یکی از افسران ارتش ملی جاغوری در مسیر جاغوری – غزنی به قتل رسید

محمدعلی رحمانی ۳:۳۳ ب.ظ ۵
یکی از افسران ارتش ملی جاغوری در مسیر جاغوری – غزنی به قتل رسید

TFNG

بینندگان صفحه وبسایت جاغوری یک سلام!

یک تن از افسران ارتش ملی که هفته قبل توسط افراد مسلح از ساحه دشت قره باغ ربوده شده بود به قتل رسید!

محمدشریف خلیلی که از قریه تبرغنک ولسوالی جاغوری میباشد، شب گذشته در منطقه شیربرله، از مربوطات ولسوالی قره باغ ولایت غزنی توسط افراد مسلح مخالف دولت کشته شد و جسد شان دیشب از کنار سرک یافت گردید.

آقای خلیلی از قطعه اسپیشل فورس ولایت هلمند بود که در پیوند به همین قضیه نیروهای ارتش ملی عملیات را درساحه شیربرله راه اندازی کرده که در نتیجه دوازده تن از افراد مسلح طالبان گرفتار گردیدند.

همچنان قرار است که مردم ولسوالی جاغوری با ابراز احساسات دست به یک اعتراض مسالمت آمیز بزنند.

Mohammad Ali Rahmani 11-12-1392

3,769بازدید

۵ دیدگاه »

 1. غمخوار حوت ۱۱, ۱۳۹۲ در ۴:۵۳ ب.ظ -

  درود بر شما جناب اقای رحمانی، خبر رسان جوان و با انرژی و تشکر از خبرای ناب و تازه تان از منطقه، حقیر با نیابت از دوستان وهم وطنان که در خارج از وطن زندگی می کنند؛ از شما تشکر می کنم. موفقیت و آرزوی سلامتی برای شما عزیز از خداوند خواستارم.
  خبرای تبلیغاتی ریاست جمهوری در منطقه جاغوری بنویسید ممنون می شویم.
  غمخوار

 2. میرویس نوری حوت ۱۱, ۱۳۹۲ در ۸:۳۲ ب.ظ -

  شهادت برادر محمد شریف خلیلی یک ضایعه بسیار متاسر کننده است برای مردوم ماه خداوند ج بهشت برین نصیبش نماید برای خوانواده شان صبر جمیل بدهد مرک برطالبهای کافر نسل یهودی

 3. شفاهی حوت ۱۲, ۱۳۹۲ در ۵:۱۲ ق.ظ -

  مراتب تسلیت خودم را به بازماندگان ان عزیز ازدست رفته ومردم خوب جاغوری عرض نموده از خداوند غفران رحمت وبهشت برین برایش ارزو مندم روحش شاد ویادش گرامی باد

 4. خیرالله یوسفی حوت ۱۲, ۱۳۹۲ در ۹:۰۶ ق.ظ -

  شهادت برادر مان محمد شریف خلیلی را به تمام مردم جاغوری وفامیل محترم ایشان تسلیت عرض میدارم ازتمام مردم شریف جاغوری خواهش میکنم بصورت جدی و کلای جاغوری را مورد باز پرس قرار دهد که چرا در مدت وکالت شان هیچگاه به مسله امنیت راه جاغوری توجه نکردند من به اندازه طالبان همین وکلای بی کفایت مانرا مقصر میدانم ازمردم شریف جاغوری میخواهم دراین مورد جدی باشند و بصورت قاطعانه با این وکلای بیکاره برخورد نمایند شهادت اقای شریف خلیلی ضایعه و اندوه بزرگیست خدا لعنت کند به انانی که ما را به سوگ نشانده است.

 5. علی حوت ۱۲, ۱۳۹۲ در ۷:۳۷ ب.ظ -

  اناللله وانا الیه راجعون
  شهادت یکی از افسران دلیر وطن محمد شریف خلیلی را به مردم جاغوری وباز مانده گان آن شهید تسلیت میگم از خداوند برای ان شهید غفران ومغفرت وبرای باز مانده گان شان اجر وصبر خواستارم
  درمسیر جاغوری غزنی حادثه های زیادی اتفاق افتاده است ویکی از مسیرهای ناامن برای مردم ما بوده است اما مسولان ذی ربط وهم چنین وکیل صاحبا هیچگاه اقدامی جدی در این راستا نکردند واین مسیر هم چنان از مردم ما قر بانی می گیرد وهر روز شاهد حادثه دلخراش تر از دیروز هستیم امید وارم که مسولین و وکلای که خود را نماینده مردم میدانند واز طریق همین مردم به نان ونوای رسیدن بیدار شوند! وکمی تکانی بخورد و مساله را بطور جدی پیگیری کنند.