ازبین رفتن ۴ تن از باشندکان جاغوری درکابل

kazimi

سلام دوستان

از بين رفتن چهارتن از باشندگان جاغوري در كابل
در اثر حادثه ترافيكي حوالي ساعت 9 شب گذشته 25-5-1392 خورشيدي در منطقه سه راهي علاوالدين كابل پايتخت افغانستان چهار نفر ازبین رفته و 3 تن ديگر جراحت برداشته اند.
به اساس گفته هاي محمدباقر رويش و استاد عبدالخالق همت باشنده گان منطقه بابه، در اين حادثه شخصي به نام حبيب الله كاظمي كسي كه مقيم كشور انگلستان بوده و در عرصه هاي فرهنگي بيشترين خدمات را كرده بود با همسر، برادر و يك پسر خوردسال شان كه خود حبيب الله كاظمي قصد سفر به انگلستان را داشت با موتر پوليس يا ارتش ملي تصادف نموده و در نتيجه اسامي ذكر شده باشنده منطقه گيروي بابه ولسوالي جاغوري كشته شده و سه تن ديگر زخمي شده اند.
همجنان قابل يادآوري است، همه كسانيكه دراين حادثه از بين رفته و زخمي شده اعضاي يك فاميل هستند، و در اين حادثه موتر بوليس يا ارتش ملي كه تاهنوز مشخص نشده، مقصر دانسته شده است و آنان در بازداشتگاه پوليس به سر
مي برند. جنازه ها بعد از ظهر ديروز شنبه براي تدفين به جاغوري انتقال يافت


8 دیدگاه برای “ازبین رفتن ۴ تن از باشندکان جاغوری درکابل
 1. انالله و انا الیه راجعون
  حادثه المناک, درد آور و ناباورانه ی رحلت شهادت گونه ی چهار نفر از فامیل محترم کاظمی بخصوص برادر گرامی, خودم و درد آشنای منطقه بابه آقای حبیب الله کاظمی که یکی از پیشگامان و هم آهنگ کنندگان اصلی کارهای خیر و عام المنفعه در منطقه بابه بود, را به خانواده, فامیل های وابسته و عموم مردم بابه تسلیت عرض نموده
  و برای صدمه دیدگان این حاثه از خداوند متعال شفای عاجل مسألت می نمایم. خداوند به همه گذشته گان علو درجات و به بازماندگان اجر و صبر عنایت فرماید.
  نکته ی قابل یاد آوری این است که بزرگان, بخصوص وکلای محترم جاغوری در مجلس رسالت شان را در قبال داد خواهی باز ماندگان این عزیزان انجام دهند و نگذارند که پرونده ازروند قانونی و عادلانه ی خود منحرف شود.

 2. خدا رهمتش كونه. روهيش شات يادش گرامي بات.

  ارزوي شفايت براي بجه شان كي در بيمارستان در

  كابول است!آدمب فعال بود در بابه ودر اينگليستان.

 3. انالله واناالیه راجعون منم به نوبت خوداین حادثه دلخراش رابه همه مردم جاغوری مخصوصابابه تسلیت عرض میکنم

 4. “انالله و اناالیه راجعون”
  درود و رحمت حق نثار روح بلند کاظمی و همسر و دختر خردسال و برادر نوجوانش که در حادثه ترافیکی، جان باختند و به ملکوت اعلی پیوستند.
  حبیب کاظمی؛ از چهره های برجسته خیرخواهی و فعالیت های بلند اجتماعی در داخل و خارح کشور بخصوص منطقه بابه بود و یقینا جای او برای ابد خالی خواهد ماند.
  این حادثه المناک را به بازماندگان داغدار و سوگوار آن مرحوم تسلیت میگویم و بدین وسیله خودم را عمیقا درغم و اندوه از دست دادن این شخصیت بزرگ و دوست داشتنی، با خانواد و دوستان و درکل مردم محترم بابه جاغوری، شریک میدانم.
  امید که یاد خوبی ها و خیرخواهی های انسانی و فعالیت های موثر اجتماعی کاظمی عزیز و گرامی، همچنان در دلها زنده باشد و بعنوان الگو و نمونه، برای دیگران همچون چراغ راه بدرخشد و به یادگار بماند!
  روحش شاد و بهشت برین جایگاهش باد!

 5. از برادر عزیز و گرامی محمد علی رحمانی بسیار بسیار ممون و متشکریم از اینکه ما را در جریان اخبار و حوادث داخل قرار می دهید
  اما برادر عزیز استفاده از کلمه شهید برای هر کسی که به هر دلیلی کشته شود درست نیست. این کلمه بار معنایی بسیار بزرک و مقدسی را با خود دارد که جز در موارد خاص شهادت مصداق پیدا نمی کند زیرا کسی که شهید می شود شرایط خاصی خودش را دارد و آثار گرانبیهای هم برایش مترتب است
  موفق باشی

 6. در غم دوست به دل زخم نهانی دارم

  زخم پرسوزی از آن‌گونه که دانی دارم

  منم آن شمع گدازنده که در ماتم دوست

  همچو ابر از مژگان، اشک‌فشانی دارم

  سینه‌ام ملتهب از غصّه چو آتشکده است

  که زتاب شررش سوگ مُغانی دارم

  جگر از سوز، چو دشتی ز فروزش تب ناک

  دل از اندوه، چو کوهی به گرانی دارم

  در غم رفتن یاران و عزیزان قدیم

  ای بسا شکوه کز این عالم فانی دارم

 7. پیام تسلیت
  از حادثه المناک شهادت حبیب الله کاظمی، همسر، دختر و برادرش آگاهی یافتیم که سبب تأثر و اندوه فراوان ما گردید. بدینوسیله مراتب تسلیت، غمشریکی و همدردی خود را به محترم رجب علی کاظمی و متباقی باز ماندگان مرحومی ابراز داشته، از بارگاه خداوند برای مرحومین فردوس برین را آرزو مندیم. محمد ظریف تره کی، وحید کریمزاده، مسعود حداد و قاسم آسمایی.

 8. من هم اين مصايب را به همه ي بازماندگان تسليت عرض مي كنم و لازم مي دانم كه به اين نكته توجه دهم كه يكي از جانباختگان كه برادر مرحوم كاظمي مي باشد، در پوهنتون كابل مشغول به تحصيل بوده است. اين امر بر درد مصيبت بيشتر مي افزايد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*