کنسرت هنر مندان جوان کشور در جاغوری

 

 

 کنسرت هنر مندان جوان کشور در جاغوری

 

 

 

+;نوشته شده در ;سه شنبه هفدهم مرداد 1391ساعت;23:5 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


8 دیدگاه برای “کنسرت هنر مندان جوان کشور در جاغوری
 1. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 13:2
  مومن زاده محترم، تشکر از زحمات تان؛ اما هیچ شرحی تحت این عنوان نداده اید و برای کسانی که امکان بازکردن ویدیو را ندارند، چیزی دستیاب نمیشود. در همچو موارد اگر حداقل یک پارا گراف معلومات ارائه کنید، بسیار خوب خواهد بود.
  موفق باشید

 2. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 15:49
  خدا خراب کند خانه کسانی را که غنا و موسیقی حرام را در سرزمین جاغوری ترویج می کنند. علما و مردم متدین جاغوری باید در برابر این طوطئه های شوم که با همکاری اینجوهای خارجی و جریان دین ستیز داخلی برپا می شود‘ با جدیت بیایستند و نگذارند که بدعت ها و فساد در جامعه ترویج گردد. در این برنامه حتما دختران جوان بیشتر از پسرها شرکت خواهد کرد. در این برنامه حتما انواع فحشا انجام خواهد شد. آیا پاداش یک ماه روزه داری مردم متدین برنامه کنسرت است؟ اگر امروز جلوی این برنامه را نگیرند فردا مراکز آموزش موسیقی و دیسکوتیک های مبتذل را نیز در این منطقه برپا خواهند کرد در مرحله بعد حتما فاحشه خانه و عیاشی خانه خواهند ساخت. باید متدنین به هوش باشند و واقعه را قبل از وقوع علاج نمایند. اعضای دولت که خودشان جرثمه فساد و فحشا هستند.

 3. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 15:51
  من با نظر آقای رجایی کاملاَ موافق هستم. از آقای مومن زاده هم تقاضا مندیم … و از تبلیغ منکرات اجتناب نماید

 4. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 15:53
  متاسفانه از یکطرف ……. از طرف دیگر این بچه های تازه به دوران رسیده حیا را کنار گذاشته و رسوایی را از حد گذرانده اند. باید از همین اول اینها را از این کارها منع کرد

 5. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 22:15
  دنیا هنر را به حد کمال ان رشد داده اند و هنر موسیقی که یکی از هنر های عالی میباشد،جایگاه ویژه یی هنری در جهان متمدن امروزی اهراز نموده است! آقایون دیگر زمان مردم را در قوطی کردن گذشت! طالبان کرام هم خیلی زور زدند، اما نشد! شما هم اگر زیاد بابت رشد هنر و موسیقی در تشویش هستید، جبهه طالبان کرام بر روی تان باز است! اما این امر و نهی تان از طریق این تار نما بی فایده میباشد! بگذار جاغور و جاغوریان عزیز در تمام عرصه ها خوش بدرخشد! زنده باد علم و روشنایی! پاینده هنر و زیبایی ها!!!

 6. پنجشنبه 26 مرداد1391 ساعت: 23:23
  دین با هنر هیچ گونه تعارضی ندارد. بسیار به جا و شایسته است که از هنرهای محلی و هزارگی تجلیل شود. هنر محلی بخشی از هویت فرهنگی ما هزاره ها است. باید احیا شود. مخالفت با هنر و هزینه کردن از جیب دین، برداشت های ظاهری سلیقه ای از دین است که می توان آن را قشریگری نامید.

 7. جمعه 27 مرداد1391 ساعت: 5:42
  او ده بین مردم جاغوری هم کسانی مثل رجایی واکبری پیدا موشه !!! ما خوب قدی راس شیشتوم تا حالی فکر موکدوم که ده جاغوری مردم ۱۰۰% در امور علمی، فرهنگی و دینی شان توجه دارد و از یکدیگر تفکیک مینماید و برای رشد هر کدام شان مصمم هست اگر دین شان اهمیت دارد به همان میزان فرهنگ شان که همانا موسیقی جز ان است اهمیت میدهد ، و از هنر مندان شان استقبال میکند و برای اولین بار این کنسرت را برگزار میکند وبه یاد گار میگذارد برای نسل های بعدی جاغوری عزیز.
  ولی ده اینجی اغای رجای واکبری اموتر جوغول بسته کیده که دیگه دین ره قدی هر چیز گل گد ود کیده ایشته که ادم فرق شی ره گرفته نمیتنه!
  سخی

 8. جمعه 3 شهریور1391 ساعت: 20:21
  کنسرت عباس نشاط برگزار شد، وقتی میرزایی وارد محفل شد تا جوانان را امر به معروف و نهی از منکر کند مردم بخصوص جوانان صدا میزد….. این تجربه اول مردم درجاغوری بود، سد بنیاد گرایی در جاغوری توسط عباس نشاط شکست، این موفقیت بر عباس نشاط مبارک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*