بازگشت ولسوال محترم جاغوری وهیئت همراه از سفر وامدن تیم باز سازی ولایتی ولایت غزنی به جاغوری

سلام دوستان

با گزارش 16 روزه   سفر ولسوال محترم جاغوري به ايالات متحده  امريكا در خدمت تان هستم .

آقاي ظفر شريف ولسوال محترم ولسوالی جاغوري به تاريخ 7/2/1390 الي 23/2/1390 سفر 16 روزه ای را به ايالات متحده امريكا داشته است .

به گفته ای ولسوال محترم جاغوري : نظر به دعوت پوهنتون  A .M   ايالت تكزاس ايالات متحده امريكا و با معرفي و  پيشنهاد مقام محترم ولايت عزني و  به نمايندگي از مردم جاغوري سفر رسمي و آموزشي در بخش هاي  زراعت و حكومت داري داشته است  .

ايشان گفت: البته  هدف از سفر بازديد از نحوه عمل کرد  شورا هاي ولسوالي و حكومت هاي محلي ، شورا هاي ولايتي  و والي ايالت تكزاس و همچنان بازديد  از فارم هاي زراعتي ، مالداري ، آموزش ، فارم هاي مرغداري و آموختن تجاربی در بخش زراعت ،سيستم هاي  آبياري و طرز استفاده از شير و لبنيات حيواني و عنواي بخش هاي زراعت بود که ما هیت همراه با چگونگی  و  مسایل ازاین قبیل بیتشر آشنا شدیم  .

اقاي ظفر شريف ولسوال محترم جاغوري گفت : در اين سفر ما يك تيم چهار نفري داشتيم كه ريس صاحب زراعت غزني  ، عبدالفتاح محصل پوهنتون زراعت غزني و جلال ميرزا خبرنگار تلويزيون طلوع نیز در این سفر ما را همراهی می کرد  .

آقاي ظفر شريف ولسوال جاغوري از مهمان نوازي و پذيرائي هاي خوبي والی ايالت تكزاس و ديگر مقامات ايالات محتده امريكا قرداني به عمل آوردند .

روز گذشته ولسوال جاغوري آقاي ظرف شريف  با يك قطار نيرو هاي خارجي از طريق زميني وارد جاغوري شدند . گفته مي شود هدف از آمدن نيروهاي خارجي و تيم بازسازي ولايتي ولايت عزني به جاغوري به منظور افتتاح و تحويل پروژه هاي تكميل شده ، به مقامات جاغوري مي باشد و قرار است كه فردا دو شنبه مقام محترم والي ولايت عزني و هئيت همراه شان نیز وارد جاغوري گردد .

 تا گزارش بعد التماس دعا

مومن زاده  – مركز جاغوري

+;نوشته شده در ;یکشنبه یکم خرداد 1390ساعت;20:54 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


10 دیدگاه برای “بازگشت ولسوال محترم جاغوری وهیئت همراه از سفر وامدن تیم باز سازی ولایتی ولایت غزنی به جاغوری
 1. یکشنبه 1 خرداد1390 ساعت: 21:18

  سلام مدیران محترم جاغوری 1
  تشکرازگذارش که راجع به سفرآقای ظفرشریف داده بودید.

  (اقاي ظرف شريف ولسوال محترم جاغوري اضافه نموده گفت )

  امیدوارم که این بار بنده راباالفاظ بد مثل قبل سرکوب نکنید که راجع به شهراه نوشته بود من گفتم برادراگرهدف تان ازسرک است اون شاهراه است ودرجواب 2 باراین پیام رادریافت کردم ازطریق پیام خصوصی:

  بتو چی احمق که میایید اشتباه دیگران را میگیرید؟ شاهراه هم سرگ است. بی شرف

 2. یکشنبه 1 خرداد1390 ساعت: 22:12

  مومن زاده جان تشکر که مارا از اخبار و اوضاع جاغوری زیبا سروقت مطلع می فرمایید. بنده از یک چیز بسیار شگفت زده شده ام:

  آیا یک مسافرت دوهفته ی تعارفی و تشریفاتی (که برای همه ولسوالان کشور از طرف اداره اصلاحات اداری منظور است. ) می تواند یک آدم بی سواد را باسواد کند؟ به بیان دیگر دردی ا زمردم رنجدیده ی مارا دواکند؟ یا فقط پوز و خودنمایی بعض افراد را که در طول سالهای گذشته و فرصتهای طلایی هیج خدمتی برای مردم نتوانست بالا می بردو بعد ازاین بدون تردید خودرا دارای دکترای حکومت داری از ایالت امریکا می داند. ما مخلص همه قومای گل هستیم خداکند جاغوری زیبا از این محرومیت درد آور زود تر بیرون شود. امید وارم نشر کنید.

 3. یکشنبه 1 خرداد1390 ساعت: 22:16

  خدایا توبه توبه، چه فیلمهای که نمی بینم!!

  الیگو یا صبا بخیر کدام پروژه هارا به بهره برداری خواد رساند؟؟؟

  مقصد امی اعتراضای انترنتی جوانای ما اگه زیاد تاثیر نداره بی تاثیر هم نیه.
  امید وارم عملکردحکومت فاسد و قبیله گرا ره دقیقا زیر نظر بگیریم که مثل هیمشه مردم غریب مارا به بازی نگیره، ده زبان بازی و دغلبازی اینا استاد جناب ابلیسه.

 4. یکشنبه 1 خرداد1390 ساعت: 22:20

  خبر سازی بجای باز سازی

  خبر سازی بجای باز سازی

  خبر سازی بجای باز سازی

  آفرین خوب یاد گرفته اند که مردم صادق و زحمتکش مارا چطوری فریب بدهند. کاشششش چند نفر هوشیار و با جرأت می داشتیم. بازم قضاوت با خودتان است. مقایسه کنید.

  به نظر می رسد همان شگرد بامیان را در تمام ولایات و مناطق هزار ه نشین اجرا می کند" خبر ساز ی بجای بازسازی و افتتاح یک دستشویی و پلچک و پروژه های ذره یی صد بار"

 5. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 10:32

  کوره خوره خوب پورکیده شه نه وی دیو بیزنه چیکه یک چند روزی دیگه ام نشیشته ده اونجی امریکاییاخوب … بلده شی…

 6. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 11:38

  باش بنگرنیم که ای بی وجدانا چه بلبل زبانی خواد کدن. موگفته دی که پسنه دفه اگه والی خیانتکار و زبانباز اماد زنده از جاغوری نره. شومو یکد فه برین اموگزارشای سرنای شی ره بخوانید که هر کدام ازی سیا گوشا که امده چه گپای شیرین و چرب که نگفته!! بیرارا راس گفته کجایه عملکردشی؟ کجایه نتیجه شی؟ دا سال دروغ بس نیه؟ جاگه مسافرت ده جاغوری یگان بند برق ره جور کینه یا سرک ازی مردم غریب ره پخته موکد…

  خدا خیر پیدا کنه. یاره امیم دفه امی والی ره یک زدن که موکدی سخت می چسبید. تا بفامن که مردم ازمو هم اوقدر ساده احمق نیه که ده واده و توره خشک سالای سال بازی بوخره.

 7. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 12:16

  تشکر از اقای مومن زاده !
  اقای ظفرشریف و امثال انها که مسافرت به کشور های ایالات متحده امریکا میکنند .باید در مورد محرومیت و تبغیض علنی حکومت کرزی در قبال هزاره ها با مقامات ذی سلاح حرف بزند و چهره این خفاشان تاریخ را بیشتر به انها معرفی کنند .
  گرچند این مردم در طول تاریخ توسط خاریجی ها بالای مردم هزاره چه ستمهای که روانداشته است هم اکنون هم زلمی خلیل زاد واحمد جلالی و…
  برای جفاکاری در ایالات متحده به سر میبرند.

 8. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 7:13

  حیف و صد حیف! ما چقدر مردم ساده ایم؟
  وقتی به خاک چنگی که از زیر بالهای هلیکوپتر آمریکایی! بلند شده بود نگاهم افتاد دلم برای کسانی سوخت که با اینهمه های و هو از آمدن والی استقبال میکنند ولی توجه ندارند که بعد از ده سال حتی این قدر بدانها اهمیت داده نشده که یک میدان هوائی کوچک برای هلیکوپتر درست کنند هواپیماهای دیگر را بگذار.
  اینها والله باید برای ما آموزند باشد اگر ما از اینها نیاموزیم برای همیشه فریب خورده و از تمام حقوق مان محروم خواهیم ماند.
  ما خوب یاد گرفته ایم که کارهای کوچک مسئولین را بزرگ جلوه دهیم ولی عنایت نداریم که حقوق ما خیلی بیشتر از اینها است و تمام آن حقوق ضایع میشود چون ما به این کم نه فقط راضی هستیم که از گرفتن آن پر در اورده به هوا می پریم.

 9. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 7:19

  منظور تان از پروژه های چیست؟ افتتاح بیست و پنجمین بار پولچه چل درخت یا…
  لطفا حجالت بکشیم از این امور به پروژه یاد نکنیم پروژه به افتتاح نموده پنجاه باب مکتب در یک روز در ولایت بدخشان و … میگویند نه این. اگر چند ما لائق همین هستیم و اگر لیاقت بیشتری داشتیم در خواست بزرگتری میکردیم.

 10. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 13:9

  مومن زاده لا لی خوب کدی که سانسور کردی خوبیش نبود نه ؟

  راستی هم، چه امر باعث شده که بجای دانشگاه پوهنتون منویسی؟؟؟؟

  نظرم را هم نشر نکردی من که هرف بدی نزدم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*