اقای ریس جمهور و ریس اجرایه متاسفم

a=ghاقای ریس جمهور و ریس اجرایه متاسفم :

از ربودن 31 نفر از هزاره ها در شاهراه کابل قندهار باگذشت 7 روز آنهم برای اولین با این کیفیت وضعیت در کشور می گذرد ، ولی ریس جمهوری وریس اجراییه با وجود سه جلسه مهم حتی یاد ازاین مورد نکرده است .

بعد ازان واقعه یک جلسه عادی کابینه و یک جلسه فوق العاده کابینه برگزار گردیده در هیمن جلسه هیچ بحث برای این سی نفر که بماند حتی یک اشاره هم نشده است .

از طرفی بد بختانه حتی این مورد درجلسه امنیت ملی که این واقعه در راستای برهم زدن امنیت ملی صورت گرفته است نیز   مطرح نشده است .

گفتم خوب خیر باشد حتما ریس جمهور در خطابیه رسمی  که خود  از پیش در رسانه ها تبلیغ شده این موضوع را به تفصیل بیان خواهند کرد .

خود را دوان دوان به پیش تلویزون رسانده منتظر سخنان ریس جمهور غنی نشستم . در باره مسایل شمال کشور و نیز در باره سیلاب ها که هنور برف شان آب نشده سخن گفت ولی برای جان 30 نفر که معلوم نیست به چه سرنوشت دچار شدند لب باز نکرد . حادثه شمال کشور بدون  شک غم انگیز است ولی هر چه باشد در راه راستای از بین بردن وحدت اقوام طراحی نشده است .

من نمی دانم یک کمی در خود شک کردم گفتم خدا یا اگر نابغه قرن دانشمند کذای چنین فکر دارند دیگر از ریس اجرایه که که زانوی غم در بغل گرفته چه توقعی می توان داشت .

فقط در این آشفته بار با اندوه و نا امیدی تمام از صمیم قلب می توانیم بگویم : 

اقای ریس جمهور و ریس اجرایه واقعا متاسفم !!!

در چنین موارد حد اقل در بسیاری از کشور ها حتی جان یک شهروند شان که به خطر می افتد دست به تشکیل یک ستاد زده تا این ماجرا را مدیریت کند . همین کاری پیش پا افتاده نیز را نکرده است .

بد بختانه رسانه ها نیز در این مورد بی تقصیر نبودند آن چه در خور و شایسته این مسئله بودند اهمیت ندادند . میز گزد ها راه کار ها که در خور و شایسته این واقعه باشد برگزار نگردید .

 از بدب بخت یکی از خواهران که ظاهرا هنرمند نیز هست تازه در چنین موقع حساس یه فکر پس پیش خود افتاده با زره آهنین در خیابانها شروع به رژه رفتن کرده است . گرچند بعضی ها این حرکت را در چنین موقع حساب شده تلقی کرده ولی من با شناخت اجمالی که دارم بعید می دانم ارتباط به این مسایل داشته باشد . هرچه باشد دلیل بر شهرت طلبی و بی هنری وبی درکی چنین شخص است

قلم بدستان شاعران نویسندگان  نمایندگان و فرهنگیان و … همه وهمه این جماعت را همراهی کرده دست به قلم لب به سخن گوش برای شنیدن ندارد . درست است که آمار بازدید سایت بالا رفته وحساسیت ها بیشتر شده است . ولی شما چرا از شعر افتادی اون یکی چرا از حرف مانده و دیگری چرا در چنین موقع حساس دست از قلم کشیده است .

بیا هموطن برای رهایی عزیزان در بند فریاد بزن  وگرنه سرنوشت همه ما و شما  یکی است.

دیروز من سکوت مرگبار رسانه ها در گرازش یاد اور شدم . اما امروز تلویزون طلوع میز گرد را با حضور اقای عارف رحمانی واقای شاه حسین مرتضوی برگذار کرده به دلیل اهمیت موضوع آن را دراختیار دوستان قرار دادیم .

در این خصوص نیز حرفی دارم ترجیح می دهم قبل از قضاوت شما چیزی نگویم .

تا آن زمان خدا نگهدار

منبع : جامعه باز 


3 دیدگاه برای “اقای ریس جمهور و ریس اجرایه متاسفم
  1. من در عجبم انمتظار داشتم اقای رحمانی به عنوان نماینده مردم از خود چیزی می گفتند که در این راستا چنین کردیم چنان کردیم

    وقتی خود شما حرفی برای گفتن ندارید دیگر از دیگران چه انتظار می توان داشت .

  2. اقای مرتضوی دیگر از شما بعید است که به این باور باشید که اهمیت این مسایل اقایان درک نکرده باشد .

    درک کرده است ولی حماقت من تو با این استدلال ها باعث شده است که اصلا به من تو اهمیت ندهند . نه آنطوری که شما می گویند .

  3. tote wahl betrug tote ebulah betrug president ebolah betrug minister in afghanistan lebelang president mohaqiq president khalielie lebelang allle hazara volk tote allle feinde hazara dreck morder hazara in afghanistan pakistan uberall der welt

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*