ورزشکاران جوان بخش تکواندو با سه مدال به جاغوری برگشتند.

در هفته كه گذشت  جوانان ورزشكار باشگاه ولي عصر در ناوه انگوري پيروزي شان را چشن گرفتند سه تن از اين ورزشكار كه در بخش ورزش هاي رزمي تكواندو در ولايت غزني اشتراك كرده بودند با به دست آوردن مدال در رده سوم به جاغوري برگشتند.

در اين مراسم نيز آقاي ظفر شريف ولسوال محترم جاغوري و دگروال اسدالله قوماندان امنيه و معاونيت قومانداني و جمع از مسؤلين ورزشي مركز شركت كرده بودند و ورزشكاران مدال آور ناوه جاغوري را تشويق نموده و كسب مدال را تبريك گفتند .

آقاي ظفر شريف ولسوال جاغوري در جمع ورزشكاران از اهميت ورزش سخن گفت و ورزش را وسیله رسیدن به صحت و پيروزي در رقابت ورزشي خواند .

وي افزود : جوانان ورزش كار در جاغوري بايد متحدانه و صميمانه در اين عرصه كار كنند تا افتخارات بشتر كسب كنند.

آقاي ظفر شريف ولسوال جاغوري وعده سپرد : كه به زودي جلسه ي را در سطح تمامي ورزش كاران در مركز داير خواهند كرد . تا تصميم خوب تر در رشد ورزش سالم اتخاذ گردد.

و نيز قوماندان امينه جاغوري كه هميشه در تمام مراسم عاطفي و دلسوزانه سخن مي گويند در جمع جوانان ورزشكار ناوه جاغوري نصحت مندانه سخن گفت: ورزشكاران ما افتخار جاغوري ، ولايت غزني و افغانستان می باشد .

قوماندان امينه جاغوري افزود : ورزشكاران بايد به علي اقتدا كنند تا فردا قهرمان بزرگ در ميدان هاي بزرگ ورزشي در سطح ملي و بين المللي باشند .

متاسفانه محل برگزاري مراسم جشن اين ورزشكاران در يك زيرزميني بسيار تاريك كه صرف يك كلكين داشت برگزار گرديده بود . بنا عكس ها بسيار كم كيفت آمده و اميد كه دوستان عذر ما پذيرا باشند.

اسامي سه تن از ورزشكار مدال آور براي جاغوري قرار ذيل مي باشد

1 محترم محمد ذكي

2 روخ الله محمدي  

3 محمد مهدي ابراهيمي

همچنان استاد كلپ ولي عصر اقاي حسيني مي باشد.

تاگزارش بعد التماس دعا

مومن زاده مركز جاغوري زيبا

+;نوشته شده در ;شنبه چهاردهم خرداد 1390ساعت;2:20 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


11 دیدگاه برای “ورزشکاران جوان بخش تکواندو با سه مدال به جاغوری برگشتند.
 1. شنبه 14 خرداد1390 ساعت: 12:59

  آغای مومن زاده از گزارش تان تشکر ! اما اعمال این همه تعصب از شما بعید است و گاهی باعث استفراغ آدم می شود. راستی چرا شما از نام گری گریزانید و هی مرتب از ناوه گری بنام جعلی و خود ساخته خود تان (ناوه انگوری) استفاده می کنید در حالیکه انگوری جز کوچکی از همان ((ناوه گری)) خواهش می شود که تعصب را کنار گذاشته و از همان نام تاریخی و اصلی ناوه گری استفاده نمایید .

 2. شنبه 14 خرداد1390 ساعت: 15:35

  اقای مومن زاده زنده خو باشی
  این روز ها خیلی فعال شده اید. به گمانم توت و باغ ده طرفایشیم رسیده.
  خوش باشی.

 3. شنبه 14 خرداد1390 ساعت: 18:45

  سلام دوستان!
  من از طرف خودم پیروزی این ورزشکاران عزیز را برای همه جاغوریان عزیز و خانواده های مهربان شان تبریک میگویم، انشاالله که ورزشکاران جاغوری عزیز موفقیت های بیشتری را بدست بیاورد.

 4. یکشنبه 15 خرداد1390 ساعت: 1:52

  سلام مومن زاده ! تشکر فراوان از شما وزحمات فراوان تان و در جواب جناب گری زاده باید بگویم که من گزارشهای مومن زاده را تعقیب می کنم ایشان در گزارشهای قبلی اش اسم ناوه گری را درست ودقیق بکار برده بود درآنجا که از سخنرانی محسنی یاد کرده بود اما اینبار ظاهرا عجله داشته واشتباه تایپی شده باشد که معذور است. دراصل فرمایش باشما کاملا موافقم که نام ناوه ای که اززیرک شروع شده به رسنه ختم می شود (ناوه گری) است نه چیزی دیگر…

 5. یکشنبه 15 خرداد1390 ساعت: 7:14

  اقای مومین زاده تشکور زیاد از گزاریش خوبی تان .راستی بر گزاری جشن چرا در یگان جای موناسیب نشد در حالیکه ناوه انگوری سر وبرش خیلی کلان است .
  اما عکس های کی هست کمی تاریک است . زنده باشی

 6. یکشنبه 15 خرداد1390 ساعت: 20:40

  باسلام وتشکر از مومن زاده !
  سعی کنید در گزارشهای تان چنین حساسیت ها را در نظر بگیرید والا بجای دلخوشی و غریب نوازی .مردم آزازی ببار می آید.هرجا را بنام خودش بکار ببرید مجمع علما چنین نکردند بکجا رسید وسالها یا ایچه درنظر نگرفتند یا روزی آنرا جزو بابه وروزی دامرده یا پاطو قرار دادند ودر آخر پشیمان شدن که سود نداشت ؟!

 7. دوشنبه 16 خرداد1390 ساعت: 8:1

  اقای مومن زاده سلام .
  زنده باشی خدا بشما اجر بد هد گذارش تان در مورد قوما از ناوه انگوری بسیار خوب بود .

 8. دوشنبه 16 خرداد1390 ساعت: 8:23

  سلام مومن زاده!
  بنده بی طرف هستم و جای من از سنگماشه است و با دوست عزیز ما آقای فرهمند کاملاٌ موافق هستم. دوستان و برادران عزیز این حرفها را تمام کنید حسادت و قوم گرای ما و شما را بیچاره میکند.

 9. سه شنبه 17 خرداد1390 ساعت: 16:55

  اقای مومن زاده سلام . از شما تشکر که این قدر زحمات را مقتبل میشوید و گزارش برای برادران مقیم خارج تهیه نموده و بر معلومات شان می افزاید.
  راستی یکعده بنام ناوه که پیشوند انگوری نموده اید حسایسیت نشان داده و بر اشفتگی و بر افروختگی از خود نشان داده که ادم خیال میکند براستی در حق دیگران ظلم شد.
  گیرم که اقای مومن زاده ناوه انگوری بنویسد شما دوستان و قومان چه گلی را به اب خواهی داد و ایا براستی در شرایط کنونی مشکل هزاره ها جاغوری نوشتن تحت نام ناوه انگوری است ؟
  دولت مردان اوغان طی دونیم قرن شمارا تحت نام افغان و یا اوغان هویت ملی داده و حتا در خیلی جا های افغانستان اسم مناطق را از نام فارسی به پشتو تبدیل کرد مثل سبز وار هرات که بنام (تورغندی هرات ) و دها نام دیگر را میتوان نام برد و هیچ کسی پیدا نشد که یک مقاله کو چک در وبسایت جاغوری 1 دراین مورد تحریر کند .
  مگر شما غا فیل ازین هستید که دولت کرزی هم اکنون تلاش دارد که چند ملیون هزاره را در افغانستان در کنار باقی اقوام دیگر تذکره فقط تحت نام اوغان توزیع نماید . حتا یک وزیر و یا وکیل تان در پارلمان هم عرض اندام نکرده که چرا ؟؟
  و یا اینکه شما صاحب نظر ها نو شته میکردید که تا هنوز هم خود را در خواب خر گو شی زده اید . اقای مومن زاده دفعه دیگر اگر بنو یسد ناوه سنگیماشه یاو…
  چه خواهد شد باز بلوا و سر وصدا !!!!
  ای خود کش بیگانه فربی و بیگانه پرستی !!!