وحیدالله(کلیمزی) والی ولایت غزنی امروز طی سفری از ولسوالی جاغوری بازدید کرد

عزیزالله جاغوری ۱:۵۷ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
وحیدالله(کلیمزی) والی ولایت غزنی امروز طی سفری از ولسوالی جاغوری بازدید کرد

وحیدالله(کلیمزی) والی ولایت غزنی امروز طی سفری از ولسوالی جاغوری بازدید کردScreenshot_۲۰۲۰۰۷۰۶-۱۸۲۳۱۳_1

وحیدالله(کلیمزی) والی ولایت غزنی امروز طی سفری که نصیر احمد(فقیری) رئیس شورای ولایتی، جنرال فرید احمد(احمدی) قومندان قول اردوی عملیاتهای خاص وزارت دفاع، احمد فواد(میرزاد) رئیس سارنوالی استناف، جنرال محمد خلیل(اندرابی) قومندان امنیه و جنرال محمد افضل(ظفر) رئیس امنیت ملی نیز وی را همراهی میکردند از ولسوالی جاغوری بازدید کرد.
والی غزنی در جریان سفرش به ولسوالی جاغوری در نشست به اشتراک دها تن از متنفذین، علما، جوانان و باشنده های ولسوالی جاغوری اشتراک کرد.
محمد عارف(باهنر) ولسوال ولسوالی جاغوری طی سخنانش در نشست ذکر شده تامین امنیت راهای مواصلاتی به ولسوالی جاغوری، اسفالت و تکمیل ساختن کار میدان هوایی جاغوری، ارتقای ولسوالی جاغوری به ولایت، ساخت تاسیسات برای استقرار نیروهای اردوی ملی و ساخت سرک جاغوری ـ قره باغ را از خواستهای عمده مردم جاغوری خوانده از رهبری مقام ولایت خواهان توجه در عرصه های ﺫکر شده شد.
آقای حیدری یکتن از علما و ارباب جعفر از بزرگان قومی ولسوالی جاغوری به نمایندگی از مردم صحبت نموده ضمن تایید سخنان ولسوال، خواهان توجه بیشتر حکومت به تامین امنیت مرزهای ولسوالی جاغوری با ولسوالیها نا امن همجوار و پروژه های انکشافی شدند.
وحیدالله(کلیمزی) والی ولایت غزنی ضمن ابراز تشکری و قدردانی از حمایت و همکاری همه جانبه باشنده های ولسوالی جاغوری از حکومت و نیروهای امنیتی به آنان وعده سپرد که در حد صلاحیت و توان جهت تحقق خواستهای شان تلاش خواهد کرد.
والی غزنی گفت هدف سفر امروزی اش ارزیابی وضعیت حکومتداری و امنیت ولسوالی جاغوری است و با توجه به وضع موجود و خواست مردم در زمینه رسیدگی به نیازمندیها و خواستهای مردم در این ولسوالی اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
جنرال فرید احمد(احمدی) قومندان قول اردوی عملیاتهای خاص وزارت دفاع به مردم اطمینان داد که تمرکز بیشتر حکومت محلی و مرکزی به دفع تهدیدات امنیتی و ایجاد زمینه خوب امنیتی برای مردم است.
نصیر احمد(فقیری) رئیس شورای ولایتی غزنی نیز به مردم اطمینان داد که اداره محلی به شمول شورای ولایتی در تلاش حل مشکلات و رسیدگی به نیازمندیهای مردم است و زمینه سازی برای یک زندگی آرام و مرفه به مردم هستند.
در اخیر نشست منسوبین قطعات مختلف امنیتى مستقر در جاغورى اﺯ سوى وحیدالله(کلیمزى) والى ولایت غزنى مورد تقدیر قرار گرفتند.

مرتضی خرمی

179بازدید

کامنت بسته شده است.