گزارش چهاردهم از جاغوری

۱۱:۴۲ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش
گزارش چهاردهم از جاغوری

گزارش چهاردهم از جاغوریFB_IMG_1542955480453_1_1
۱. رئیس ارکان از موفقیت هایش در اوتقول و انگوری گفت. اوتقول تا زنجیر شهید باشی حبیب پاکسازی و مین های دشمن خنثی شد.
۲. برای تامین امنیت جاغوری در حدود چهل پوسته به زودی در اطراف جاغوری ایجاد میشود. امروز در طی یک جلسه تقسیمات پوسته انجام شد. از چهل پوسته بیست پوسته مربوط به اردوی ملی و بیست پوسته دیگر مربوط به خیزش مردمی و پولیس میباشد.
۳. بنا است فردا مکاتب جاغوری شروع شود و ۱۵ قوس امتحانات پایان سال آغاز گردد. البته برخی از مکاتب امتحاناتش شروع شده است.
۴. تعداد از حکومتیان که منطقه را ترک کرده اند، به سارانوالی معرفی شده و میشوند.
۳/ ۹/ ۹۷ سنگماشه

برهانی

فوری و تازه.
سخنان ریس ارکان حرب قطعه کوماندو در صحت بامردم جاغوری.
پاکسازی و تصفیه تمام ساحات جاغوری را از وجود طالبان اعلام میکنم.
تازمانیکه امنیت کامل در جاغوری تضمین و تثبیت نشده نیروهای امنیتی در کنار شما خواهد بود.
اما. ما (کوماندوها) بدون ثبات پایدار مخفیانه جاغوری را ترک نخواهیم کرد و اگر رفتنی شدیم بعد از تثبیت امنیت رسما با شما خدا حافظی خواهیم کرد.

خطاب به جوانان.
شما حافظ واقعی این سرزمین هستید پس به نیروی های اردوی مردمی و خیزش مردمی که ثبت و سوقش در ولسوالی جریان دارد بپیوندید و تجهیز شویدو حافظ دایمی سرزمین خویش باشید.

ما (کوماندوها)فرزند قریه ها و سرزمین نا امن این سرزمین هستیم و هرجا نیاز باشیم به صلاح دید مقامات بالا یقینا چه دیر یا زود این منطقه را بعد از ثبات ترک خواهیم کرد و تا انزمان با کمک بقیه نیروهای امنیتی به فکر تامین امنیت خویش بصورت رسمی توسط ارگان های زیربط باشید.
شما مردم جاغوری در کنار فراگیری علم و دانش نیازمند فراگیری فنون دیگر نیز هستید. و باید در امورات تان تجدید نظر کنید.
تک تک تان پیام رسان سخنانم به مردم جاغوری باشید و از انها بخواهید که هر چه زودتر به اوارگی و بیچارگی تان پایان داده و به خانه های تان برگردید. چون جاغوری با فرزندان تان در مسیر مکاتب زیباست.

عاقلی

گزارش تازه از جاغوری:
خداوند را شاکر و سپاسگذاریم که با حضور نیروهای مقاومت و حکومتی در جاغوری میزان تهدیدات و شایعات بی اساس کاهش یافته و دشمن در تمام ساحات جاغوری با شکست قطعی مواجه شده اند. قرارگاه و سنگرهای مقاومت که در ساحه سر لومان جاغوری موقعیت داشتند و دارند در طی درگیری های روبرو با دشمن محکم ترین ضربه را به آنها وارد نمودند. از جمله کشته شدن مهم ترین قومندان طالبان که مدیریت جنگ در جاغوری را به عهده داشتند و کشته و زخمی شدن چندین تن آنها در این جنگ از مهمترین دست آوردهای مقاومت در ساحه سر لومان جاغوری می‌باشد. خوشبختانه در این روزها شاهد بازگشت مهاجرین جاغوری از سراسر ساحات به خانه های شان هستیم که مدیون دعاهای مردم مان در حق مدافعین و سربازان شان هستیم.
در این اواخر وضعیت در ساحات سر لومان، پاتو، انگوری، حوتقول و زیرک کاملا قابل اطمینان بوده و هیچگونه تشویش وتهدید امنیتی وجود ندارند. نیروهای مقاومت بنا به درخواست مردم ساحه بابه جاغوری که از چندین شب به این سو هدف تهاجم و حملات طالبان قرار گرفته اند که خوشبختانه با مقاومت سخت نیروهای مردمی روبرو شده و تعداد زیادی طالبان کشته و زخمی شده اند قرارگاه و سنگرهای مقاومت را در بابه نیز فعال کرده اند که به زودی شاهد شکست دشمن در این ساحه نیز خواهیم بود.
نکته: از اینکه سیستم مخابراتی در جاغوری و مخصوصا ساحات نامبرده با مشکل مواجه است برای مدتی تلفن های ما خاموش می باشد شما نگران اوضاع نباشید ما مواظب همه چیز هستیم.
با احترام
سربازان تان اسدالله طوفان، محمد حسین توانا و تمام مجاهدین مقاومت سنگر مقاومت جاغوری بابه.

جبهه مقاومت قرارگاه صفا

***

(۳۰) پوسته و بیز امنیتی برای کمربند امنیتی ولسوالیهای جاغوری و مالستان منظور شد
شنبه ۳/۹/۱۳۹۷
به منظور تأمین امنیت مداوم و جلوگیری از تحرکات مخالفین در ولسوالیهای جاغوری و مالستان، ایجاد (۳۰) بیز و پوسته امنیتی در نقاط حاک و آسیب پذیر مرزی ولسوالیهای جاغوری و مالستان با ولسوالیهای خاص ارزگان ولایت ارزگان، خاک افغان ولایت زابل و گیلان ولایت غزنی منظور شد.
از جمله (۳۰) پوسته منظور شده، (۲۰) آن در مربوطات ولسوالی جاغوری و (۱۰) پوسته آن در مربوطات مالستان افراز خواهد شد.
تلاشها به همکاری باشنده گان ولسوالیهای جاغوری و مالستان بخاطر جلب و جذب جوانان برای اردوی منطقوی جریان دارد تا در پوسته ها و بیزهای کمربند امنیتی هردو ولسوالی جابجا شوند.
………………………………
د جاغوری او مالستان ولسوالیو امنیتی کمر بند ته (۳۰) پوستی منظوری شوی
شنبه ۳/۹/۱۳۹۷
د جاغوری او مالستان ولسوالېو د اوږد مهاله امنیت او یادو ولسوالېو ته ارزګان ولایت له خاص ارزګان، د زابل ولایت له خاک افغان او د غزنی له ګیلان ولسوالېو څخه د احتمالی امنیتی ګواښونو د مخنیوی په موخه د کلک امنیتی کمر بند د ایجاد لپاره (۳۰) امنیتی پوستی او بیزونه منظور شول.
له منظور شویو امنیتی پوستو څخه(۲۰) یې د جاغوری او (۱۰) یې د مالستان ولسوالۍ په اړوندو کې ایجادیږی.
په یادو امنیتی پوستو کې به د سیمه ایزی اردو منسوبین چې دمګړۍ یې د جلب او جذب پروسه په یادو ولسوالېو کې روانه ده، ځای پر ځای شی.

#اداره_مستقل_ارگانهای_محل
#دغزنی_ولایت_مقام_درسنیودفتر
#دفتررسانه_های_مقام_ولایت_غزنی

202بازدید

کامنت بسته شده است.