مرد رسانه ای جاغوری

مومن زاده دوست خوبم مومن زاده (جوان دلسوز ، دردمند جامعه که در این اواخر لقب مرد رسانه ای جاغوری را کسب کرده است . چند روز پیش داخل دانشگاه کابل دیدم . و این هم یک عکس که من بدون اجازه از جناب ایشان توسط موبایل گرفتم . امید مرا عفو کنند . !!

بی شک وقتی سر به انترنت بزنی و اسم مومن زاده به چشم هرکسی بخورد او را کسی باشد که نشناسد ” مومن زاده” در ذهنش تداعی می شود و این شاید اصلی ترین دلیل بر زبان افتادن نام ” مومن زاده ” بعنوان رسانه ی بودنش باشد. و شاید یکی از دلایل هم تلاش صادقانه اش دربخش های فرهنگی منطقه باشد .

اما این روز ها اوضاع متفاوت شده است و دیگر مومن زاده را فقط بنام نمی شناسند بلکه علاوه برنام او می خواهد کار های کلانتر را انجام دهند که این مسأله او را بیشتر با موضع گیری های جنجالیش می شناسند.

مومن زاده که در میان مردم بعنوان مرد رسانه ای جاغوری شناخته می شود ، این روز ها بعنوان مرد خبر ساز جاغوری و مخصوصا مردم منطقه مطرح شده است و این در حالی است که وی دست به کاری های ماندگار تر پیدا کرده و در صورتی که بخواهد به همین شیوه خبر سازی ادامه بدهد کامیابی بیشتر ، مواضع جنجالی و هزینه های زیاد برای مردم و منطقه اش می کند !

مومن زاده

مومن زاده که به سبب اصالت خانوادگی اش و برخی فعالیت هایش من جمله گزارشگری و نشر آن برای اطلاع رسانی در انترنت برای مسافرین بیرون از منطقه محبوب شمرده می شود می گوید من تا حالا هیچ کاری برای مردمم نکردم .

سیاسیون و بزرگان او را آدمی دلسوز و مرد رسانه ای جاغوری می دانند، از بدو ورودش به دنیاه اطلاع رسانی به یک چهره خبر ساز تبدیل شد که گاه گاهی نیز مواضعش برای خود او جنجال های ایجاد کرده و هزینه های نیز داشته است.

مومن زاده اصولا در هر موردی سعی می کند اظهاراتی جنجالی فارغ از درست یا غلط بودن داشته باشد و این باعث شده که وی در اظهاراتش دچار تناقض گویی شود وحتی گاهی در تایید اظهاراتش از مقام های بلند پایه نیز استفاده ابزاری نماید و گاهی هم در مورد حساس را از این باب که ” نظر … شخصی است. ” مطرح می نماید.

از جمله مواضع خبرساز مومن زاده که موجب ایجاد هزینه برایش شد، قسمتی از نطق آخر وی در رابطه به ایجاد خانه های فرهنگی بود که اشاره به دخالت آن “فعلا معذور هستم ” بدون ارئه هیچ سندی او می خواهد کار های کلانتر داشته باشد که مورد توجه رسانه های معلوم الحال داخلی و خارجی قرار بگیرد.

و رسانه های ضد مردم و ملت اش که وابسته به بیگانگان می باشد استادگی کند . و این دقیقا همان چیزی بود که انتظارش از همچون اشخاص فعال می آید منتظر آن می مانیم تا کار های مومن زاده با بهترین سرعت جامع عمل پوشیده و در خدمت مردم خود قرار بیگرد و ما را با کار های فرهنگی اش مورد نوازش قرار بدهد. .

این حرف را در حالی گفته ام که پیش از این، اتهام از طرف دشمنان به این مرد رسانه یی جاغوری و افرادی که در پروژه های براندازی مشارکت داشته اند بار ها و بارها به اینها وارد آمده بود. و سعی در جریان سازی برعلیه فعالیت دلسوزانه اش داشته اند مدام در پی این اتهام شروع به تفسیری متفاوت از اساسنامه های سیاه می کردند.

بی شک از دشمنان پیشتاز بوده و این مرد رسانه یی که هیچ وقت از توطئه ها و مواضع دشمنان شکایت نکرده و آنها را مدام برادر خوانده است .

اما از آقای مومن زاده که خود را اصولگرا می داند این توقع هست که در اعلام مواضعش آنهم بعنوان شخص دلسوز دقت بیشتری نماید و اگر انتقاد مستدلی هم بر نهادی دارند، که ندارند، آن را به روش دیگری مطرح کنند که برای خودش ایجاد هزینه ننماید و ایشان را به تیتر یک رسانه های بیگانه و مورد تمجید دشمنان تبدیل نکند که من امید وارم این عزیز دلسوز با موفقیت های که در پیش رو دارد یکی از پیشگامان در جاغوری خواهند بود ..

بی شک به مرد اول رسانه یی جهان تبدیل خواهد شد و این شروع یک خط جدید در زندگی وی می باشد که با توجه با خوی مومن زاده هر دو حالت ممکن است.

برچسب‌ها: جاغوری, رسانه در جاغوری, مردان جاغوری, خدمت برای مردم جاغوری +;نوشته شده در ;جمعه بیستم مرداد 1391ساعت;19:43 توسط;پارسا; |;


11 دیدگاه برای “مرد رسانه ای جاغوری
 1. شنبه 21 مرداد1391 ساعت: 6:4
  اگراين سايت را نماينده دانش ومعرفت جاغوري بدانيم واويلا است آيا مي توانيد يك مقاله خوب وخواندني نشان بدهيد ؟ با اين كه اين همه دكتر وليسانس وفوق ليسانس و… داريم ونيز شاعران خوبي كه آثار واشعار شان در رسانه ها وسايت ها چاپ ونشر مي شود كدام مطلب خواندني در سايت ديده ايد؟ بدتر ازهمه اين كه هرقريه دراين سايت براي خود قريه دار (مدير) دارد آيا همين است محصول تفكر وانديشه جاغوري داد وفرياد وسروصداي جاغوري زياد اما از دانش وآگاهي محروم ودست مان خالي!!!!!! بياييد كمي نقد كنيم راست بگوييم به ناتواني ها اعتراف وآن را برطرف كنيم ديگران هر روز ذشد مي كند اما جاغوري تنزل وعقبگرد. اگر باور نداريد نگاهي دوباره به مقالات وشعرها بيندازيد ومنصفانه داوري كنيد آفتابه لگن هفت دست شام وناهار هيچ!

 2. شنبه 21 مرداد1391 ساعت: 15:9
  واقعا که مردم جاغوری مدیون احسان مومن زاده عزیز است در بخش اطلاع رسانی، ما که در بیرون ازافغانستان زندگی می کنیم تنها راه بدست آوردن اخبار را از زبان مومن زاده عزیز میشنویم

 3. یکشنبه 22 مرداد1391 ساعت: 0:20
  سلام دوستان و دوست عزیز از جاغوری

  اولا از پارسای عزیز همکاری گرامی خود تشکر کنم که در باره مومن زاده عزیز وزحمات او دست به قلم برده است .
  بی تردید تقدیر از دوستان که برای مردمش در هر پست مقام باشد زحمت می کشد مایه ای دلگرمی انها شده وآنها را برای خدمت بیشتر ترغیب خواهند کرد .

  خصلت تقدیر از خادمان قوم متاسفانه کمتر رایج است ما بابد تمرین تا این خصلت نکو در ما نهادینه شود .

  در ثانی خدمت تان عرض کنم :
  1- مسئولین این سایت نه بلکه هیج عاقلی ادعای به این بزرگی ندارد که نمایندگی از جاغوری را بکند .
  2- این سایت مثل بسیاری از سایت های دیگر بی عیب نقض نبست مدعی هم نیست که همه اصحاب اهل قلم ونحبان جاغوری در این جا جمع است این اتفاق ناممکین نیست ولی فعلا تا اطلاع ثانوی غیر عملی است .
  3 – با ان همه نویسنده های قابل توجه است نمی دانم سواد شما خیلی بالا است که این نوشته ها قد نمی دهند . یا …
  به هر حال در این سایت قرار بر این که در نشر مقالات سخت گیری های زیاد صورت نگیرد . بگذارید هر نویسنده با هر توانای که دارد موفق به نشر نوشته هایش شود اختصاص به طیف خاص پیدا نکند .
  خواننده ها نیز همه در یک سطح نیستند هر کس می تواند درسطح فکر خودش مقاله های را با توانایی هایش بیابد .
  4 – اگر منظور تان این است کجایند اصخاب قلم که ادعای چنین چنان دارند چرا توانمندی هایش را در خدمت مردم قرار نمی دهند یک بحث دیگر است .
  ولی دوست عزیز از سبق سیاق نوشته تان پیدا است که غیر مستقیم اظهار لحیه وفضل کرده اید دوست عزیز همه جاغوری مثل من تو است منتظر که دیگران کار کند دیگران وجود ندارد . من تو هستیم که اتفاقا وضع من تو کمی بهتر است کمی زحمت به خود داده این جا خط خطی کرده ایم دیگران و …
  5 – بازم یاد اوری کنم که این سایت جز کوچکی از یک دریای بیکران است بنام جاغوری اما اینکه دریا از طلاطم افتاده ما بی تقصیریم .
  بقیه حرف های تان قبول برای شعار دادن زیبا است .
  با یک دنیا سپاس از شما دوست عزیز با احساس

 4. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 4:38
  دوست ما از جاغوری حرف دلم را گفته بنظری بنده در اینسایت ادم های خوب نیست
  95 درصد مردم ما به بابه مزاری احترام دارد! مگر در اینجا خیلی وقت ها تحقیر میشود!اگر گذاریش های کم کم اقای مومن زاده نباشد !شاید بغیری چند ادم دیگر
  کسی را نبینید اقای رحیمی این نظرم را ثبت نماید

 5. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 13:12
  از تلاش مومن زاده گرامی در خبررسانی به موقع لااقل در این سایت، سپاسگزاریم و برای شان آرزوی موفقیت های بیشتر داریم.
  اما راجع به این متن که نوشته شده؛ من که حقیقتا نفهمیدم چه مییخواهد بگوید؛ مومن زاده را مدح کرده یا مذمت؟ بهرحال اگر من دیر فهم باشم، و نتوانسته ام پیام آنرا بگیرم، بخشش میخواهم.
  از مدیران محترم سایت عاجزانه میخواهیم که نوشته های وارده را از لحاظ محتوا و انشاء کمی آرایش و ویرایش کنند و به نشر بسپارند. تشکر

 6. دوشنبه 23 مرداد1391 ساعت: 22:16
  سلام به همه عزیزان خصوصا مدیران ای سایت لطفا همه نظرات را تایید کنید اگر قرار باشه که نظرات که به نفع شما هست تایید و دیگران را تایید نکنید واقعا که مزخرف هست اگر این کار ادامه پیدا کنید این سایت در هفته ای اینده از طرف بنده هک خواهد شد برای شما قول میدهم.
  …………….
  بیگانه سلام

  نظرات که مربوط به مطالب باشد حال هر چند ضعیف باشد نشر می گردد ما با سانسور مخالیم شما اگر مورد مشخص را سراغ دارید بگوید تا دلیل عدم نشر آن را بیان کنیم .

  ما دشنام وفحش را به عنوان اینکه کامنت است نمی توانم نشر کنیم معذوریم .
  بعضی با آنکه نظر شان خصوصی نیست تیک نظرات خصوصی را می زند این گونه نظرات از نظر فنی قابل تاید نیست نمی شود تاید کرد لطفا اگر نظرات تان خصوصی نیست تیک نظرات خصوصی را نزدید تا قابل تاءید باشد .

  حال هر کس هر غلط خواست انجام بدهند دریغ نکند چرا هفته آینده حالا دست بکار شوید از این چرندیات روزانه زیاد داریم ما چنین میکنیم چنان می کنیم این یکی نمونه را برای نمونه ذکر کردیم . از بیگانه در هر صورت انتظار صواب نمی توان داشت .
  مدیریت

 7. دوشنبه 30 مرداد1391 ساعت: 10:44
  توبه خدایا توبه .
  1.باضی ادما ایقدر احمق هستند که ادم مجبور موشه دیست دقلم شونه ادمای بخیل بدترین ادمای روی زمینه
  اغای بیگانه بچیم هرکه استی خیلی احمقی وزن ادما ازگپ زدنش مالوم موشه خیلی بی وزن وتوخالی بودی بااین لاف زدنت .
  2.نویسنده ازجاغوری اولالی جان تو مگه ادم نیستی بیا خیر کنی تو یک چیزی باارزش نوشته کو یا کدام خبری فوری ره ازجاغوری گزارش کو که ماهم فیض ببریم یک روپی ارزش نداشتن 10روپی طوره گفتو خیلی احمقی یه
  3. اونونه قابو ازیادیم رفتد عید همه قومای گلیم تبریک باشه تشکر ازتک تک تان که مارا ازاحوال جاغوری باخبر منید

 8. چهارشنبه 1 شهریور1391 ساعت: 13:15
  من فكر مي كنم كار خود جاغوري يك است
  اصلا پارساي در كار نيست جاغوري يك مي خواهد كه خودش از خود ها تجليل كنند .

 9. پنجشنبه 16 شهریور1391 ساعت: 17:8
  سلام دوست عزیز جناب مو من زاده منم از بار گاه خداوند برایت ارزوی موفقیت دارم و همژنین برای همکاران این سایت.
  اما در مورد بیگانه حقش همان است که در جوابش گفتته شده در مورد اینطور ادما باید چنین جواب داد.

  ارام باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*