جام نوروزی والیبال ولسوالی جاغوری با قهرمانی تیم عقاب 1 بابه بکار خود پایان داد

سلام دوستان

بازی فینال والیبال در جاغوری

جام نوروزي واليبال ولسوالي جاغوري كه در اواخر سال 1390 آغاز گرديده بود امروز جمعه مورخه 18/1/1391 با قهرماني تيم عقاب 1 بابه و نايب قهرماني تيم اميد داله ( مسكه ) با حضور انبوه تماشاچیان به كار خود پايان داد.

با وجود که من در مسافرت غزنی بودم ولی با توجه به اهمیت سرنوشت جام ، مصروفیت شخصی را کنار گذاشته راهی دیدن این باز شدم تا ضمن تماشای این بازی شما عزیزان را نیز در این بازی عالی ، با گزارش خود شریک بسازم . سرنوشت جام همه ورزش دوستان جاغوری را نگران کرده بود . چون متاسفانه برای چندمین سال است که جام به جنجال کشانده شده و به پایان نمی رسیدند . خوش بختانه امسال با درایت مسئولین زیربط این جام  با قهرمانی تیم عقاب بابه بپایان رسید .

اين جام با حضور مقامات ولسوالي جاغوري به شمول دگروال اسدالله خان قوماندان امينه و آقاي احساني امر تعلمي وتربيه ، امريت كشفي ، آمريت جنائي ، استاتيد مكاتب ، اعضاي نظارت معارف ولسوالي جاغوري ، جوانان و نوجوانان از سراسر ولسوالي جاغوري در اين مراسم حضور داشتند .

مراسم جام با قهرمانی تیم بابه به پاین رسید

مراسم با تلاوت چند از كلام الله مجيد توسط آقاي حبيب الله ميرزاي رسما آغاز گرديد و سپس اقاي عرفاني مدير حقوق ولسوالي جاغوري آقاي دگروال اسدالله خان قوماندان امينه ولسوالي جاغوري ، آقاي شارح عضو نظارت معارف ولسوالي جاغوري ، اين مراسم سخنراني نمودند .

دراين جام 32 تيم از سراسر ولسوالي جاغوري شركت ورزيده بودند كه در گزارش هاي قبلي خدمت تان عرض شده بود .

بازی فینال

در بازي هاي فينال امروز جمعه تيم هاي عقاب 1 بابه و تيم اميد داله ( مسكه ) ولسوالي جاغوري به ديدار هم رفتند كه در نتيجه 3-1 بازي به نفع تيم عقاب بابه به پايان رسيد .

بازی فینال جام نوروزی در جاغوری

قابل ذكر است كه جوايز كه از سوي مسئولين ورزشي ولسوالي جاغوري درنظر گرفته شده بود براي مقامات ولسوالي جاغوري و نخبگان حاضر در جلسه توزيع گرديد .

و در ختم مراسم جوايز مقام اول كه يك پايه تلويزيو از ظرف آقاي احساني امر تعليم وتربيه پوليس ولسوالي جاغوري گذاشته شده بود براي مقام اول ( تيم عقاب 1 بابه ) با يك دانه كپ ، يك دست لباس ، كفش ، و مدال ها توزيع گرديد .

بازی فینال با قهرمانی عقاب بابه به پایان رسید

براي مقام دوم ( تيم اميد داله ) يك دانه كپ ، يك دست لباس توزيع گرديد .

براي مقام سوم ( تيم ميهن داود ) نيز يك دانه كپ ويك دانه توپ توزيع شد .

و كپ اخلاق را نيز تيم چهل باغتو از آن خود نمود.

مراسم با داعيه اقاي محمدي ملا امام سنگجوي لومان به پايان رسيد .

بازی فینال

جاغوری یک ،این پیروزی را به همه مردم کشور بالخصوص به مردم جاغوری و به ویژه به ورزش دوستان جاغوری و ورزشکاران بابه تبریک عرض می کند .

عکسها را با کیفیت بهتر در اینجا بینید

تا گزارش بعد التماس دعا – مومن زاده مركز جاغوري

+;نوشته شده در ;جمعه هجدهم فروردین 1391ساعت;18:33 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


7 دیدگاه برای “جام نوروزی والیبال ولسوالی جاغوری با قهرمانی تیم عقاب 1 بابه بکار خود پایان داد
 1. جمعه 18 فروردین1391 ساعت: 22:22
  این پیروزی را به همه مردم جاغوری و به ویژه به ورزش دوستان جاغوری و ورزشکاران تیم عقاب بابه تبریک عرض می کنم خوشبختانه جوانان بابه نام که برازنده عقاب است آنرا حفظ کرده اند با قهرمانی پیاپی و این بار با قهرمانی جام 91 بر فراز قله های موفقیت به پرواز دار آمده است امید که زمینه ای هنر نمایی این عزیزان در سطح بالاتر در کل کشور فراهم گردد .

 2. شنبه 19 فروردین1391 ساعت: 8:59
  پیروزی تیم عقاب بابه را به اعضای این تیم و مردم شریف بابه تبریک میگویم و از راه اندازی اینگونه مسابقات تجلیل میکنم و امیدوار میشوم که جاغوری در راستای دانایی و توانایی در هر زمینه رو به درخشش است و امید که در میدان های ملی و بین المللی بتوانیم اینچنین موفق و ممتاز بدرخشیم.
  تشکر از مومن زاده محترم با این گزارشهای مستند و موفق. امیدواریم همیشه به روز و بهروز باشند.

 3. یکشنبه 20 فروردین1391 ساعت: 12:3
  اين پيروزي را به تيم بابه تبريك مي گوييم. اين پيروزي وقتي اهميت مي يابد كه بعد از شكست سنگين سه بر يك اين تيم در مقابل تيم داله در جام رمضان سال گذشته به دست آمد و بابه توانست بعد از چند سال شكست پي در پي مقابل تيم اميد داله از گذشته و تاريخ پر افتخارش در واليبال دفاع كند. الحق و الانصاف كه بابه ها تيم قدرتمندي در واليبال جاغوري اند.

 4. یکشنبه 20 فروردین1391 ساعت: 12:6
  اقاي مومن زاده ظاهرا زياد حوصله نوشتن گزارش در اين مورد را نداشته و گرنه شنيده ها حاكي است كه سخنراني اقاي شارح در اين مراسم توسط حاضرين به مسخره گرفته شده و نيمه تمام مانده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*