دیدار آقای محقق نماینده پارلمان با مردم در قم

ديدار آقاي محقق نماينده پارلمان  با مردم در قم

اين روز ها  آقاي محقق در ايران بسر مي برند ايشان  مهمان رسمي جمهوري اسلامي ايران است كه به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره)  به ايران دعوت شده است .

در حاشيه برنامه هاي رسمي شان ، ديد بازديد مختلف در تهران و قم با اقشار مختلف داشته اند . روز 5 شنبه تاريخ 16 / 3 /87 ديدار عمومي با مردم ، در قم ترتيب داده بودند .  اين ديدار در مسجد امام زين العابدين (ع ) در نظر گرفته شده بود من هم  براي تهيه گذارش واستفاده از سخنان ايشان خود را به  محل رساندم . عكسها از هر چيز ديگر گويا تر است . جمعيت بيش از حد زياد  بود كه من نتوانستم اصلا وارد مسجد شوم امكانات مسجد هم در حد صفر بود  ظاهرا فقط پنكه داشت. با توجه با اين جمعيت كه آمده بود هر چه كه مي بود پاسخ گوي اين جمعيت نبود .

اين نقص هميشه در نظام مديريتي ما وجود دارد دوستان زياد  را ديديم كه در بيرون مسجد نشتسته  و ناراحت بودند ازاينكه ، حتي صداي ايشان را هم نمي توانستند بشنوند. سيستم بلند گو اين قدر ضعيف بود كه حتي داخل راه روي مسجد كسي قادر به شنيدن صداي آن نبود .

هر كسي اگر در جاي آقاي محقق مي بود بايد همه مديران و دست اندركاران مراسم را  توبيخ و سرزنش مي كردند . به قول يكي از نويسندگان ودستان نويس وطن كه در راه رو مسجد ملاقات كرديم مي گفت :  تا زماني كه بساط چاپلوسي جاي خود را به مديريت صحيح نداده از اين بهتر نمي شود .  چند نفر نا كار آمد دور ايشان را گرفته  قربان قربان گفته هاي اطرافيان چشم انسان را مي بندد  باعث مي شود كه از روند كار كسي انتقاد نشود  و الا  هر كسي اگر ديروز اين وضع را مي ديد خجالت مي كشيد . مخصوصا وقتي كه ايشان بيرون شد بسيار با وضع اسفبار همه روي سروكله شان ريختند بجاي احترام جدا داشت اهانت مي شد . اين مسئله به دست اندر كاران مراسم بر مي گردد . من از يكي از كسان كه گويا ارتباط نزديك با ايشان دارد قضيه را جويا شدم . ايشان مي گفتند: ما در محاسبه دچار اشتباه شديم فكر نمي كرديم اين قدر جمعيت بيايد . البته جمعيت خواص قابل توجه بود . در كل جمعيت زياد نبود جا براي اين گونه ملاقات ها مناسب نبود .

خوب اين عذر بد تر از گناه است شما كه اين مقدار نمي تواني تحيليل بر آورد داشته باشي بقيه برنامه هاي تان را به راحتي مي تواند حدس زد .

راستش ماهم از صحبت هاي ايشان چيزي نشنديم تا با شما در ميان بگذاريم  بجاي دست اندار كاران مراسم عرق خجالت بر جبين خودم احساس مي كنم واز شما دوستان پوزش مي طلبيم  .  تا در آينده بيبنيم گزارش مشروح دست گير مان مي شود يا نه .  تا آن زمان و گزارش بعدي خدا نگهدار 

 عكس هاي بيشتر را مي تواند فتوبلاگ موج سوم بيبيند

مديريت مو ج سوم  

+;نوشته شده در ;جمعه هفدهم خرداد 1387ساعت;14:41 توسط;مديريت موج سوم ; |;


5 دیدگاه برای “دیدار آقای محقق نماینده پارلمان با مردم در قم
 1. شنبه 18 خرداد1387 ساعت: 17:41
  آقای رحیمی سلام!
  از سایت شما دیدن نمودیم زحمات شما قابل قدر است.
  امید است بتوانم باشما در تماس باشم
  دوست قدیمی تان از استرالیا

 2. شنبه 18 خرداد1387 ساعت: 23:24
  دوست عزیزم جناب آقای جاوید سلام
  از ابراز نظر واظهار لطف تان سپاس گذارم
  امید وارم که توفیق حاصل شود که این ارتباط بر قرار شود و برقرار هم بماند
  من یکی یکدفعه با دیدن اسم مبارک تان دلم شکست . آدم که کشور جم جور نداشته باشد عجب پراکنده می شود . بعضی شاید در زندگی هم همدیگر را نبیند واین وقعا برای انسان درد ناک است . باز هم خدا را شکر ، با توجه با توسعه ارتباطات در دنیا واقعا دنیا تبدیل به یک دهکده شده که اگر انسان بخواهد براحتی می تواند با هم ارتباط بر قرار نماید . این برای انسان بسیار لذت بخش است .
  امید وارم که باهم بتوانیم ارتباط پایدار داشته باشیم .
  به امید دیدار

 3. یکشنبه 19 خرداد1387 ساعت: 15:16
  سلام برادر. مطلب بعدی تان یک سال از زمان پیش تر است(اشاره به مطلب فتوبلاگ چيست) خوش باشيد و پاينده!

 4. یکشنبه 19 خرداد1387 ساعت: 20:35
  دوست عزیز جناب آقای زواری سلام
  والله چه عرض کنم سوال تان خیلی مبهم است اگر این سوال را یک فرد که با وبلاک آشنای نمی داشت می کرد قابل در ک بود و چون خود حضرت عالی که دارای وبلاک هستید حتما منظور تان ظاهر این سوال ها نباشد .
  اما این بخش از سوال تان – اشاره به مطلب فتوبلاگ چيست؟ – باید عرض کنم اگر روی فوتو بلاگ کلیک می کردی فوتو بلاگ موج سوم باز می شد .
  بهر حال ممنون از حضور تان

 5. پنجشنبه 11 مهر1387 ساعت: 14:45
  واقعا چه کسی مسئول و پاسخگو است ؟
  پارسال عده زیادی از مهاجرین در آزمون سراسری و آزاد سال 86 و امتحانات فراگیر پیام نور در سال 86 شرکت کرده بودند عده زیادی از این مهاجرین در رشته های خاصی قبول شده بودند (این در حالی بود که در دفترچه های آزمون اصلا ذکر نشده بود که برای داوطلبان مهاجر شرط معدل 17 و بالاتر لازم است) اما همان اوایل ثبت نام و معمولا در ترم دو به ایشان اعلام شده که بایستی پاسپورت تحصیلی داشته باشید و با کارت اقامتی امکان ادامه تحصیل وجود ندارد و بایستی با ارائه کارت اقامتی و تصفیه حساب جهت صدور پاسپورت تحصیلی اقدام نمایند اما جالب اینجاست که برای اداره اتباع تمام شهرستانهای ایران بخشنامه آمده است که تمام دانشجویان افغانی ورودی سال 86 تنها در صورتی بخشنامه داده شود که معدل دیپلم آنها بالای 17 باشد این مطلب در دفترچه آزمون ذکر نشده بود و حالا در سال جدید تحصیلی دانشجویان مهاجر ورودی 86 همگی با مشکل مواجه شدند و نمیتوانند ادامه تحصیل بدهند !
  بنده نگارنده این مطلب برای این قضیه ابتدا دو بار به سفارت افغانستان مراجعه نمودم در آن وقت آقای رحیمی و هم اکنون خانم بختیاری متفقا اعلام کردند که در این رابطه سفارت کار خاصی نمی تواند بکند جز اینکه در صورت تعداد زیاد شما و جمع آ<ری طومار گزارش شما را به وزارت خارجه بدهیم !
  بعد از آن به وزارت علوم و تحقیقات مراجعه نمودیم آنها هم فقط گفتند که از نظر ما شما دانشجو هستید ولی رسمیت شما منوط به ارائه گذرنامه تحصیلی است و در این رابطه کاری از دست ما ساخته نیست و ما فقط میتوانیم نامه شما را به وزارت کشور جهت پیگیری ارجاع کنیم ! مسئولین وزارت کشور (خرده کارمندها) هم فقط جوابهای سربالا میدهند
  در این رابطه الان این دسته از دانشجویان بلاتکلیف مانده اند چکار کنند از شما خواننده محترم تقاضا میشود اگر راه خاصی به نظرتان میرسد به آدرس وبلاگ یا ایمیلمان ارسال نمایید یا حداقل این مطلب را در اینترنت پخش کنید تا خبر به گوش بعضیها که فقط بلدند قوانین خشک و غیر انعطاف پذیر وضع و اعمال کنند حداقل برسد تا شاید اندکی به تفکر در اینباره بیافتند
  http://www.mohajereshiraz.blogsky.com
  rzjrh@hotmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*