گشایش دفتر مرکزی ستاد انتخاباتی داکتر عبدالله عبدالله در جاغوری

محمدعلی رحمانی ۲:۱۲ ب.ظ ۸
گشایش دفتر مرکزی ستاد انتخاباتی داکتر عبدالله عبدالله در جاغوری

دوستان و بینندگان سایت جاغوری یک سلام!
دفتر مرکزی ستاد انتخاباتی داکتر عبدالله عبدالله کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان، امروز چهارشنبه ۳۰ دلو ۱۳۹۲ در مرکز جاغوری – سنگماشه – بازگشایی شد.
5
گشایش این دفتر طی یک مراسم که در آن صدهاتن از مردم جاغوری اشتراک داشتند افتتاح گردید، این برنامه در مسجد جامع مهدیه برگزار شده بود.
در دومین گشایش دفتر ستاد برگزاری انتخابات داکتر عبدالله عبدالله در جاغوری، آقای جعفری به موضوع ازدیاد نامزدان شورای ولایتی اشاره نموده واز مردم خواست ضمن تحقق بخشیدن به دموکراسی ورفتن به پای صندوقهای رای درمورد کاهش نامزدان شورای ولایتی غور وبررسی صورت گیرد، وی در ادامه افزود درصورتی که در مورد نامزدان شورای ولایتی در جاغوری تصمیم عاقلانه گرفته نشود شکست جاغوریها در انتخابات شورای ولایتی قابل احساس میباشد.Rahmani Jaghori1
وهم چنان در مراسم گشایش دفتر کمپاین داکتر عبدالله عبدالله، اشاره گردید که مردم جاغوری به خاطر رسیدن به حقوق سیاسی شان در انتخابات پیشرو و انتخاب رییس جمهور آینده کشور دقیق باشند و به کسی رای دهند که شایستگی داشته باشد تا بتواند افغانستان را از حالت کنونی به یک جامعه ایده آل تغییر دهند.
در این محفل که جمعی زیادی از علما، بزرگان منطقه و جوانان حضور داشتند؛ آقای علی رضا شریفی رییس کمپاین دفتر داکتر عبدالله عبدالله در جاغوری، کمی متفاوت تر از آنچه که در غجور بیان داشته بود به ایراد سخنرانی پرداخت و ولایت شدن جاغوری را حق قانونی مردم خواند وگفت: حکومت آینده افغانستان، باید به این خواست مردم جواب مثبت دهند.4
آقای شریفی اشاره داشت که آفتاب جاغوری هیچگاه غروب نخواهد کرد، به دلیل اینکه درهرجای دنیا مردم ولسوالی جاغوری حضور دارند، که گمان میرود هدف شان این بوده باشد که: نظر به سایر مردم افغانستان هوشیار وبیدار میباشد، وهمین زیرکی و بینایی مردم است که در تمام گوشه های جهان جا گرفته اند.
{ این مطلب در حالی بیان میگردد که وضعیت بد اقتصادی و بحران جاری در کشور مردم مارا وادار به مهاجرت کرده است.}
و در محفل کمپاین امروز داکتر عبدالله عبدالله، آقای تقدیسی رییس شورای علما و آقای داکتر عارفی استاد دانشگاه، به ایراد سخنرانی پرداختند و مردم را به استحکام بخشیدن اراده سیاسی فراخواند.
2
این دومین دفتر ستاد انتخاباتی داکتر عبدالله “عبدالله” میباشد که در جاغوری افتتاح میگردد؛ داکتر عبدالله “عبدالله”، یکی از نامزدان ریاست جمهوری آینده افغانستان میباشد که آقای انجنیر محمدخان به حیث معاون اول و آقای محمد محقق به حیث معاون دوم وی معرفی شده است.

 

 

1

 

البته باید برای آنعده از دوستانیکه در جاغوری اند باید یادآور شد که بخش صوت این گزارش از رادیو جاغوری نیز منتشر شده است.
محمدعلی “رحمانی” ۳۰ دلو ۱۳۹۲ خورشیدی.
تا گزارش دیگر التماس دعا!

 

2,978بازدید

۸ دیدگاه »

 1. پارسا دلو ۳۰, ۱۳۹۲ در ۳:۲۹ ب.ظ -

  گزارش را واقعا زیبا نشر کردی
  دقیقن در جاغوری امروز این خبرها بود.
  جاغوری یک واقعا زحمات زیاد میکشد دست گزارشگران شان درد نکند.

 2. مجتبی دلو ۳۰, ۱۳۹۲ در ۵:۵۷ ب.ظ -

  جاغوری ها فرزندان شاهان غوری هستند وبه شان خود با انتخابات برخورد نمایند .

 3. هزاره دلو ۳۰, ۱۳۹۲ در ۱۱:۱۶ ب.ظ -

  گزارش تان بسیار زیبا است آرزوی موفقیت تانرا خواهانم جناب رحمانی عزیز

 4. ش حوت ۱, ۱۳۹۲ در ۹:۲۱ ق.ظ -

  جناب رحمانی از نشر گزارشهای تان از جاغوری از شما وهمکاران تان در جاغوری یک کمال سپاس گزاری وارزوی موفقیت را برای تان دارم امید وارم باگرم شدن بازار انتخابات در جاغوری از گزارش های بروز تان بهره مند گردیم باسپاس موفق وموید باشید

 5. از قم حوت ۱, ۱۳۹۲ در ۱۲:۴۷ ب.ظ -

  عبدالله عبدالله انسان درستی نیست حقش بود

 6. هزاره حوت ۱, ۱۳۹۲ در ۱۱:۴۸ ب.ظ -

  نظری من را خلاس کردی نظری متفاویت داشتم

  • محمدعلی رحمانی حوت ۲, ۱۳۹۲ در ۱۰:۴۶ ق.ظ -

   جناب نظر دهنده!
   اول اینکه نظر شما مفتضح و مستهجن بود وقابل نشر نبود، اول باید خوب دقیق تفکر مینمودید که چی باید مینوشتید؟
   جاغوری یک همیشه نظرات سازنده را انعکاس میدهد نه نظرات مستهجن را.

   “رحمانی جاغوری”

 7. سلام حوت ۴, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۱ ق.ظ -

  دوست داشتم آقای دکتر اکرم عارفی وارد این عرصه ها نشود. عبدالله کسی نیست که مردم به او رأی بدهد… فردا روز نگاه کردن به چهره این مردم کار سختی است. حفظ آبرو بهتر است.