اطلاعیه داوطلبی پروژه میدان هوایی ولسوالی جاغوری

به مدیریت محترم  وب سایت جاغوري يك ! 

به سلسله همكاري هاي قبلي تان لطف نموده مضمون ذيل را از طريق سايت وزين جاغوري يك به نشر رسانده ، ممنون سازيد ! 

ولايت غزني

ولسوالي جاغوري

مدريت ميدان هوائي

17 /7 /1391

قرار است پروژه ميدان هوائي ولسوالي جاغوري جهت اعمار ديوار احاطوي ، تعمير هوا شناسي ، تعمير چاه سپتك احداث چاه عميق بطور مناقصه به داوطلبي گذاشته شود .

 شركت ها و مؤسسات كه جواز رسمي دارد و خواهش داوطلبي را داشته باشد از تاريخ نشر اعلان الي مدت ده يوم مي توانند درخواست هاي رسمي خويش را به دفتر مقام ولسوالي جاغوري ولايت غزني بسپارند . شرط نامه را مي توانند ملاحظه نمايند تضمين اخذ مي گردد .

برای تفصیل و معلومات بیشتر می توانید با این شماره تماس بگیرید    حکیمی   0799692929

با احترم ظفر شريف ولسوال جاغوري 

+;نوشته شده در ;چهارشنبه نوزدهم مهر 1391ساعت;14:54 توسط;مدیریت مرکز – مومن زاده; |;


4 دیدگاه برای “اطلاعیه داوطلبی پروژه میدان هوایی ولسوالی جاغوری
 1. پنجشنبه 20 مهر1391 ساعت: 10:25
  بخدا خیلی ساده مردم هستید و خوش باور . بعد ازین شما مردم جاغوری باید گزنیش را در نظر بگیرید . خلیلی و یا سران دولت در جاغوری امد اگر مقراض را گرفت که ما فلان سرک و تعمیر را افتتاح میکنیم قبول نکنید بگوید اول اعمار کنید بعدش که مورد استفاده قرار گرفت برای اولین بار شما افتتاح کنید . اول کار بعدا افتتاح .

 2. جمعه 21 مهر1391 ساعت: 20:15
  salam ma mardum bayad komak konim ki maydan HAI hawaiee khod ra jor kanim wa bad atraf jaghori ra dewar konim beazuham ki sarak hai ma na jor mosha na amniyatesh gerfta mosha …… bad azin hawaieee safar konim au alaeeghooo

 3. یکشنبه 23 مهر1391 ساعت: 12:44
  سلام خدمت دست اندرکاران جاغوری یک از دوست عزیزم خواهشمندم که یک کمی معلومات گسترده تر و واضح تر در باره ساخت تعمیر میدان هوای جاغوری برای ما ارائه نماید چون من خودم میخوام وارد دواطلبی بیشم اما در اعلان که شما نشر کردید نه ایمیل ادرس است و نه شماره تلفن ما از کجا بدانیم که این دواطلبی به چی صورتی انجام می شود تا به دواطلبی اشتراک بکنی
  من خود اهل جاغوری هستم و از جان زیادتر دوست دارم جاغوری عزیزم را , و دوست دارم که این پروژه به دستان خودم رقم بخورد و یک کار بنیاد شود نه اینکه پول مصرف شود و کفیت درست نباشد , من تا به حال پروژه های زیاد را در ولایت های کابل , بامیان , عزنی , قندهار , هلمند , نیمروز , ارزگان , زابل , لوگر , میدان وردک , بغلان , فراه و دیگر ولایت های افغانستان تکیمیل نموده ام و در حال حاضر هم پروژه های زیاد را تحت کار دارم اما شوق و علاقه بسیار به پروژه میدان هوای جاغوری دارم اگر حقیقت باشد و از مدیریت سایت تقاضامندم که شماره و یا ایمیل ادرس کسانی را که در باره شرائط این پروژه معلومات داشته باشد در سایت قرار بدهد و واضح بکند که این پروژه از طرف وزارت ترانسپورت و هوا نوردی تمویل می گردد و یا از طرف انکشاف دهات.
  ممنونم از زحمات تان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*