معرفی آمر جنایی در ولسوالی جاغوری – تجلیل از مقام زن و روز مادر به مناسبت ولادت فاطمه زهرا (س)

سلام دوستان عاشق حسین آمر جنایی جاغوری

جا دارد قبل از همه ازحضور تك تك شما عزیزان واشتراک شما دوستان درنظرات صمیمانه تشکر وقدر دانی نمایم  واز اینکه به موقع  به تک تک شما به دلیل مشکلات نمی توانم پاسخ بدهم غذر خواهی می کنم  خوشحالیم که خوانندگان سایت جاغوری یک انسانهای فهیم وعاقل اند  مشکلات نبود برق وگرفتاری شغلی ما را درک می کند  . وهمین نظرات نیک شما است که خستگی ها را با همه مشکلات وطن از تن  انسان می رباید . نظرات واحساس همدردی شما عزیز دوراز وطن مایه دلگرمی ما است .

 خبراول اینکه :

آمر جنائي ولسوالي جاغوري امروز قبل ازظهر با حضور دگروال اسدالله قوماندان امينه جاغوري ، منضوبين ادارات دولتي و جمع از بزرگان و مردم جاغوري در پست مذكور مقرر گرديد.

دگروال اسدالله قوماندان امنيه جاغوري مكتوب مقرره آمر جنائي جديد ولسوالي جاغوري را به  جمع حاضرين قرائت نموده و پست جديد را براي آمر عاشق حسين به حيث آمريت جنائي جاغوري تبريك گفت .  قومندان امنیه گفت  : آمرجنائي جديد جاغوري  باید در وظايف شان جدي باشد .  و در حل مشكلات مردم در اين ولسوالي بشتر تلاش نمايد و از مردم نيز خواست كه با مسؤلين امنيتي همكار و ارتباط نزديك داشته باشند.

زيرا ولسوالي جاغوري يكي از ولسوالي هاي پر نفوذ ولايت غزني مي باشد كه پليس تنها نميتوان تمام ساحات ولسوالي جاغوري را تحت كنترول داشته باشد و از اين رو همكاري مردم با پليس بسيار ضروري مي باشد.

سارمن عاشق حسین فرزند غلام حسن قبلا در پست آمر اکمال جاغوری ایفای وظیفه می کرد و با مکتوب رسمی از وزارت داخله از این به بعد به حیث آمر جنائی جاغوری ایفای وظیفه خواهند کرد.

و سپس موسفيدان و حاضرين در جلسه با چپن ، كمپل ، گل ،  پست آمريت جنائي را به آقاي عاشق حسين تبريك گفتند.

بنا به شلوغي و بازديد مردم موفق به مصاحبه با جناب آمر جنائي جديد نشديم . انشاء الله در گزارش هاي بعد تلاش خواهیم کرد که با ایشان گفتگوی نیز داشته باشیم  .

 خبر ديگر اينكه :

تجلیل از مقام زن

 مراسم باشگوه بمناسبت ولادت فاطمه زهرا (س) و تولد امام خميني (ره) در مدرسه علميه مهديه جاغوري برگزار گرديد.

پرگرام  و برنامه ها عبارت بود از :

1 : سخنراني توسط آقاي استاد احمدي ملا امام مدرسه مهديه و آقاي شكرالله حيدري

2 : مسابقه بزرگ معارف قرآني تحت نام ريحانة النبي

3 : مداحي توسط آقاي كريمي 

در ختم مراسم  جوايز براي برندگان اشتراك كننده در مسابقه اهدا گردید .

خبر دیگر اینکه :

امروز هوای جاغوری ابری است و قبل ازظهر برای چند دقیقه نرمک نرمک باران می بارید . جاغوری این روز ها هوا گرم است نزدیک فصل توت باغ درو  می باشد . جای شما دوستان عزیز خالی  . ضمنا مسیر راه های جاغوری قره باغ تا حالا مسدود می باشد و هیچ عبور و مرور از این مسیر صورت نمی گیرد .

تاگزارش بعد التماس دعا

مومن زاده مرکز جاغوری زیبا  

+;نوشته شده در ;چهارشنبه چهارم خرداد 1390ساعت;15:46 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


22 دیدگاه برای “معرفی آمر جنایی در ولسوالی جاغوری – تجلیل از مقام زن و روز مادر به مناسبت ولادت فاطمه زهرا (س)
 1. چهارشنبه 4 خرداد1390 ساعت: 22:36

  عالی بود به امید آنروز که درجاغوری شخص نامبرده خدمت صادقانه خویشرااجرانماید واز فساد وفساد بازی جلوگیری بعمل آورد.
  (منضوبين ادارات, قومندان/ قوماندان).

 2. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 1:40

  سلام دوستان اومید که خوب باشید :
  من در این روز ها در مجمه اسلامی ایرانیان در شهر لندن کار میکنم .
  البته در قسمت ساختمانی :
  در این مسجد تنها جشن که گرفتن ولادت فاطمه زهرا بود..
  و نه غیره ………..
  هالا سوال من ازین کاسه لیسها ارزان قمت اینست که شما را چکار به تاریخ …. ؟
  یک نفر نیست که شما احمق ها سوال کند سر پیاز یا تائی پیاز ؟
  آیا دولت و ملت … به شما چاپلوسان اجازه سالگیره بابه مزاری را داد و میدهد ؟
  وسلام: روده کش

 3. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 4:16

  امیدوارم در سال های بعد بچای تجلیل از روز تولد …. ره از روز تولد مزاری ٌصٌ تجلیل کند به امید آن روز

 4. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 9:55

  مومن زاده گرامی. سپاس از گزارش عالی و بروز شما در مورد اخبار منطقه ، و اما در مورد تقرر آمر جنای ولسوالی ( فرمانداری ) جاغوری اشاره به نکات ذیل ضروری مینماید که امیدوارم مورد سانسور قرار نگیرد.

  1 – بنا به دلائل روشن و شواهد متقن و لسوالی جاغوری یکی از بزرگترین مراکز رشوه و اختلاس در منطقه میباشد به خصوص بخش قضای و امنیتی آن.
  2 – درگذشته و حال چنانکه همه شاهد هستیم بخاطر حل و فصل دعواهای حقوقی بیش از ده ها ملیون افغانی به کام رشوه ستانان در بخش قضای این ولسوالی رفته بدون اینکه قضاوت برحق صورت گرفته باشد. همیشه برنده کسی بوده که بیشترین پول را به مسئولین مربوطه رشوه داده است.
  3 – باری من خود برای درست کردن اسناد ازدواجم در ولسوالی مراجعه کرده بودم که به چشم سر دیدم که قاضی علاء الدینی با دستیارش که اسمش فراموشم شده رشوه میگرفتند. یکی از دوستان من که دو روز کامل دنبال کارش دویده بود و آخر سر تا رفته بحضور خود قاضی صاحب رشوه ندادند کارش را حل نکردند.
  4 – بسیاری از باندهای که دست به جنایات و فساد اخلاقی میزنند مستقیما با نفرات امنیت در ولسوالی مرتبط هستند که بخاطر همین قضیه خیلی از جنایات سرپوشیده میماند.
  5 – شخصی که خود خور ظابط در ولسوالی بود و از دوستان بنده میباشد میگفت که در داخل ولسوالی مشروباط الکلی بحدی است که همه میتوانند به آن دسترسی داشته باشند و در حضور خود جناب ولسوال مینوشند بدون اینکه ابای وجود داشته باشد.
  در منطقه باغچری و غجور یگ باند زورگیر و شروری هستند که برای خودشان حکومت دارند و حتی در بعضی موارد در دعواها ی حقوقی مردم هم دخالت میکنند بدون اینکه حکومت مرکزی سنگماشه کوچک ترین تسلط بر آنان داشته باشند.
  بقیه در ادامه….

 5. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 9:56

  6 – مردم جاغوری که بیش از هشتاد باب مدرسه دارند و این همه علم پرور و فرهنگی میباشند حیف شان است حکومت داران اینچنینی داشته باشند.

  همه اینها را نوشتم که بگوش جناب آمر جنای جدید برسد و بدانند که حل خیلی از این مسائل در حیطه کاری ایشان میباشد و امیدواریم که به وظیفه خود خوب عمل نموده و نام نیکی از خود بیادگار بگذارد.

  آقای مومن زاده / مدیریت محترم سایت آقای رحیمی ، بادرک شرائط منطقه و شما و همه اوضاع واحوال جاری من فکر میکنم که جفا کرده ایم اگر از این رسانه عمومی جاغوری خائنان حکومتی را بفاش نگیریم. در اخیر باز هم عرض میکنم که امیدوارم نوشته هایم سانسور نشود.

  به امید موفقیت همه

 6. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 10:15

  بی بخت آزره! تورا به تولد ….. چیکار است؟! تا بحال بطور آشکارا بخاطر همینها مورد تهمتها و سخنان رکیک واقع میشوی و کشورهای خارجی بتو اعتماد نمیکنند. اما بازهم دست بردار اینها نیستی! آیا زمان آن نرسیده که فلک را سقف بشکافیم و طرح نو در اندازیم؟؟

 7. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 13:38

  یک دوزد رفت دوزدی دیگری امد.

  عاشق حسین را میشناسم نه سواد دارد و نه تجربه در این پوست را..
  ایشان بر اساس زدو بند های دو باند خلیلی و محقق برای تاراج مردم مظلوم جاغوری شده است.
  وقتی این همه داد از لیسه و سواد در جاغوری می زنیم . بنظرم ادم قحطی است…

 8. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 15:45

  مومن زاده جان از بابت گزارش مسیر قره باغ ممنونن. امید وارم مردم عزیز ما به دولتمردان بی عرضه فشار بیاورند که این مسیر و سرکهای جاغوری زیبا را تماما پخته کاری کنند. دیگرا در قندهار و بدخشان پس کوچه های شانرا پخته کاری کرده اند مردم ما هنوز شاهراههای شان پخته نشده!

  اگر مسئولین زور شان نمی کشد علنا اعلان کنند و استعفا بدهند چرا شاهراه قره باغ پخته نشده که هیج بلکه مسدود نیز می باشد. مسئولین عزیز باید صد در صد پاسخگو باشند و گرنه چشم سفیدی در برابر مردم بیچاره و بی عرضگی در برابر دشمنان را بس گفته با حفظ احترام خود تماما استعفا بدهند.

  مسئولین وقتی نتوانند شاهراهی را که محل عبور و مرور صدها هزار نفر و چندین ولسوالی می باشد پخته کنند و امنیت شان را تأمین نمایند اگر به امریکا نه که به کره ی ماه توسط دولت خائن برده شوند چه به درد ما می خورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 15:49

  بازم کمپل،چپن،گل،شیرینی،تحفه،نقل و نبات و…

  هی مردم غافل، شما را بخدا! یک مأمور عادی دولت که معلوم نیست چه کاره است ارزش اینهمه ذلیل کردن خودرا دارد. بس کنید مردم بس کنید که آبروی نمانده مان نیز به حراج گذاشته شده است. تحصیلکرده های مان را بیش از این خجالت ندهید…
  به نظر می رسد دولت کار خوبی می کند که به چنین مردمی توجه ندارد……

 10. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 18:25

  ما مردم بدبخت آزره تا به حال فریب چار تا ملا را می خوریم ما وشما را به تولد …. چه کار هر چه برای کشور خود بود نه برای ما. برای ما هیچ خدمت کرد ممکن است خودش آدم خوب بوده باشد دیگر دیگرای اش ببین که ما و شما را هیچ ادم حساب نمی کند. بس کنید دیگر زیاد …….. نپرستید که ما شما را بنام شیعه بودن خورد.

 11. پنجشنبه 5 خرداد1390 ساعت: 23:20

  من فکر مکنم از طوفان کرده که بهتر است طوفان یک آدم بی سواد دوزد شراب خور است البته اکثرًا بی سوادا در منطقه حاکم است

 12. جمعه 6 خرداد1390 ساعت: 9:1

  غفور جان طوفان دربخش امنیت است نه جنایی ..
  عاشق حسین به واسطه انجینیر نفیسه عظمی این پست را ازآن خود کرد این نفیسه یک انسان ایاش است وعاشق حسین هم یک آدم بسیار زیاد خائین است .
  آرزو دارم که آقای مومین زاده پیام بنده را سانسور نکند.
  من یک افسر نظامی هستم ولی وظیفه ام درجاغوری نیست.

 13. جمعه 6 خرداد1390 ساعت: 12:29

  سلام قوما . ایا وقت ان نرسیده که از جا غوری و ما لستان و.. به کمک مردم بهسود که مورد حملات شدید کو چیهای طالب که از ان سوی خط دیورند و به کمک دولت مرکزی است بشتابد چرا هزاره این قدر بی اتحاد است و اگر شما فکر کنید که دولت باید جلو این بد بختی را بگیرد در حالیکه دولت خرزی عامل این کار نادرست است .

  به دنبال زدوخورد بین کوچی ها و مردم محل در ولسوالی حصه دوم بهسود ولایت میدان وردک، وضعیت امنیتی در این منطقه بحرانی خوانده شده و مردم محل نیز به حالت آماده باش قرار گرفتند.

  گزارش های مختلف حاکی از آن است که جنایتکاران کوچی بصورت کاملا مسلح، زیر فرمان نعیم کوچی، به جان و مال مردم هزاره در حصه دوم بهسود حمله کرده اند. پیش از این حمله جنایتکاران کوچی، بیشتر کودکان و زنان محل را ترک کرده و به مناطق دیگر پناهنده شدند.
  غلام حسین “ناصری” از نماینده های مردم میدان در مجلس نمایندگان می گوید که هم اکنون صدها کوچی مسلح وارد منطقه موسوم به ” غوجورک” از مربوطات حصه دوم بهسود شده اند و مردم محل خانه های خود را ترک کرده اند.
  خبرگزاری بخدی گزارش کرده که چهار روز پیش درگیری نسبتا بزرگی بین کوچی ها و مردم محل در منطقه موسوم به “غوجورک” از مربوطات ولسوالی حصه دوم بهسود به وقوع پیوست که براساس گزارش های رسیده این زدوخورد نزدیک به پنج ساعت ادامه داشت و گفته می شود شماری کشته و زخمی شده اند، اما رقم دقیق آن هنوز معلوم نیست.
  در این زدوخورد نزدیک به صد تن از مردان محل با شماری از کوچی ها که باشندگان آنان را مهاجم می خوانند، درگیر شده اند که با عقب نشینی کوچی ها این درگیری پایان یافته است. ازره درد مند

 14. جمعه 6 خرداد1390 ساعت: 13:43

  سلام .
  از گزارشات تان متشکرم و زحمات تان خیلی قابل قدراست. احوالات که از این روزنه به ما میرسد غنیمت بسی بزرگ میباشد. ولی از ذکر اینکه … بعنوان امام و ره در گزارش تان ذکر شده واقعا متاسفم.
  سخت متنفر از این تفکر هستم

 15. شنبه 7 خرداد1390 ساعت: 10:12

  خدمت مومن زاده صاحب سلام برسد.از خدمات اطلاع رسانی تان جهان ممون. بعد از اینکه بخش دوم خبر شمارا خواندم به خدا، اتش در درونم شعله ور شد و در گرفتم؛ اخر این افراد مکار و چیره دست را چیکار به اون …. ها. اخند صاحب کمی خجالت بکش، به خدا مه بعد از اینکه این اگاهی را خواندم خجالت کشیدم. مشروعیت ما که اهل افغانستان هستیم تاهنوز زیر سوال است، ما در افغانستان به عنوان شهروند درجه دو زندگی میکنیم به ما این حق از دل داده نشده که از سالروز شهادت با به مزاری تجلیل کنیم؛ مگر شما منافقین روز تولد … گرامی میدارین. از شماکاسه لیسی ها یک سوال میکنم . ایا در مقابل وجدان خود شرمنده نیستید؟ ایا همه چیز فقط پول است و هدف کاذیب؟

 16. شنبه 7 خرداد1390 ساعت: 10:30

  دوستان عزیز مردم ماتاهنوذ درعصر قرن 17 زنده گی میکنند یک آمرجنایی بست شان جگرنی است اوچی منصب است که مردم برایش کمپل چپن میبرند ازحالااورا به دزدی آشنایی می دارند من یک جگرن اردوی ملی هستم اگر درکدام بست تعین شوم کدام دوست نزدیک ام که نظامی باشد یک دسته گل برایم می آورد دیگر هیچ رسم نیست که کمپل بیاردومهمانی بی دهند یکی پرسونل قوماندانی امنیه جاغوری تماماَخاین هستند همین عاشق حسین بسیار یک انسان جنایت کاراست من اگر خبرمیشدم از پشنهاد این شخص درزون گردیز نمیماندم که پیشنهاد این به بالا بی رود ولی قوماندان امنیه فعلی جاغوری تاجایکه من معلومات دارم آدم دلسوز است.

 17. شنبه 7 خرداد1390 ساعت: 14:17

  با سلام و احترام
  افتخارات دیگر سر جایش ولی شرم نیست که از یک بیگانه … تجلیل میکنید؟ خدایا قدری عقل سالم لازم است. ای مردم شریف هزاره و هزارجات خرافات و خرافات پرستی در قرن بیست و یکم باطل و محکوم شمرده میشود.

  چرا هزارجات زیر 1 درصد کمک خارجی را بخود اختصاص داده؟ چرا سرکها و پلها و شهرهایش آباد نمیشود؟ دلیلش را از عکسها و تجلیل های بیگانگان بپرس. جوابها را از دیوارها بشنو ای مرد عاقل – یا الهی.

 18. شنبه 7 خرداد1390 ساعت: 16:38

  واقعا دوباره به خاينن جاي دادم وافراد بي سواد وبي شعور رادوباره بالاي خود مقرر كردم كابينه جاغوري همه دوزد وخايين است دركابينه والسوالي جاغوري پول به حدي تبادله مي شود ورشوت ورشوت ستاني است كه در سرايي شهزاده كابل اين طور تبادله نمي شود وهر روز خايين زياد مي شود. ديكر اينكه ازيك خايين ديگر كه اصلا مربوط ما نمي شود ومردم مارا درطول تاريخ با عكس هاي مولبس با لنگوته كثيف خود بازي داده وزندگي مردم را درحالت بسيار بد قرار داده است وبزرك ترين خيانت را به ما انجام داده واما امروز از او تجليل مي كنم حيف است از خود را گم كرده ام و به ديگران چسبيده ام واقعا شرم آور است؟؟؟؟؟
  يكتعداد ادم هاي مفت خور درايران تربيه شده امروز آمده منفعت ايران را در درون ما مي جويد ؟
  وووووووووووووووووووووووووو

 19. شنبه 7 خرداد1390 ساعت: 22:15

  سلام خواننده های گرامی . من که بهتر است نظر درباره حماقت های عاملین این اتفاقات ندهم. فقط ازمومن زاده عزیز خواهشمندم گزارش کوتاهی در باره یک ملیون و سیصد هزار کلدار که ازیکی از صرافی های بازار سنگماشه بادوز وکلک دزدیده تهیه نمایید تامردم بیشتراز پیش حواسش جمع شود متشکرم گلم.

 20. دوشنبه 16 خرداد1390 ساعت: 1:28

  سلام دوستان

  من فکر نمی کنم که این آمر جنائی جدید بهتر از دیگر دزدان که در ولسوالی و محکمه هستند باشد. همان مثل معروف که سگ زرد برادر شغال است برای همه اینها صدق میکند. همه دزد و رشوه خوار هستند.
  من که یک نکاه خط لازم داشتم وقتی به محکمه مراجعه کردیم بابت یک نکاه خط از ما 15000 پانزده هزار افغانی می خواست این …. بنام فریدکه آنجا به سر پرستی محکمه انتخاب شده است. یک بار پارسال رفتیم که نکاه خط بگیریم این … عمدا به جای نکاه خط وثیقه برای ما داد و گفتند که نکاه خط دفترچه ای دیگر اعتبار ندارد و او برای کسانی است که سابق اذدواج کرده است. که او وثیقه بدون نکاه خط دفتر چه ای اعتبار ندارد. وقتی دوست دیگر ما که سابق اذدواج کرده است رفته برای نکاه خط برای او کاملا بر عکس حرفی را که به ما زده بود گفته. یعنی نکاه خط دفترچه ای برای کسانی است که نو اذدواج میکند و ما برای کسانیکه سابق اذدواج کرده است وثیقه میدهیم. برادرانیکه نکاه خط لازم دارند حواص شان باشند که این خوکان کثافت خوار بازی شان ندهد. اینها خوب میدانند که وثیقه به تنهائی اعتبار ندارد و عمدا مردم ساده دل مارا بازی میدهند تا دو یا هم که شده سه بار پول هنگفتی از ایشان بگیرند. و این کثافت ها ما را پارسال او رقم بازی داد وقتی چند روز پیش دوباره رفتیم که نکاه خط برای ما بده وثیقه قبول نشده از ما 15000 افغانی میخواست این آدم رذیل حرامزاده. و برای تذکره 10000 افغانی از ما گرفت دفعه قبل. خداوند شر این کثافت خورا را از سر مردم غریب جاغوری کم کند و اینها را به غضب خویش گرفتار نماید….
  من فکر میکنم همان حرف ملالی جویا که در باره پارلمان افغانستان گفته بود در باره ولسوالی و محکمه جاغوری کاملا صدق میکند. کسانیکه در ولسوالی و محکمه کار می کنند همگی خوک های هستند که کثافات خود و مردم را میخورند هر چه بیشتر میخورند بیشتر در لجن فساد و رشوه فرو میروند. تف به ریش این خوکان.

  از جناب مومن زاده خواهش مندم که نظر مرا سانسور نکند. این تنها جائی است که ما میتوانیم زره ای از عقده های دل مارا خالی کنیم. کدام ارگانی در این مملکت خراب شده وجود ندارد که صدای مردم را بشنود. بگزار که روی … این دولتمردان جاغوری افشا باشد برای همه.

  علی از بلجیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*