حضور مقام محترم ولایت عزنی به جاغوری

سلام دوستان

امدن هئیت برای افتتاح فارم (زراعتی) د رجاغوری

همانطور كه در گزارش قبلي خدمت تان به عرض رسانده بودم ولسوالي جاغوري امروز شاهد حضور مهمانان ، مقامات حكومتي و بين المللي بود .  قبل ازظهر امروز دوشنبه مقام محترم ولايت “آقاي محمد موسي اكبر زاده “والي ولايت عزني ، محترم سلطان حسين عباسيار ريس زراعت آبياري و مالداري ولايت عزني ، محترم حبيب الله حبيبي معاون رياست زراعت آبياري و مالداري ولايت عزني ، ريس معارف ولايت عزني ، نماينده هاي شورا ولايتي ولايت عزني ، خبرنگاران مطبوعات و رسانه ها ،  نيرو هاي خارجي و جمع از مهمانان و هيئت همراه  شان  وارد جاغوري گرديدند و مورد استقبال پر شور مقامات دولتي ولسوالي جاغوري” آقاي ظفر شريف ولسوال محترم ولسوالي جاغوري”  ، قومانداني امنيه ،مديريت امنيت ملي ، مسؤلين حكومتي ولسوالي ، علماء ، بزرگان ، جوانان و نوجوانان ولسوالي جاغوري  قرار گرفت .

بعد از چند دقيقه توقف و مراسم استقبال در مقر ولسوالي جاغوري  توسط مقامات ولسوالي جاغوري همراهي و توسط موتر هاي مود روز و رنجر هاي دولتي به طرف دشت اشتر كوربله واقع منطقه منتكه سنگماشه هدایت وتا آن جا اسكورت گرديد. فارم تجريبوي ( زراعتي ) ولسوالي جاغوري واقع دشت مذكور را با قطع نوار توسط والي محترم ولايت غزني ، ريس زراعت ، آقاي ظرف شريف ولسوال محترم ولسوالي جاغوري و مدير زراعت ولسوالي جاغوري و جمع ديگر از مهمانان رسما افتتاح و به رياست ولايت و مدير ترويج  ولسوالي جاغوري سپرده شد .

محفل نیز به همين مناسبت در فارم زراعتي برگزار شد ، جمع از مقامات ولايتي به شمول مسؤلين حكومتي ولسوالي و منصوبين امنيتي ولسوالي جاغوري سخنان نيز ایراد کردند .

گذارش کامل از این  اجلاس و خواست هاي مردم ولسوالي جاغوري و پاسخ های مقامات  ، وعده و نويد هاي مكرر مقامات ولايت غزني ، درگزارش بعد انشاء الله منتشر خواهيم كرد .

تا آن زمان و آماده شدن گزارش . التماس دعا

مومن زاده مركز جاغوري زيبا 

+;نوشته شده در ;دوشنبه دوم خرداد 1390ساعت;19:32 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


9 دیدگاه برای “حضور مقام محترم ولایت عزنی به جاغوری
 1. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 23:49

  با سلام به همه خوانندگان عزیز و عرض خسته نباشید و تشکر خدمت بیرار بزرگوار و نهایت دوست داشتنی مومن زاده جان که باگزارشهای بروز شان دل همه مان را شاد می کند.

  یک نکته خیلی زیبا در گزارشهای بچه های هزاره که نشان از رشد و بلوغ سیاسی و ترفندهای خبرنگاری شان است اینکه: د راول یا آخر هر گزارش شان گوشه چشمی به محرومیتهای هزارجات و یاد آوری این محرومیتها و وعده خلافی مسئولین دولتی دارند. برای من که بسیار جالب و مایه امید واری و نشان بیداری و هوشیاری مردم ماست.
  بله خداکند ما فقط شاهد افتتاح نباشیم و شاهد اختتام یا افتتاح بهره برداری نیز باشیم. نه اینکه مثل سرکهای هزارجات بخصوص سرک کابل و بامیان تبدیل به جوک شود که تا حالا از کم صد بار کارش افتتاح شده اما هرگز مراسم اختتام کارش برگزار نشده. به امید او روزی که شاهد اختتام کدام پروژه عمده مثل بند برق یا پخته کاری سرکها یا میدان هوایی مجهز یا راه اندازی خط تلفن و مخابرات و… باشیم. بازم تشکر می کنم از عزیزم مومن زاده جان که نقطه پرکار دراین حلقه ی دوستی می باشند.

 2. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 23:55

  از اول معلوم بود که برای قیچی کردن آمده و بس. مردم عزیز بایدحرف شانه جدی بوگند آلی که همه چیز رو شده و همه می فامند که که به کیه؟ مردم یخن خارجیها ره بگیرن و بگوین با ای که ولسوالیهای هزاره نشین غزنی نهایت امن و امان است و مردم از دموکراسی وهرچه شما موگین استقبال مونن چرا شما ده ای جاها کار نمونین؟ که برای شما مانع ایجاد مونه؟ به چه دلیل؟ شما می دانید که سرک جاغوری زیبا حتی از زمان ظاهر و داود ده طرح بود که پخته شوه و چند کلومتر از سمت مقر جغل اندازی هم شد پس چرا ده زمان کرزی نگذاشتند کار شوه؟ نصف مکتبای جاغور ی امکانات درسی و ساختمان درست و معلمای مسلکی ندره و…

 3. دوشنبه 2 خرداد1390 ساعت: 23:58

  دانش کجایه؟ دانش؟ دانش جانه بگویید گپ بزنه که اصل مطلب را می گه از دیگرا چندان باره نیه، ده خوشمت و تملق تیر مونه و ده فکر مردم نین.

 4. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 0:18

  خدایا هزار بار شکر ت خدایا شکر شکر شکر. بله مردم قهرمان جاغوری حق شان است که والی به آنجا بیاید. وقتی عکس را دیدم اشکم جاری شد. چقدر خوش شدم . آغای مومن زاده خدا ترا خیر بدهد که اینقدر مارا شاد کردی .

 5. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 7:4

  به دوست بزرگوار جناب علی رضا صادقی صدالبته خدا را شکر!
  اینکه مردم قرمان جاغوری حق دارد والی آنجا بیاید درست ولی والی برای چه آمده را نیز باید در نظر داشت؟ اشک تان پربار و بردبار باد وبرای چیزهائی انشاالله بریزد که لیاقت اشکهای ناز شما را داشته باشد. آمدن والی آن چیز نیست! ما نه فقط حق داریم والی غزنی جاغوری بیاید که حق اولیه ما ولایت شدن جاغوری است چیزی که آمدن های سیاسی والی هیچ کمکی به آن نمیکند.
  برادر من! ما مردم چقدر ساده و صادق هستیم؟ واین چنین مردمی باید از پشت خنجر بخورند و کسانی بنام خودی آمده آنها را از پا در اورند زیرا همین که یک ولی ای به ولسوالی ما می آید آنقدر خوشحال میشیم که اشک شادی میریزیم و این یعنی اینکه این کار والی منتی بزرگی بر گردن ماست در حالی که میدانیم در اوغانستان هیچ قدمی که منافع سیاسی و پولی نداشته باشد برداشته نمی شود و این آمدن والی نیز میتواند از این قبیل باشد.
  وقتی ما به این کارهای ساده اشک میریزیم والی زیرک نیز لبخند رضایت بخش زده و با وعده های دروغین چندی که این اشک را سرازیر تر کند منطقه را ترک گفته و هیچ گاه درعمر خودش نیز از وعده اش یادی نمیکند. سالهاست حتی خود کرزی وعده ولایت شدن جاغوری را داده آیا عمل نموده است؟ یقین بدانید که جوجه های کرزی بسی کوچک تر از خود اوست.

 6. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 7:10

  چه کار کده تا هنوز این دولت خاین
  ما باید مکاتب ومنطقه خود را آباد کنیم خود مان سرمایه داران ما باید سرمایه گزاری کند در در بخش ها ی مختلف دانشگاه هسپتال و…درست کند هم برایشان سود دارد هم ثواب هم برای مردم و قوم خود خدمت مونه ما نباید از چنین دولت خاین کدام توقع داشته باشیم

 7. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 9:10

  سلام مومن زاده عزیز !
  والیها امدند و رفتند و بعد ازین باز خواهد امد اما وعده های تو خالی قبلا هم بود . بروید یکدفعه جنوبی باز سازی در حد فروان هم اکنون مردم جنوب یعنی پشاتین از دولت تقاضای نان را هم دارد . باز از شما برادر ممنون که زحمت را متقبل شدی !

 8. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 11:48

  خداکند جناب والی کدام پروژه اساسی وزیر بنایی را افتتاح کند و وقتی که به غزنی برگشت مثل پروژه های سابق کارش را تعطیل نکند.
  یکی از دوستا می گفت مکاتب جاغوری بسیار بی کیفیت ودارای امکانات پایین است از طرف دیگر به اندازه نیاز مردم نیز مکتب وجود ندارد. یعنی مکاتب موجود فقط 50 درصد مردم را جواب می گوید. چه خوبست که والی محترم به این مشکل عمده و مشکل نداشتن سرک و برق و امنیت و … که دوستان اشاره کرده اند نیز توجه بفرمایند. ممنون عاطفه نوری از ایران

 9. سه شنبه 3 خرداد1390 ساعت: 13:31

  تشکر از مومن زاده.

  ظفر شریف هدیه خوبی از سفر برای مردم جاغوری اورد.. افتتاح این پروژه برای جاغوری بسیار مهیم وحیاتی است.
  برای ظفر شریف ارزوی موفقیتهای بیشتر دارم..
  ادمی پرتلاش است..

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*