گزارش امروز از جنگ

عزیزالله جاغوری ۷:۵۲ ب.ظ دیدگاه‌ها خاموش
گزارش امروز از جنگ

گزارش امروز از جنگFB_IMG_1540806388312
سلام دوستا میدانم همه منتظر هستیم که منطقه در چه حال باشد ؟
امروز ساعت شش صبح با جناب شجاعی برای بیش از ده دقیقه صحبت داشتم که بشما شریک می سازم. از دیشب بخاطر که طالبان آن طالبان قبلی نیست که شبها در مقابل چریک زود شکست بیخورد .زیرا بسیار با دوربینهای دید در شب مجهز است . و تازه دیشب آنها طبق صحبت شجاعی که با دوربین دید شب نگاه میکند و قوی است یک راکت در یکی از سنگرهای مردم شیر داغ زده که پنج نفر از برادران شیر داغ شهید شده . و از اول ساعت چهار صبح عملیات شجاعی بالای نیروهای طالبان شروع شده و در عرض دو ساعت شجاعی به قرارگاه اولی یعنی بعد از بازار کندلان مسلت شده و وارید اغیل نشده فقط پشت اغیلا قرار دارد و طبق که به مخابره گپای طالبان شنود میشو د روحیه طالبان در حال فروپاشی است و کهمک و اسلحه طلب میکند . ولی نیروهای شجاعی با روحیه شاد در حال پیشروی است .گرچند شجاعی از تعداد و کیفیت نیروهایش رازی بود ولی تعداد وحشیان نیز بیحد زیاد است ..
دوم سر شب طالبان یک نامه می فرستند که باید صلح کنیم و کسی به مرز کسی نزدیک نشود .که با فاصله یکساعت پنج نفر شیر داغ شهید میشود .بالاخره تا نظامی ها شهدا را جمع میکند ساعت میشه چهار که از ساعت چهار به بعد جنگ و عملیات شروع میشود . که الحمدلله با شجاعت در حال پاکسازی و پیشروی است .و البته شجاعی قول داد که امشب کار را یکسره میکند
موفق باشید کم و کاستی را ببخشید
****
ارسالی رحمانی پشی

دوست دیگر نوشته :

گزارش جدید از ارزگان.
نیروی های مردمی با فرماندهی قومندان شجاعی مناطق کاریز، کندولان و حسینی را کاملا از وجود طالبان پاکسازی کرده و تعدادی زیادی از دشمنان را همراه با وسائط و تجهیزات شان اسیر گرفته اند. عملیات تصفیوی و پیشروی به نفع قهرمانان تان جریان داره لطفا به شایعات و توطئه های بی اساس توجه نکنید.

301بازدید

کامنت بسته شده است.