معرفی دگروال اسدالله به حیث قوماندان امنیه جاغوری – وجنجال برسری قهرمانی …

قومندان امنیه جدید اسدالله

صمیمانه ترین سلام هایم را خدمت همه دوستان خوبم تقدیم می دارم ! در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و طمطراق پیک بهاران آغاز سال نو را  پيشاپيش  تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه ترین دعای خود را تقدیم همه شما و خانواده محترم تان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی  شما دوستان را در سال نو ۱۳۹۰ آرزومندیم.

دگروال اسدالله به حيث قوماندان امنيه جديد ولسوالي جاغوري معرفي گرديد. قبل از ظهر امروز طي مراسم خاص با شركت ولسوال جاغوري قوماندان سابق جاغوري و جمعي زياد از منصوبين ادارات نظامي و ملكي و عده ي از بزرگان و علما محترم دگروال اسدالله به وظيفه جديدش به حيث قوماندان امنيه جاغوري گمارده شد .

محترم آقاي رفعت نماينده دفتر قومانداني امنيه غزني مكتوب رسمي اسدالله را در جمع حاضرين قرائت نمود و از تلاشهاي قوماندان سابق جاغوري در اجراي وظايف شان در ولسوال جاغوري قدر داني كرده و نيز از قوماندان جديد جاغوري خواست كه دلسوزانه مطابق با اصول و مقررات قانوني در اجراي وظايف محوله اي شان تلاش نمايد . همچنين مردم نيز از قوماندان جديد امنيه خواست تا در زمينه تأمين امنيت اجتماعي و مسير راه ها تلاش و جديت از خود بخرج دهد . جزئيات بشتر در گزارش بعد انشاء الله .

بازی فینال تیم عقاب بابه

بازي فينال نيز امروز يكشنبه در مركز جاغوري برگزار گرديد ديدار هاي اول برای رده بندی بين تيم هاي تمقول لومان و تيم جودري برگزار شد. تيم جودري با شكست 3-2 حريف خود را مغلوب ساخت و بازي بنفع تيم جودري به پايان رسيد. تيم جودري در اين ديدار مقام سوم را به خود اختصاص داد .

تیم داله وعقاب بابه فینال

ديدار هاي بعد براي قهرماني و نايب قهرماني بين تيم هاي عقاب بابه و تيم داله (مسكه ) برگزار گرديد. 2-2 ميدان هر تيم مساويانه پيش رفته بودند. در ميدان سوم كه سرنوشت ساز بود و بازي هم به آخرين دقايق خود رسيده بود تيم داله 26 و تيم عقاب بابه 23 بودند كه اعتراض از سوي تيم عقاب بابه بالاي داور صورت گرفت . و بازي ها به جنجال کشانده شد . با مداخله ولسوال و قوماندان امنيه جديد و قوماندان اسبق جاغوري باالاخره بازي براي روز سوم نوروز اعلان گرديد. دیدار فینال

دیدار فینال

مومن زاده جاغوری –  اخرین گذارش در سال ۱۳۹۰ 

+;نوشته شده در ;یکشنبه بیست و نهم اسفند 1389ساعت;18:15 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


8 دیدگاه برای “معرفی دگروال اسدالله به حیث قوماندان امنیه جاغوری – وجنجال برسری قهرمانی …
 1. دوشنبه 1 فروردین1390 ساعت: 19:42

  باسلام
  لطف نموده بگوئید که قوماندان امنیه قبلی وظیفه ای در جاغوری خواهد داشت یا اینکه دنبال تقرری دوباره ای خود میرود!!!!!!!!!!!!

 2. چهارشنبه 3 فروردین1390 ساعت: 4:8

  الی مومین زاده سلام منده نشنی و سال نو مبارک ! قرار معلومات در ناوه انگوری هم مسابقات فوتبال و والیبال به مناسبت سال نو برگزار شده و تیمهای از اطراف جاغوری و از مقور هم شرکت داشته است. امیدوارم انجا را نادیده نگیرید و چیزی از انجا شنیدید بنویسید. هرانچه مینویسید بقول شما از مرکز است و یگان دفعه از اطراف هم بنویسید. گرچند میدانیم که دوکان انترنت شما در سنگماشه است و جاهای دیگه صفر نمیکنید اما حتمآ چیزی از اطراف هم میشنوید.
  بامان خدا

 3. چهارشنبه 3 فروردین1390 ساعت: 12:49

  سلام خدمت اقأی مؤمن زاده و تمام دوستان جاغوری،

  طور که شما نوشتین در واقع تیم داله بازی را برده بوده،

  چون در والیبال سیت در ۲۵ تمام میشه، در صورتیکه با ۲ ایمتیاز از حریف پیش باشه،

  مگر اینطور نیست؟

  تازه تیم داله ۲۶-۲۳ از حریف پیش بوده، آیا بازی تا ۳۰ ایدامه میداشته چه رقم؟

  مهدی المیتو

 4. پنجشنبه 4 فروردین1390 ساعت: 9:38

  دوستان عزیز امروز قسمتی اندکی از نو شته های اقوام دیگر را درباره مغول سابق و هزاره امروز با شما شریک می کنم
  فيصله په دې وشوه ،چې درې واړه فوځونه به يو ځاى روانيږي بيربل د ډير هيبت نه دوړاندې فوځ کمان واخست . ابوالفتح مخکې شو او زين خان په وروستي فوځ کې د کړاکړ تر درې خودوى په خيريت ورسيدل ،خو چې د کړاکړ په دره کې ورننو تل نو پښتنو پرې تورې نورې جوړې کړې . ټوله ورځ پښتنو په مــغــل فـــوځ د زړه ارمـــانـــونـــه وويـــســـتـــل اوپــه ډير بدحال مغول فوځ ميداني علاقې ته ورښکته شو .

  آیا کسی است که جواب این ………………را بدهند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. پنجشنبه 4 فروردین1390 ساعت: 14:56

  چون در جاغوری کسانی دیگر غیر از عزیزان آته ومسکه نه لیاقت دارندو نه حق دارند که در جاغوری مسؤلیتی داشته باشند؛ لذا هم به اسدالله خان وهم به مدیر امنیت جدیدان مبارکات باشد.

 6. شنبه 6 فروردین1390 ساعت: 4:8

  سلام آغای مومن زاده !
  از قرار که معلوم است در این روزها مسابقات ورزشی در ناوه انگوری هم است اگر پدام اعطلات از آنجا دارید لطف کرده در اینجا بنوسید.
  بسیار تشکر مومن زاده از زهمات تان.

 7. یکشنبه 7 فروردین1390 ساعت: 3:49

  salam ba hayro manda jan
  man waqian barayet motasif astom ba en tarz fikr at
  hanoz az qawm wa qawm parasti manda nashodin
  mowafaq bashi

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*