کشف و ضبط مقدار ۵۶۰ کیلو گرم تریاک در ولسوالی جاغوری :

عزیزالله جاغوری ۱۰:۲۸ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
کشف و ضبط  مقدار ۵۶۰ کیلو گرم  تریاک در ولسوالی جاغوری :

tryak-مقام های امنیت ملی ولسوالی جاغوری  می‌گوید که مقدار ۵۶۰ کیلو گرم  مواد مخدر درولسوالی جاغوری کشف و ضبط گردید.
آقای طوفان امر امنیت ملی ولسوالی جاغوری به رادیو پیام جوان می گوید بتاریخ ۱۰/۴/۹۳  ساعت ۴ بعد  از ظهر براساس یک راپور اطلاع یافتیم که  یک موتر تیوتا(تویوتا) حامل ۵۶۰ کیلو مواد مخدرازنوع  تریاک  در منطقه پیدگه به طرف بابه در حرکت است .همکاران ما در امنیت ملی طی یک عملیات موتر مورد نظر را متوقف سه نفر همرای آن را بازداشت و تحت نظارت و بازرسی امنیت ملی جاغوری قرار دارند .
اقای طوفان گفت : در تحقیقات اولیه مشخص شد بازداشت شده گان یکی ازآنها ازولایت هرات دو نفردیگر ازولسوالی خاکیران ولایت زابل می باشد این افراد محموله را از مسیر قرباغ و لرگه احتمالا به طرف خاکیران ولایت زابل حمل می کرده است .
ذکر چند نکته :
اول تشکر از امنیت ملی درجاغوری که با این پدیده شوم بسیار جدی برخورد  کرده ومی کند   امید وارم دوستان ما در امنیت ملی برای همیشه ضمن که از باند هایی مافیایی پاک هستند پاک بمانند ارزوی می کنیم که دوستان ما در امنیت ملی مبارزه با این بلای خانمانسوز را در د اخل جاغوری به طور جدی در دستور کار خود قرار بدهند  تا ما شاهد این بلایی قرن معاصر در منطقه زیبایی جاغوری نباشیم .
در ثانی : باید بدانیم که مواد مخدر یکی ازپدیده های شوم عصرما است .  پدیده ای که اساس وبنیان هرملت و خانواده جامعه را تهدید می کند . در پشت ماجرا باندهایی بزرگ مافیایی قدرت حتی راند  های  بزرگ دولتی خوابیده ویکی از منابع مهم همین باندهای تروریستی ضد  انسانی , قاچاق مواد مخدر , می باشد . همین مسئله باعث شد ه تا مبارزه با قاچاقبران مرگ دشوارتر گرد د.
از طرفی متاسفانه  مبتلایان این بلای خانمانسوز به طور محسوس در جاغوری نیز مشاهده می شود . گرچند  افراد مبتلا به آن ناچیز ومحدود است ولی همین افراد  محدود زنگ خطر جدی برای مردم جاغوری بحساب می اید.
پس در قدم اول باید خانواده ها با این پدیده ای شوم بسیار بطور جدی برخورد کند . در ثانی مقام های دولتی وامنیت ملی با افراد  خاطی بطور قاطع برخورد کند تا جامعه افغانستان بالعموم وهزاره ها بالخصوص از این پدیده خانمانسوز در امان بماند .

1,293بازدید

کامنت بسته شده است.