اعلان فاتحه

بمناسبت درگذشت  حبیب الله کاظمی، غلام سخی کاظمی، حبیبه کاظمی و مهدیه کاظمی که جنازه ها قبلاً در جاغوری غزنی به خاک سپرده شده است؛ به اطلاع دوستان می رسانند که فاتحۀ مردانه و زنانه مرحومین روز یکشنبه (25) ماه اگست از ساعت  (11) تا ساعت (3) بجه بعد از ظهر در شهر پتربروگانگلستانبه آدرس ذیل گرفته میشود:

2 Burton Street,

Peterborough,PE1 5HD
ریحانه کاظمی و رحمانه کاظمی دختران، سجاد کاظمی پسر، عنایت الله کاظمی برادر، رجب علی کاظمی، حفیظ الله کاظمی و رضاکاظمی پسران کاکا، پروین کاظمی خانم پسرکاکا،میرزایوسفی خسربره، خادم حسین نوروزی، احمدنوروزی، رحمت الله نوروزی، بوستانعلی، علی انورمحمدی، محمد جمعه علی زاده و عبدالله غلامی خواهرزاده ها

در صورت ضرورت، می توانید از تلفون های ذیل برای دریافت آدرس محل فاتحه طالب کمک شوید:

احمد نوروزی:  07877697466

عبدالله غلامی: 07446084126

 


3 دیدگاه برای “اعلان فاتحه
 1. انالله و اناالیه راجعون”
  درود و رحمت حق نثار ارواح عزیزان از دست رفته حبیب کاظمی , همسرمهربان , دختر خردسال و برادر نوجوانش که در حادثه ترافیکی، جان باختند و به ملکوت اعلی پیوستند.
  این حادثه المناک را به بازماندگان داغدار و سوگوار آن مرحومین تسلیت میگویم و بدین وسیله خودم را عمیقا درغم و اندوه از دست دادن این عزیزان با خانواده و دوستان شریک میدانم.
  یادوخاطره های نیکوی این عزیزان برای همیشه در قلبم زنده خواهد ماند.

  روحشان شاد و بهشت برین جایگاهشان باد!

 2. انا لله وانا الیه راجعون
  بادرد و دریغ فراوان اطلاع یافتم که حبیب کاظمی همسر, دختر وبرادر جوانش در یک حادثه غمبار ترافیکی چشم از جهان بسته و به ابدیت پیوستند.
  بدینمناسبت غم انگیز به روح گذشتگان درود میفرستیم.
  من و فامیلم در این اندوه بزرگ خودرا شریک دانسته, مراتب تسلّیت خویش را به خانواده محترم، دوستان و بخصوص برادر محترم رجب علی کاظمی ابراز نموده و صبر جمیل برای شما می خواهیم.
  روح گذشتگان شاد و بهشت برین جایگاه شان باد.

 3. انا لله وانا الیه راجعون
  بادرد و دریغ فراوان اطلاع یافتم که حبیب کاظمی, همسر, دختر وبرادر جوانش در یک حادثه غمبار ترافیکی چشم از جهان بسته و به ابدیت پیوستند.
  بدینمناسبت غم انگیز به روح گذشتگان درود میفرستیم.
  من و فامیلم در این اندوه بزرگ خودرا شریک دانسته, مراتب تسلّیت خویش را به خانواده محترم، دوستان و بخصوص برادر محترم رجب علی کاظمی ابراز نموده و صبر جمیل برای شما می خواهیم.
  روح گذشتگان شاد و بهشت برین جایگاه شان شاد باد.
  انجنیر امینی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*