وعده های در مورد آغاز به کار مجدد شرکت مخابراتی اتصالات درجاغوری

مدبریت ۹:۰۰ ق.ظ ۲

سلام دوستان

فصل خوبی های جاغوری دارد می رسد ، وطن ما و شما شاید یکی از معدود کشور های است که دارای چهار فصل می باشد . فصل خوب و زیبای بهار و تابستان و فصل های دیگر که به سیمای جاغوری زیبا، زیبایی بشتر می بخشد در واقع این فصل ، فصل نشاط و طراوت و فصل توت باغ و …

اری این روز ها در جاغوری فصل گرما از راه رسیده امروز ۱۷ جورا است تا چند روز قبل هوا سرد بود چیزی که پیرمردان منطقه آن را بی سابقه میدانند . امسال بارندگی های نسبتا خوبی را شاهد بودیم این نعمت الهی امسال سیمای زیبای جاغوری را زیبا تر ساخته است . پیر مردان می گوید : خدا برکت بدهد امسال سالی تر آوی است .

دیگه نزدیک می شویم به پایانی روز های فصل اول سال . این فصل سال هم با همه خوبی ها و سردی های که داشت گذشت . بقول معروف تابستان دارد داخل می شود و آماده می شویم به استقبال تابستان ، کار و زحمت ، قلبه و چپار و هوای گرمی روزانه آن .

 اما خبر های روز :

شرکت مخابراتی اتصالات که مدت ها است در ولسوالی جاغوری غیر فعال می باشد طی چهار روز دیگر فعال می گردد . خدمات این شرکت مخابراتی که از ساحات نامن ارتباط اش با ولسوالی جاغوری قطع گردید بود – مسوولین و انجنیران شرکت مخابراتی اتصالات می گویند تا چهار روز دیگر شرکت مخابراتی اتصالات در جاغوری فعال و خدمات اش رایک بار دیگر برای مشتریانش آغاز خواهند کرد .

شنده ها حاکی از آن است که ولسوال جاغوری آقای ظفر شریف  نیز با رییس شرکت مخابراتی اتصالات صحبت نموده اند تا این شرکت( مخابراتی اتصالات )دوباره ولسوالی جاغوری را تحت پوشش خود قرار دهند .

تا دیدار بعد التماس دعا

مومن زاده – کابل

+;نوشته شده در ;پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ساعت;۹:۰ توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;

823بازدید

۲ دیدگاه »

 1. افضلی جوزا ۱۸, ۱۳۹۱ در ۵:۳۱ ب.ظ -

  پنجشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۷:۳۱

  برادر محترم آقای مومن زاده اول سلام برشما و ثانیا تشکر از گزارشات بروز و بهنگام و دقیق شما.آیا اطلاع دارید اگر آنتن شرکت اتصالات در سنگماشه فعال شود آنتن آن در بابه نیز که چندی است نصب شده است فعال خواهد شد؟اگر چنین شود بسیاری از مناطق جاغوری از جمله چهل باغتوی پشی نیز بصورت کامل تحت پوشش این شبکه قرار خواهد گرفت.

 2. جاسوس رسواگر جوزا ۱۸, ۱۳۹۱ در ۶:۲۶ ب.ظ -

  پنجشنبه ۱۸ خرداد۱۳۹۱ ساعت: ۱۸:۲۶

  http://jasos-raswagar.blogfa.com/
  فساد اخلاقی و جنایت پولیس جاغوری اوج می گیرد !

  این وبلاگ را به دوستان معرفی کنید پلییییییییییییز