ولسوال جدید جاغوری

مدبریت ۱:۰۶ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
ولسوال جدید جاغوری

ولسوال جدید جاغوری
خانعلی رادمند به صفت ولسوال جاغوری مقرر شد.

خانعلی رادمند باشنده داود جاغوری است که دارای ماستری در رشته های روابط بین الملل وپالسی عامه می باشد. آقای راومند، تجربه کاری دربست های کلیدی ومهم دارات دولتی و غیردولتی را در کار نامه دارد.
ولسوالخانعلی رادمند در سال ۱۳۶۸ هـ در ولایت غزنی ولسوالی جاغوری قریه داود چشم به جهان گشوده. و تحصیلات ابتدائیه را درلیسه عالی میرزا فیض محمد کاتب در سال ۱۳۸۴ موفقانه به پایان رسانده، در سال ۱۳۸۵ وارد دانشگاه کابل دانشکده علوم اجتماعی شده و در سال ۱۳۸۸ از رشته فلسفه و جامعه شناسی فارغ گردیده است؛ که از ان تاریخ تا اکنون در پست های مختلف از جمله مدیر ولایتی پروژه حکومتداری خوب در ولایت پنچشیر، مدیرعمومی پلان و پالیسی وزارت ترانسپورت، مدیرولایتی پروژه رمپ U S A I D در ولایت پروان، معاون ریاست دفتر و سکرتر اجراییوی ریس کمیسیون تنظیم پروسه انتقال مسوولیت های امنیتی و مشاور برنامه ها در وزارت احیا و انکشاف دهات ایفای وظیفه کرده است.
خانعلی رادمند در سال ۱۳۹۳ از رشته روابط بین الملل دانشگاه کاتب سند ماستری اش را بدست آورده و همچنان دومین ماستری اش را درسال ۱۳۹۵ در رشته پالیسی اداره عامه در دانشگاه دنیا موفقانه به پایان رسانده است.
خانعلی رادمند در لویه جرگه مشورتی صلح بین افغانستان و پاکستان و لویه جرگه مشورتی امضا پیمان استراتیژیک با امریکا منحیث یک عضو فعال حضور داشته است. از خانعلی رادمند تا کنون ده ها مقاله در جراید رسمی کشور به نشر رسیده است.
خانعلی رادمند به زبانهای دری، پشتو و انگلیسی آشنایی کامل و به زبان اوزبیکی هم بلدیت دارد.

#جاغوری_انلاین

399بازدید

کامنت بسته شده است.