ادامه مسابقات و اسامی تیم های شرکت کننده در مسابقات نوروزی

تونمنت نوروزی سلام دوستان

در گزارش قبلی خدمت تان عرض کردم که جاغوری در استانه سال نو ، مثل سالهای گذشته ، شاهد برگزاری تورنمت بهاری است . امید وارم دوستان و دست اندرکاران ورزش مخصوصا ورزش دوست داشتنی والیبال این بار با تجربه از سالهای قبل مدیریت مناسب را در دستور کار شان داشته باشد و ما شاهد یک بازی دلنشین از تیم های خوب در منطقه باشیم .

هر منطقه به ورزش مشهور است یا دست کم علاقه مندان زیاد دارد  از فوتبال که بگزریم  جاغوری را می توان در مرحله بعد با ورزش والیبال شان شناخت . انصافا انسان از دیدن بازی بچه ها لذت می برد . بچه های که بدون کدام مربی  وبدون کدام هزینه های آنچنانی که امروزه در ورزش صورت می گردد  بسیار زیبا می درخشد . بگزریم از اینکه هنوز که هنوز است  این جوان های با استعداد زمینه حضورش در سطح کلان تر ودر تیم ملی فراهم نشده که بماند هنوز باند مافیایی عبدالرحمانی که در هر گلوگاه حضور دارد مانع جدی بر سر راه این جوانان قرار داد . بگزریم 

بازی بخیر خوبی در حال بر گزاری است ما نیز لیست تیم های شرکت کننده را که وعده داده بودیم آماده کرده خدمت شما  دوستان دور از از وطن تقدیم می داریم . گرچند جای شما عزیز دور از وطن خالی است  ولی سعی می کنم با تصاویر وگزارش های از این مسابقات ، شما را در جمع خود شرکت داده شریک شادی های خود بسازیم .

اسامی تیم های شرکت کننده قرار ذیل است :

1 تيم آبخو

2 تيم سيابوته

3 سبزچوب پاين

4 چاوش پيدگه

5 اميد داله (مسكه)

6 جوانان سه پايه

7 ميهن پشتنه

8 سبزچوب بالا

9 اميد كوشه

10 جوانان سنگ سوراخ

11 طلوع مركز ( بازاريان سنگماشه )

12 عقاب 2 بابه

13 عقاب 1 بابه

14 ميوند سوخته لومان

15 جوانان ريگگ

16 اتحاد لومان

17 تايلوم

18 قوغزار

19 جودري

20 تبرغنك

21 اميد بلو داود

22 سنگشانده

23 نوآباد (مردم پشي كه در سنگماشه زمين خريده اند)

24 چهل باغتو اوقي

25 نوجوانان حوتقول

26 توغي

27 خركوش (خاركوش )

28 ممدگ

29 پاتو

30 حيدر

31منتكه

32 حوتقول 2

دركل 32 تيم از سراسر ولسوالي جاغوري در اين تورنمينت اشتراك ورزيده اند ناگفته نماند كه همه روزه 8 تيم با چهار بازي به مصاف هم به رقابت مي پردازند .

با سپاس ازهمكاري  محترم كربلاي ناصر صاحب  سر مربي تيم عقاب بابه و همچنان ريس فدراسيون واليبال ولسوالي جاغوري كه به گفته خودش به تازگي به اين پست رسیده است.

تاگزارش بعد التماس دعا

مومن زاده مرکز جاغوری

+;نوشته شده در ;دوشنبه بیست و نهم اسفند 1390ساعت;19:6 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


10 دیدگاه برای “ادامه مسابقات و اسامی تیم های شرکت کننده در مسابقات نوروزی
 1. دوشنبه 29 اسفند1390 ساعت: 20:43
  اقای مومن زاده برار سلام . راستش نام یک تیم به اسم /میهن پشتنه / تعجبم را اضافه کرد .!! اگر منظور از پشتنه پشتون باشد باز اسم این تیم تحت این نام سیر سوال میرود .اخر چرا میهن هزاره نباشد مگر نمیشه این میهن به اسم هزاره هم باشد و ما هم در غم وشم این خرابات که اسمش افغان ستان است سهیم بوده و هستیم . چرا مردم ما ازینکه خود باور باشد . پشتون باور است کوچی باور است به این خطر صورتم را میخراشم که سال یک بار هزاره یک روز را تحت نام هزاره سیمینار دایر کند و فقط از خودباوری خود بگوید ..
  دوم /دربین اینقدر تیم یک تیم که پسوند اش هزاره باشد نیست هرکس دیدگاه شان از قول و قریه شان بالا نیست ..

 2. دوشنبه 29 اسفند1390 ساعت: 22:28
  به شما پیشنهاد میکنم . نامهای که تحت نام شان تیم فوتبال تان را نام گذاری کنید ازین قرار است . تیم کاتب / تیم میر یزدانبخش / تیم برگید اسحق / تیم بابه مزاری / تیم جاغوریان / و..
  تیم میوند تیم پشتنه فعلا خو /استش دیگه روز باز تیم میرویس و تیم بارکزی و غیره هم جور خاد شد . این توصیه برادری را اقای مومن زاده عزیز با سر مربیان درمیان بگذارید .
  ازره از خارج

 3. سه شنبه 1 فروردین1391 ساعت: 1:42
  سلام! با تشکر از جاغوری یک! من نیز با "ازره" موافقم واقعا باید کمی دور تر بیاندیشیم. ولی در مورد تیم "پشتنه" باید بگویم که پشتنه هم نام یک منطقه است. و ربطی به پشتون ندارد.

 4. سه شنبه 1 فروردین1391 ساعت: 12:14
  با سلام مجدد . سال نو را بر همه شما قومای گل تبریک میگویم امید وارم که این سال نو فرخنده را در هر جای از دنیا که هستید بسر ببرید .
  راستش اسم منطقه هم اگر باشد باید تغیر کند بجای پشتنه هزاره باشد چه زردی دارد . فردا و پس فردا این نام پشتنه خودش اسناد است برای پشاتین .
  شما خود میدانید که پشاتین در خیلی از جاها اسم منطقه را به اسم قوم خودش تغیر نام داده است . دوم تیم لومان به اسم تیم میوند است این هم تعلقات به پشتونها دارد .
  میهن را زیر سوال نبردم . فقط پشتنه و میوند بود …

 5. پنجشنبه 3 فروردین1391 ساعت: 12:44
  سال نو همه شما قوما مبارک . در لیست تیمهای فوتبال جاغوری تیم انگوری و تیم فوتبال قره ثبت نیست یا شرکت نکرده و اگر کرده چطور از اسم بردنشان خود داری شده است .

 6. پنجشنبه 10 فروردین1391 ساعت: 22:45
  نمیدانم که چرا امسال تیم های از ناوه انگوری و غجور در این مسابقات اشتراک نکرده. شاید هم رابطه خوب با سنگماشه ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*