اطلاعیه وزارت کشور ایران در مورد افراد دارای کدرهگیری طرح سرشماری1389

بالاخره پس از گذشت حدود یکسال وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ی بصورت رسمی اعلام کرد که آن عده از مهاجرین فاقد مدرک که در طرح سرشماری پارسال(۱۳۸۹) شرکت کرده اند میتوانند از طریق سایت مشخص شده از سوی این نهاد در طرح سرشماری مرحله سوم شرکت نمایند. به منظور اطلاع رسانی دقیقتر گزارش و اطلاعیه رسمی این خبر را در معرض دید عزیزان خواننده قرار میدهم.

گزارش رسمی خبر فوق:

افتتاحيه مرحله سوم طرح ساماندهي اتباع افغاني غيرقانوني

بنابر گزارش روابط عمومي اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور در راستاي طرح ساماندهي اتباع خارجي در كشور و در ادامه اجراي مرحله اول و دوم طرح سرشماري اتباع افغاني غيرقانوني در سال 1389 اجراي مرحله سوم طرح مذكور تحت عنوان« فراخوان دريافت نوبت مراجعه» روز سه شنبه مورخ 3/3/90 با حضور جمعي از مديران دستگاه هاي اجرايي مرتبط با موضوع در محل اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور آغاز شد. اين مرحله از طرح تا پانزدهم تير ماه ادامه خواهد داشت. خاطر نشان مي سازد در اين مرحله از طرح كليه اتباع افغاني غيرقانوني كه در سرشماري سال گذشته شركت و كد يازده رقمي دريافت نموده اند ميبايستي با مراجعه به سايت اينترنتي به نشاني afghan.moi.ir نسبت به تكميل قسمت مربوطه براي مشخص نمودن تاريخ و محل مراجعه به منظور تعيين تكليف اقدام نمايند. يادآور مي شود كه در مرحله اول اين طرح كه در سال گذشته اجرا گرديد تعداد بيش از 5/1 ميليون نفر از اتباع افغانستاني غيرقانوني مورد شناسايي قرار گرفتند. اطلاعیه رسمی:قابل توجه اتباع افغانستاني غيرقانوني دارنده كد رهگيري طرح سرشماري بدينوسيله به اطلاع كليه اتباع افغانستاني دارنده كد رهگيري يازده رقمي طرح سرشماري سال 1389مي رساند براي مشخص شدن تاريخ و محل مراجعه از روز چهارشنبه مورخ 4/3/90 به سايت اينترنتي اختصاصي طرح به نشاني afghan.moi.ir مراجعه نمايند.مدت زمان رجوع به سايت از تاريخ 4/3/90 تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه 15/4/90 مي باشد. بديهي است پس از پايان مدت مذكور سايت مسدود و كد رهگيري براي پيگيري و شركت در طرح تعيين تكليف بلااثر خواهد بود.

 منبع:http://bafia.moi.ir/Portal/Home

+;نوشته شده در ;سه شنبه سوم خرداد 1390ساعت;23:54 توسط;افضلی; |;


3 دیدگاه برای “اطلاعیه وزارت کشور ایران در مورد افراد دارای کدرهگیری طرح سرشماری1389
 1. چهارشنبه 4 خرداد1390 ساعت: 2:8

  کار گران افغانستانی مقیم ایران همه که دست رسی به انترنیت ندارد انگشت شمار یکعده محدود . دولت کاری نموده است که دیگر عذر وبحانه تراشی نباشد . خدا خودش رحم کند

 2. چهارشنبه 4 خرداد1390 ساعت: 19:30

  سلام دوست عزیز! ضرب المثل زیبا و معروف وبلاگ نویسان در باره بامیان وسراسر مناطق هزارجات محروم را شنیده اید؟ :
  (( دولت برای ساختن یک دستشویی در بامیان، ابتدا چندین کنفرانس برگزار می کند وقتی خوب در رسانه ها پخش شد چندین بار افتتاح می کند. بعد از آنی که همه مردم از افتاح آن کاملا با خبر شدند خاموش وبی صدا به بهانه های مختلف کارش را تعطیل می کند. اما در ولایات دیگر که در دولت و وزارتخانه ها نفر دارند درست برعکس، اول پرژه های بزرگ با هزینه های ملیونی و ملیاردی ساخته می شود و در یک روز دهها پروژه افتتاح و به بهره برداری رسیده فقط در یک خبر کوتاه انعکاس داده می شود. ))
  هنوز نشده که یک خبرگزاری یا وبلاگ از تعطیل شدن کدام پروژه در بامیان که دولت کارش را متوقف کرده خبر داده باشند. از سوی دیگر، ریزه کاریهای که در بامیان می شود هزینه اش فقط به چندهزار دلار می رسد اما پروژه های که در دیگر ولایات به اجرا می رسد معمولا با هزینه های بالای صد هزار دلار تا دهها و صدها ملیون دلار می رسد.

  نکته ی خوب در گزارشهای وبلاگهای بچه های ما اینکه : در اول یا آخر هر گزارش دولتی به وعده خلافی دولت و محرومیت مطلق مردم ما اشاره می کنند. موفق وعزتمند باشید.

  با ارسال این پیام به یک وبلاگ دیگر به گروپ پاسبانان بیدار شبهای مردم بپیوندید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*