ولسوالی جاغوری امروز میزبان مقامات بلند پایه دولتی بود .

حضور مقامات دولتی در جاغوری سلام دوستان

ولسوالي جاغوري امروز ميزبان مقامات بلند پايه دولتي بود  .

آقاي نجيب الله آوژن وزير فوايد عامه افغانستان ، اقاي داوود علي نجفي وزير ترانسپورت و هوانوردي با جمع از وكلاي پارلمان افغانستان كه در جمع آنان آقايان خداداد عرفاني ، اقاي محمد علي عليزاده ، اقاي داكتر عبدالقيوم سجادي ، آقاي چمن علي اعتمادي ، آقاي اخلاقي و خانم  شاگل رضائي به شمول سناتور محترم آقاي  بلاغي  قرار داشت  ساعت 9:30 دقیقه صبح امروز توسط یک چرخ بال به جاغوری آمدند مورد استقبال پرشور مردم ولسوالي جاغوري مقامات دولتي محلي ولسوالي جاغوري قرار گرفت .

حضور گسترده برادران و خواهران نشانه ي خوب از مهمان نوازي مردم ولسوالي جاغوري بود .

و نيز قرار بود كه در جمع اين هئيت دولتي و نمايندگان مردم وزراي امور شهر سازي و انكشاف دهات هم حضور ميداشتند اما بر اساس پلانيكه اعلان گرديد وزراي ياد شده به احتمال قوي به روز شنبه در اين ولسوالي تشريف مي آورند تا با مردم جاغوري از نزديك ديدار و گفتگو ها داشته باشند .

ظاهرا  قرار است كه به روز شنبه هفته آينده ميدان هواي ولسوالي جاغوري كه در منطقه غجور اين ولسوالي موقعيت دارد افتتاح و كار آن رسما بصورت اساسي آغاز گردد .

به همين مناسبت مراسم وبرنامه تشريفات در مقر ولسوالي جاغوري برگزار گرديده بود . اين برنامه از ساعت ۱۰ صبح با تلاوت چند از كلام الله مجيد توسط قاري قدرت الله كريمي يك تن از شاگردان ليسه استاد عبدالغفور سلطاني آغاز گرديد .  پس از آن محترم آقاي ظفر شريف ولسوال محترم ولسوالي جاغوري ضمن خوش آمد گوي از مهمانان و هئيت دولتي و نمايندگان مردم ، روي موضوعات مختلف در رابطه به وضعيت اين ولسوالي و زندگي مردم سخنان اراد نمود و اقای سریف یا همکاری خوب مردم بادولت اشاره كرد گفت :  كه مردم ولسوالي جاغوري با حمايت از حكومت مركزي هميشه در تمام عرصه هاي سياسي ، اجتماعي و معارف خوب درخشيده اند و با شركت فراگير در دو انتخابات كه در كشور برگزار گرديد حضور گسترده و وسيع داشته اند .

اقاي ظفر شريف همجنين در مورد ولايت شدن جاغوري و كار سرك هاي جاغوري قره باغ و جاغوري گيلان كه مردم از نا امني و خرابي اين مسير ها نگراني دارند از مقامات محترم خواست كه در این زمينه توجهات جديد داشته باشند . ایشان  از نبود مركز هاي صحي یاد اورشد ، نداشتن و نبود بند برق و بسا موارد و كمبوتات كه مردم  اين ولسوالي با آن مواجه اند  سخن به ميان آورد .

و از حكومت افغانستان خواست كه به  اين خواست مردم جاغوري جدا جواب مثبت بدهند .

مشروح گزارش را اینجا بخوانید . التماس دعا

مومن زاده مركز ولسوالي جاغوري

+;نوشته شده در ;پنجشنبه بیست و دوم تیر 1391ساعت;16:59 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


3 دیدگاه برای “ولسوالی جاغوری امروز میزبان مقامات بلند پایه دولتی بود .
 1. پنجشنبه 22 تیر1391 ساعت: 17:40
  خیرمقدم به مهمانان گرامی ومسئولین که ازجاغوری وولایت غزنی است وهمچنان مقامات دولتی ،امیدواریم برادران وخواهران مسئول توجهی به مناطق محروم هزاره جات بنمایند تاحداقل یک یادگار ودستاوردی اززمان زمامداری شان بماند.

 2. پنجشنبه 22 تیر1391 ساعت: 23:1
  سلام برادر عزیز تشکر از گذارش تان.
  بعدا به نظر من جاغوری در قدم اول نیاز به سرک و ولایت شدن دارد و به این کار دل مانرا خوش ساختن کار درست نخواهد بود.
  ما مردم جاغوری مردم فقیر و غزیب هستیم اولا ما به سرک پخته ضرورت داریم و بعد ها نیاز به میدان هوای احساس خواهد شد.

 3. جمعه 23 تیر1391 ساعت: 10:20
  سلام دوستان
  اول لازم است تشکر نمایم از جناب آقای مومن زاده عزیز به خاطر زحمات که کشیده است
  دوم جناب آقای ظفر شریف با کمک و پشتبان مردم شریف جاغوی فشار بالای دولت آورده تا سرک ها و بند برق در جاغوری درست شود که از لازمه پیشرفت اقتصادی و رفاهی مردم می باشد تا اینکه دنبال میدان هوای برود
  موفق باشید.
  رضا از ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*