پیام تسلیت به مناسبت یک مادر

مدبریت ۸:۴۰ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش

تاسیس کربلا نه فقط بهر ماتم است *** دانشسرای مکتب اولاد آدم است

سالروز شهادت خوب‌ترین انسان‌های عالم به دست شرورترین انسان‌های روی زمین یعنی شهدای دشت نینوا و اسوه های دلیری و پایمردی و رشادت و شهادت به قافله سالاری سرور و سالار شهیدان حسین بن علی به همه خوبان عالم تسلیت و تهنیت باد.

در ایام سوگواری سالروز شهدای کربلا باخبر شدیم مادری از جهان چشم فروبسته است. سخن گفتن از مقام مادر بسی دشوار است زیرا خداوند مادر را در مواردی در ردیف نام خود قرار داده است. همان طور که نمی‌توان در رسای خدا چیزی گفت نوشتن در مقام و شأن منزلت مادر نیز نزدیک به محالات است سخن گفتن از مادر سخن گفتن از ایثار و فداکاری است. نوشتن از مادر نوشتن از یک دنیا خوبی‌هاست. غروب مادر غروب یک خورشید از آسمان یک خانه است و تشییع جنازه مادر تشیع جنازه یک بغل زیبایی است و به خاک‌سپاری مادر دفن یک پیکر خورشید است.

درگذشت مادر برادر فرهیخته، آقای اخلاصی از منطقه باریک را به همه برادران و خواهران و خانواده آن عزیزان از طرف خود وهمکاراتم در سایت جاغوری یک تسلیت و تهنیت عرض نموده و از خداوند برای آن مادر مهربان غفران الهی و علو درجات و برای وابستگان به خصوص اساتید ارجمند آقایان اخلاصی صبر و اجر طلب می‌نمایم بدین وسیله سهم گیری و مشارکت در مصیبت وارده را اعلان می‌نماییم.

 به همین مناسب مجلس ختم در روز جمعه در اصفهان شهرستان تیران شهرک الغدیر  مسجد الغدیر دایر است.

+;نوشته شده در ;سه شنبه سی ام آبان ۱۳۹۱ساعت;۲۰:۴۰ توسط;مدیریت بخش خدای داد -غفوری; |;

1,658بازدید

کامنت بسته شده است.