ورود تیم بازسازی ولایتی ولایت غزنی به جاغوری وافتتاح مکتب اتبدایه چال ممدک توسط آنها

مدبریت ۱۰:۴۰ ب.ظ ۴

سلام دوستان مکتب چال ممدگ جاغوری

امروز یکشتبه تیم باز سازی ولایتی ولایت غزنی وارد جاغوری شد . گفته می شود که هدف از آمدن تیم پی آر تی به جاغوری افتتاح بعضی پروژه های نکمیل شده و بازدید از پروژه های در حال اجرای می باشد .  این ظاهر قضیه است . اینکه آنها واقعا آنها برای چه آمده در مصاحبه و گزارش بعد خدمت شما تقدیم خواهند شد .

اما مکتب اتبدایه چال ممدک که به پایه اکمال رسیده است امروز یک شنبه مورخه ۲۷ /۶ /۱۳۹۰ توسط قوماندان ریزی (Rizzi)  قوماندان پی آر تی غزنی ،‌ به شمول مقامات ولسوالی جاغوری با قطع نوار افتتاح  و از شرکت آریا مسکن رسما تحویل گرفته شد .

این مکتب از سوی تیم باز سازی ولایتی ولایت غزنی – با هذینه مالی که از گفتن اش خود داری گردیده – توسط شرکت آریا مسکن به مدت هفت ماه در هشت جریب زمین و به صورت ۱۲ اتاق یا صنف درسی و دو اتاق اداری و بصورت پخته و اساسی تکمیل گردیده است .

در مراسم گه به همین مناسبت برگزار شده بود آقای ظفر شریف ولسوالی محترم جاغوری در جمع گروپ تیم پی آر تی و بزرگان منطقه صحبت نمود : آقای ظفر شریف در آغاز سخنانش از تیم پی آر تی و کسانی که برای ایجاد این محل فرهنگی تلاش ورزیده اند  قدر دانی نمود .

آقای ظفر شریف از شاگردن این مکتب خواست که فرصت را از دست ندهند و در بخش فعالیت های آموزشی تلاش نمایند. آقای ظفر شریف ولسوال جاغوری از قوماندان تیم پی آر تی خواست در تطبیق پروژه های عام المنفعه دیگر نیز در این ولسوالی اقدام نموده کماکان سعی تلاش شان را داشته باشند .

مراسم با  صحبت ها از سوی مقامات و مردم محل که جنبه تقدیر و تشکر را داشت ادامه یافت  سپس آقای ثاقب نماینده مردم جاغوری در شورا ولایتی ولایت غزنی هم از تلاش و توجه تیم بازسازی ولایتی در ولسوالی جاغوری تشکر نمودند .

 آقای دگروال اسدالله خان قوماندان امنیه ولسوالی جاغوری نیز از صحبت در این مجلس بی نصیب نماند وبه سهم خود تشکر کرد .  یاد آور شد که تیم پی آر تی با این همه زحمت که می کشند باید خدمات خود را کامل نماید در قسمت میز و چوکی آن نیز همکاری جدی داشته باشد تا دانش آموزان نگراتی از این ناحیه نداشته باشند .

قوماندان امنیه ولسوالی جاغوری افزود : این خواست مردم جاغوری است که حکومت افغانستان باز سازی را در این ولسوالی باید شروع کنند . بخاطریکه هیچ تهدید امنیتی در این ولسوالی وجود ندارد .

 گرچند روز پنچشنبه هفته گذشته تعمیر مکتب شهید قربان علی پاتو هم که توسط تیم پی آر تی اعمار شده بود  به بهره برداری سپرده شد . هر دو تعمیر در یک نقشه و شبه هم می باشد .

 منتظر مصاحبه و گزارش از هدف آمدن به ولسوالی جاغوری را در گزارش بعد خدمت تان تقدیم خواهند نمود . تا آن زمان التماس دعا .

مومن زاده مرکز جاغوری  

+;نوشته شده در ;یکشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۰ساعت;۲۲:۴۰ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

1,672بازدید

۴ دیدگاه »

 1. سیدعصمت الله نقوی سنبله ۲۸, ۱۳۹۰ در ۸:۰۹ ق.ظ -

  دوشنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۰ ساعت: ۸:۹

  برادران ممدک تبریک باشد.

 2. ناصری سنبله ۲۸, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۴ ق.ظ -

  دوشنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۰ ساعت: ۱۰:۵۴

  گله وسرو صدای مردم از مو ده سایت جاغوری یک و جایای دیگه هرچه باشه کم کم تاثیر دیره تیم بازسازی ولایتی ام که ای سایت ره دقیق زیر نظر دیره. ده نظر مه امی جیغ شور مردم بی تاثیر نیه. جاغوری بزرگ وزیبا حق شانه که ولایت شوه یا از راستی ده پروژه های باز سازی شامل شونه

 3. ازره سنبله ۲۸, ۱۳۹۰ در ۱۱:۱۲ ب.ظ -

  دوشنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۰ ساعت: ۲۳:۱۲

  ای قوم عزیز تلاش کنید نخست این جاغوری را ولایت بسازید یک ولایت خواه نخواه امکانات یک ولایت را میخواهد . فعلا از جاغوری سهم ولسوالی جنده که پنج خانه است شاید زیاد تر باشد .

 4. nader سنبله ۲۹, ۱۳۹۰ در ۱:۴۱ ق.ظ -

  سه شنبه ۲۹ شهریور۱۳۹۰ ساعت: ۱:۴۱

  tashakor az aghay mominzada !!