شکایت مردم از شفاخانه ولایتی غزنی

مردم از کارکرد نادرست کارمندان شفاخانه ملکی در ولایت غزنی شکوه دارند.
مردم ولایت غزنی از کارکرد نادرست شفاخانه ولایتی غزنی به رادیو سماع شکایت کردند، آنها طی مصاحبه اختصاصی با رادیو سماع گفتند: در شفاخانه دولتی غزنی نظم وجود ندارد، مسئولین شفاخانه مردم را به دیدن مریضان نمیگذارند، ادویه درست وجود ندارد و زمانیکه به اين شفاخانه چند مریض عاجل باشد باید ساعتها مننتظر ماند تا به داخل شفاخانه راه پيدا كند.
در همين حال مردم می افزایند که مکان درست برای انتظار وجود ندارد و کسانیکه در این شفاخانه وظیفه دارند به ویژه اشخاص خدمت کار رویه درست با پایوازان ندارند و کسانیکه پول و واسطه دارند کار آنها به زودی حل میگردند.
اين شفاخانه در سال 1383 خورشيدي در اين ولايت تأسيس گرديد كه تاهنوز در اين ولايت فعاليت داشته و شكايتهاي متفاوت را نيز به همراه داشته است.
در همین حال ما خواستیم مسئول شفاخانه ولایتی غزنی را نيز در جریان بگذاریم.

New ghazni
بازمحمد همت رييس شفاخانه ولايتي غزني در صحبت با رادیو سماع مشکلات موجود در شفاخانه را تایید نموده وافزود:
چون شفاخانه ولایتی برای همه مردم میباشد و از ولایات همجوار نیز مردم مريضان شانرا در این شفاخانه جهت تداوی میاورند و هرشخص مایل اند که اولا مریض شان تداوی شود بدون اینکه نوبت و اصول شفاخانه را در نظر بگیرند؛ که باعث بی نظمی در این شفاخانه میشود.
وی می افزاید برای اینکه بتوانیم راه حل پبدا نماییم باید اول از اصول شفاخانه و نوبت استفاده شود.
همت می افزاید که ما برای دیدار با مریضان وقت مناسب را تعیین نموده ایم ومردم هم باید از اوقات مشخص شده از مریضان شان بازدید نمایند.
اما همت به پاسخ به این سوال که چرا اشخاص که در دروازه هستند با مردم بد رفتاری میکند جواب قانع كننده اي را يادآور نشد وصرف از ازدحام مردم ياد كرد.
به گفته آقای همت اینکه افراد زورمند و پولدار میتوانند آزادانه رفت و آمد کنند طبعا در کشور وجود دارند و ما نمیتوایم از عهده آنهار براییم.
اما وی مشخص نکرد چرا کسانیکه مسئول هستند از عهده این کارها بیرون شده نمیتواند و با توجه به مشکلات مریضان جواب قانع کننده دریافت نکردم.

محمدعلي “رحماني” گزارشگر آزاد سايت جاغوري يك دات كام و كارمند راديو سماع.
«شهرغزني» 27 قوس 1392 خورشيدي.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*