«اطلاعیه شماره6»

1بنام نامی بزرگ حضرت دوست
پس از تلاش های شبانه روزی و خستگی ناپذیر هیأت امنأی مسجد جامع ولیعصر(عج)، در ایام محرم و دهه عاشورا، که بحمدالله نتایج بابرکت و پرثمری داشته و کمک های خوبی از مردم و منبرهای منطقه ناوه نیرو و سه قول حیدر گردآوری گردید. اینک خدایی بزرگ و مهربان را سپاسگذاریم که به این جماعت توفیق داد تا همچنان خادمان امین خانه حق بوده، به فعالیت های شان ادامه دهند. در این مجال؛ خلاصه ای از فعالیت های دفتر بازسازی و هیأت محترم امنأ بعد از ماه های محرم و صفر را، شماره وار به اطلاع عموم خیرین و مردم متدین خویش می رسانیم.
یکم – تلاش برای جلب و جذب کمک های مردمی و خیرین منطقه، همچنان ادامه دارد.
دوم- در ایام عزاداری عاشورای حسینی، برادران خیّر مقیم استرالیا بعد از تلاش های شبانه روزی موفق شدند، بیش از 50 هزار دالر امریکای نقد و 1100 کیسه سمینت برای بازسازی مسجد جامع ولیعصر(عج)، جمع آوری و کمک نمایند. دفتر بازسازی و نوسازی مسجد جامع ولیعصر(عج) شهرک انگوری، وظیفه ای خود میداند که از تلاش ها و زحمات این دوستان صمیمانه تشکر نموده، از خداوند بزرگ پیروزی و بهروزی این عزیزان را خواهانیم. در ضمن چنانچه جزئیات بیشتری از این فعالیت ها و کمک ها بدست ما رسید، وظیفه ای خود میدانیم که برای سپاس از این عزیزان و نیز آگاهی بخشی به مردم خدا دوست و خیّر خویش در سراسر جهان، لیست کاملی از شرح فعالیت ها و مقدار کمک ها را در اطلاعیه های بعدی به اطلاع عموم برسانیم.
سوم – با سپری شدن ماه های محرم و صفر هیأت محترم امنأ، تصمیم گرفتند، دایره ای فعالیت های خود را گسترش داده و برای جلب و جذب کمک های افراد خیّر و مؤسسه های خیریه، جمعی را به کابل مرکز کشور بفرستند. گروه اعزامی مرکب از :
1) استاد بوستانعلی عادل انگوری، سرپرست هیأت امنأ.
2) استاد فیاض رئیسی، نماینده محترم شورای روحانیت در هیأت امنأ.
3) جناب آقای شفایی (اوتقول) همکار افتخاری هیأت امنأ.
4) حاجی صاحب شاه حسین احسانی حیدرای داوود، خیّر و همکار افتخاری هیأت امنأ.
5) محترم حاجی عبدالله صراف(اوتقول) عضو هیأت امنأ.
6) جناب محترم آقای میرزا خان (اوتقول) همکار افتخاری هیأت امنأ.
7) جناب محترم آقای حاجی معلم (کاریز بابل) همکار افتخاری هیأت امنأ .
8) جناب محترم حاجی قربانعلی (انگوری) عضو هیأت امنأ.
9) جناب محترم آقای منتظری عضو هیأت امنأ.
ضمن تقدیر و تشکر فراوان از زحمات این عزیزان، توفیقات روز افزون این جمع خیّر و خدمتگذار را از خداوند منّان خواهانیم. بحمدالله این سفر با برکت نتایج پرباری داشته که جزئیات کمک های گردآوری شده از خیّرین و مؤسسه های خیریه کابل، در اطلاعیه های بعدی به اطلاع عموم خواهیم رساند.
دفتر بازسازی و نوسازی مسجد جامع ولیعصر(عج) شهرک انگوری، همچنان در خدمت شما خیّرین گرامی بوده و افتخار دارد که با تماس های مستقیم شما، کمک های نقدی و جنسی تان را در قالب وجوهات شرعیه، نذورات و کمکهای شخصی از شخص شما خیّر گرامی، تحویل گرفته و در صورت تمایل اسامی مبارک شما و نیز مقدار کمک تان را درج اطلاعیه های بعدی نموده به اطلاع همگان برساند.
و من الله التوفیق
دفتر بازسازی و نوسازی مسجد جامع ولیعصر(عج) شهرک انگوری- جاغوری
تلفن: «0093790483240» و «0093790483241» 
منتظر تماس های شما هستیم.
Photo
Photo


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*