کارسرک غرب جاغوری و ذکر چند نکته :

عزیزالله جاغوری ۱۱:۳۳ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
کارسرک غرب جاغوری و ذکر چند نکته :

کارسرک غرب جاغوری و ذکر چند نکته : FB_IMG_1608117139839

۱- کاری سرک غرب جاغوری که چندی پیش اغاز شده بود به شدت جریان دارد. این سرک ارزگان، شیرداغ، سیرو،جاغ، خیرو، ومنطقه هیچه را به بابه وسپس به مرکز وصل می نماید.

۲- خوشبختانه غرب جاغوری از توانمندی های جدی بر خوردار است این توانمندی ها در همدلی وهمکاری در کارهای سرنوشت ساز، میتوان دید. اگر دقت کرده باشید جرقه های اولین را با کمک شان، کسانی زدند که جز نشان همدلی نمیتوان اسم برایش گذاشت. این همکاری ستودنی است دیگه فرق نمیکند ازجیجیگه باشی یا از درازدقول یا از بابه واز شیرداغ ارزگان ، حساب غوغه جاغ خیرو پشته هیچه که پاک است .
ازان بالا تر، سهم دیگر عزیزان مان از بقیه سرزمین با فرهنگ هزارستان نسبت به جاده غرب جاغوری چشم گیر است . هنوز در ابتدایی راهیم .FB_IMG_1608117112953

۳- هستند دوستان که ابادی هزارستان بزرک، یکی از ارزوهایی دیرنه ای شان است. مخصوصا نسبت به غرب جاغوری ، که با توجه با رود خانه زیبایش به یکی از مناطق گردشگری جاغوری تبدل شده است. بویژه  دوران خشک سالی چند سال اخیر که یاد مان نرفته است. تنهای رود خانه در جاغوری که اب داشت، رودخانه غوغه بود. به همین دلیل دران زمان به تنها منطقه ای سیاحتی مبدل گشته بود.
۴- حال دوستان گرامی  در این امر خیر شرکت کنید. از قدیم گفته اند داد خلق داد خدا است. ما که نمی خواهیم کلی سرمایه تان را کمک کنید. طرح یک روز حقوق ، میتواند کمک بزرگی برای این پروژه باشد . پیشاپیش از همکاری شما دوستان سپاس گزارم.FB_IMG_1608117107271

۵-  کار سرک جاغوری با مدیریت  درست جمعی دوستان و جناب اقای شیرزاد وبا لیست جامع وکامل هر روز منتشر میگردد. تا همگان در جریان اخرین وضعیت پول جمع شده قرار گیرد.

لیست را همان طوری مشاهده میکنید یک لیست جامع شفاف هست. کمک های دوستان داخلی وبردران خارجی جدا لیست شده ، اخرین فرد کمک دهنده خوش شانس اسمش دراخرین لیست خیرین وکمک کنندها درج می گردد .

۶- شما دوست عزیز اگر کمک کرده اید اسم مبارک تان در لیست نیست به جناب اقای شیرزاد وهمکارانش تماس گرفته تا اسم مبارک شما نیز در لیست درج گردد.

۷- وطن هنوز سختی های خود را دارد. البته اولین بار این پیشنهاد جمعی دوستان ما بود که برای شفافیت بیشتر، دوستان میتواند کمک شان به فامیل های خود بفرستند انها با نظارت دقیق تر ، میتواند ان تحویل مسول مالی جناب اقای شیرزاد نمایند.

مشکلی که این پیشنهاد پیدا کرده این است که به دلیل سختی هایی در این کشور وجود دارد دل کندن ازان مبلغ ناچیز که در دسترس شان قرار گرفته، کاری سخت شده است. برای اینکه به این مشکل برنخوریم دوستان می تواند کمک های شان مستقیم حواله نماید. باسپاس از همه شما خوبان
باسپاس

خدا قوت.

164بازدید

کامنت بسته شده است.