اطلاعیه برگزاری مسابقات فوتبال در بریتانیا

http://jaghori2.persiangig.com/jaghori1/landan/0.jpgبنام خداوند بزرگ

 کمسیون ورزشی شورای هزاره های بریتانیا خرسند است، که امسال به مناسبت میلاد رهبر شهید بابه مزاری، توانسته است زمینه برگزاری دو رشته  مسابقات ورزشی را در بین تیم های افغانستانی در بریتانیا فراهم نماید.http://jaghori2.persiangig.com/jaghori1/landan/landan%20sport%20valibal.JPG

 چندی قبل مسابقات والیبال تحت نام جام همبستگی بین 16 تیم  از سراسر بریتانیا با استقبال بسیار گرم برگزار شد، که گزارش مفصل آن در ویبسایت شورا نشر شد. مسابقه بعدی که تحت نام جام عدالت است به ورزش فوتبل اختصاص داده شده است. مسابقات این رشتهدر روز یکشنبه، تاریخ 16 جون در شهر لییستر برگزار می شود. لذا از تمام انجمن ها دعوت به عمل می آید که هر چه زودتر تیم های فوتبال انجمن و شهر خود را معرفی کنند تا در این مسابقات اشتراک  ورزند. شرکت تیم های  شما می تواند زمینه برقراری ارتباط بیشتر و صمیمانه تر را بین انجمن ها و افغانهای مقیم بریتانیا فراهم کند، ضمن آنکه فرصتی خواهد بود که در کنار هم سالروز تولد بابه مزاری، منادی عدالت و مساوات در افغانستان، را جشن بگیریم. ناگفته نماند علاوه بر تیم های اشتراک کننده، ما از تمام  انجمن ها و اشخاص مستقل دعوت به عمل می آوریم که در روز برگزاری مسابقات اشتراک کنند تا مشوق ورزش کاران عزیزمان باشند.

 جا دارد که یاد آوری شود که با سهم گیری  اقتصادی تیم های اشتراک کننده هزینه برگزاری این مسابقات پر داخت خواهد شد.  به این منظور تیم های شرکت کننده موظف به پرداخت مبلغ تعیین شده از طرف شورا هستند. مبلغ باقی مانده از این برنامه در حساب شورای هزاره های بریتانیا واریز خواهد شد تا در برنامه ها و مراسم های بعدی شورا مصرف شود.

   آخرین مهلت ثبت نام روز سه شنبه،  تاریخ 11 جون، راس ساعت 5 بعد از ظهر می باشد.

برای اطلاع بیشتر با ایمل م شماره تلفن های زیر با ما در تماس شوید.

sport@hazaracounciluk.com
00447960057564
00447865672968پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*