گذارش از مسابقات ورزشی مرکز آموزش عالی حجتیه ( والیبال )

مدبریت ۱۰:۵۲ ق.ظ ۴

گذارش از مسابقات ورزشی  مرکز آموزش عالی حجتیه  ( والیبال )

اعطای جوایز

 مرکز آموزش عالی حجتیه  که ازیکی مراکز مهم و با سابقه  جامع المصطفی عالمیه است به صورت جدی آموزش وپرورش طلاب غیر ایرانی  دنبال می کند  . تمام تلاش خود را بکار گرفته تا سابقه مرکزیت مهم آموزشی  خود را با کفیت آموزشی مناسب پیوند زده  کماکان در این مرکز از جمله اولین ها باشد .

اعطایی جوایز

  جامع المصطفی با روی کار آمدن حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج اقای اعرافی در مدیرت این مرکز,  تحول عظیم در این مرکز اتفاق افتاد و این مرکز را دچار تغیرات جدی ساخت . حجه الاسلام والسلمین حاج آقای اعرافی

حاج اقای اعرافی انصافا انسان شایسته و خود ساخته ؛ مدیر مدبر انسان نمونه ای است که توانسته این مرکز را علاوه بر تغییرات ظاهری ؛ تغییرات جدی در نظام آموزشی وکیفیت آموزش به وجود بیاورد  .

مردی است که نه تنها تجربه این کار را ؛ بلکه تخصص علمی این کار را نیز دارد . به همین جهت نکات روشن تر در برنامه آموزشی  وپرورشی این مرکز  و تغییرات جدی در  ان مشاهده می کنیم .

حاج اقای اعرافی در قلوب  طلاب غیرایرانی  جاز باز کرده  واز ایشان به نیکی یاد می کند . 

یکی از تغیرات به وجود آمده  در نظام آموزشی  پرورشی ؛  ورزش است  که به طور جدی دنبال می شود . واین گذینه متاسفانه در  دوره های قبل چندان برایش بها داده نمی شد .

از آن جایکه  حاج اقای اعرافی تخصص اش ورشته  تحصیلات  دانشگاهی  اش ؛ امور ترتبیتی  است بیش از هر کس دیگر نیاز های اساسی وجدی یک نظام آموزشی  با کیفیت را درک کرده  و آن را  نقطه به نقطه به اجرای می گزارد . با همه این حال  توفیق اشخاص را در نیت های خالصانه و خدا پسندانه آن شخص باید جستجو کرد. این همان نکته ای است که برنامه انسان را در طول زندکی  و موفق تر در نتیجه رضایت بخش تر می سازد.  طبیعی است  که رضایت حضرت دوست بارضایت بندگان اش  گره خورده  و آنرا کارامد تر می سازد .

 بی انصافی خواهد بود  که یاد از برادر محترم  مان مسول امور تبیتی  این مرکز  جناب آقای سلیمانی  نکنیم  آقای سلیمانی   در دوره مدیریت اش نشان داد که که زحمات زیاد را  در نظیر این دوره از مسابقات می کشند  ما نیز  دعای خود را بدرقه راهای همه مسولین ذیریبط نموده و از خداوند توفیق روز افزون  همه دست اندر کاران جامع  المصطفی العامیه  مخوصوصا آموزش عالی حجتیه را خواهانیم .

 به منظور آمادگی برای المپیاد سالانه این مرکز یک دوره مسابقات ازطرف  مرکز آموز عالی حجتیه بین دانش پژو هان این مر کز بر گزار گردید . دراین مسابقات که از رشته های مختلف ورزشی شرکت داشتند روز گذشته به پایان رسید  وتیم های اول تا سوم معرفی و جوایز خود را طی مراسم دریافت کردند .

والیبال یک از رشته های پر طرفدار این دیدار  بود که طرفداران خاص خود را داشتند  تیم های شرکت کننده در  والیبال را پنج تیم تشکیل می دادند .

 ۱-  اسوه

۲- پرسنل

۳- ثامن

۴- قایم

۵- کاتب

  این مسابقات که به منظور آمادگی  برای المپیاد سالانه  جامع المصطفی  و محک زدن تیم مرکز آموزش عالی حجتیه   صورت گرفت  تجربه خوب بود برای دست اندر کاران ورزشی تا نقاط ضعف و وقوت خود را یک بار دیگر مرور نموده تا با قدرت کامل تر در المپیاد حاضر شوند .

 با همه این احوال هنوز ترکیب المپیاد در هاله از ابهام قرار دارد . و معلوم نیست که مر کز آموزش عالی حجتیه این بار با چه مدیریت این کار را انجام خواهند داد .

 متاسفانه  تجربه سالهای قبل نشان داد که اگر این مرکز یک تدابیر جدی تر در نحوه مدیرت انتخاب  افراد اتخاذ نکند  به احتمال زیاد به  سر نوشت سال کذشته دچار خواهیم شد . و معلوم نیست که باز همان افراد ، تاثر گذار در ترکیب این دوره از مسابقات  خواهد یانه ؟!!!

با این حال باید منتظر ماند که باز همان افراد های شکسته خورده سال قبل  به میدان خواهند آمد؟!!!  و یا نه چناس برای افراد جدید هم خواهند داد . 

مدیرت موج سوم

+;نوشته شده در ;یکشنبه هشتم آذر ۱۳۸۸ساعت;۱۰:۵۲ توسط;مدیریت موج سوم ; |;

1,044بازدید

۴ دیدگاه »

 1. حبیب الله مومن زاده قوس ۱۲, ۱۳۸۸ در ۸:۳۷ ق.ظ -

  پنجشنبه ۱۲ آذر۱۳۸۸ ساعت: ۸:۳۷

  سلام دوست عزیز !
  امید که خوب باشی
  وبلاگت جالب است
  تشکر از دسترسی های خوب تان
  [ل]

 2. حفیظ الله خرمی خرم قوس ۲۰, ۱۳۸۸ در ۳:۳۲ ق.ظ -

  جمعه ۲۰ آذر۱۳۸۸ ساعت: ۳:۳۲

  دوست خوبم رحیمی عزیز سلام!
  امید وارم با خانواده محترم بهروز و پیروز و سالیم باشید.

  تشکر از گزارش و تلاشهای فرهنگی و ورزشی تان. راستی ولیبال را بردید یا باختید؟

  با یک شعر و گزارش در خدمتم:

  ای مهجر ! ای مسافر !

  مادر و فرزند و یارت منتظر توست!

  ای مهاجر! ای بشر هم جنس و هم رنگم

  ای مسافر! خانه بر دوش مرد سرگردان دوران

  مرد تنها خسته بی خانه و بی کس بر لب دریای آرام،

  یا که در صحرای سوزان یا اسیر گیرد باد مست توفان

  یا غریب ژنده پوش در کوچه های شهر بیگانه

  یا فقیر لقمه نانی

  یا گدایی سیر گفتن دردی دل با یک انیس و سیر خندیدن ز جان
  ………………………

  در سالهای اخیر خیلی عظیم از هم وطنان در بد ترین شرائط در هجرت و سفر هستند! در امروز و فردا به خوانیش گیرید

 3. جاسوس ثور ۳۰, ۱۳۸۹ در ۶:۲۴ ب.ظ -

  پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت۱۳۸۹ ساعت: ۱۸:۲۴

  سلام دوست عزیز صحت مند باشید
  لطفا به وبلاگ تازه متولد شده جاسوس جاغوری سر بزنید نظر بدهید و به دیگر دوستان تان نیز معرفی نماید تشکر موفق باشید .
  در وبلاگت بنام جاسوس جاغوری لینک بده و به منم خبر بده تا منم شما را لینک کنم زنده باشید.
  jasosjaghori.blogfa.com

 4. ظفرزاده حوت ۱۵, ۱۳۸۹ در ۹:۱۱ ب.ظ -

  یکشنبه ۱۵ اسفند۱۳۸۹ ساعت: ۲۱:۱۱

  امید وارم که همیشه اینطور کوشا و پشتکار داشته باشید .و برایتان آرزوی موفقیت در کارها را می کنم .