انتقال ولسوال جاغوری توسط دو فروند چرخ بال به ولایت عزنی و ..

سلام دوستان ! گذارش

آقاي ظفر شريف ولسوال محترم  جاغوري توسط دو  فروند چرخ بال به مركز ولايت غزني  انتقال يافت . معلوم نيست كه هدف از انتقال ولسوال جاغوري در مركز به چه منظور انجام گرديده است.

تعداد 75 نفر براي تقسیمات  منطقه ي در شورای ولسوال جاغوري نامزد هستند به گفته مقامات دولتي ، بعد از تكمیل فرمه و ليست در جاغوري ، آن را به  ولايت می فرستند و  از 75 نفر  نامزد 45 نفر آن انتخاب مي گردد .

آنچه در اين دوره ی تقسیمات منطقه ي در شوراي ولسوالي جالب مي نمايد اين است كه كساني بايد دراين پست انتخاب شوند كه در  هيچ جاي  كوچكترين وظيفه نداشته باشد. كسي باشد بي كار و حتي اگر بي سواد هم باشد مشكل ندارد  عمده ترين مشكل براي شخص نامزد در اين پست  اين خواهند بود  كه کدام  وظيفه داشته باشند. شاید این شرط به دلیل این باشد که هرشخص بیشتر از یک پست دولتی نمی تواند بیشترداشته باشد . در قدیم شاید این نکته رعایت نمی شد  یک  شخص با حفظ سمت در چندین جای دارای پست مقام می شد .

خرابی راه ها

به قول معروف گوش شيطان كر مسير راه هاي مواصلاتي جاغوري در اين اواخر كدام اتفاق نیافتاده است . صرف از  شاه راه هاي عمومي  گرفته تا فرعي بروني و داخل دارائي گودال هاي بزرگ و خرابی هاي فراوان مشاهده می گردد . و از مقامات و مسؤلين هم خبر نيست كه به داد اين نوع گودال ها وخرابی ها  برسند .

دو روز قبل آقاي ظفر شريف ولسوال محترم جاغوري با يك فروند اسکواتور  (بیل)  يخ هاي داخل بازار سنگماشه را كنده و نمك بالاي يخ ها پاشيدند .

چند روز اخیر هوا جاغوري نسبتا گرم مي باشد و بازي هاي تورنمينت بهاري وليبال همچنان در مركز جاغوري ادامه دارد .

مومن زاده  – جاغوری

+;نوشته شده در ;یکشنبه بیست و دوم اسفند 1389ساعت;21:40 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


6 دیدگاه برای “انتقال ولسوال جاغوری توسط دو فروند چرخ بال به ولایت عزنی و ..
  1. سه شنبه 24 اسفند1389 ساعت: 10:5

    خوب بود با موتر می برد تا درد مردم رایک کمی می فهمید در ضمن از مومن زاده عزیر تشکر می شود

  2. سه شنبه 24 اسفند1389 ساعت: 12:27

    محترم ظفرشریف یک نعمت الاهی برای مردم جاغوری است با قدر ایشان را بدانیم.
    فساد اداری و جرم وجنایت و تجاوز به ناموس مردم و پخش فلمهای سیکسی که در زمان آقای عرفانی به اوج خود رسیده بود. از برکت وجود محترم ظفر شریف فعلا به حد اقل رسیده است.
    هرچند باید هنوز کارهای زیادی را در جاغوری انجام دادو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*