ششمین سالگرد آن عالم واراسته وخدمت گذار تسلیت باد

mohaqiq

ششمین سالگرد آن عالم واراسته وخدمت گذار تسلیت باد

مرحوم حجت الاسلام محقق خدمتگذار راه دور

۱. وقتی به مردمت عشق به ورزی و وطنت را دوست داشته باشی فرق نمیکند کجا باشی و در کجا زندگی کنی زیرا از هرجا میتوانی برای وطنت به اندازه توانت خدمت کنی.
۲. مرحوم محقق در کته سنگ بابه دیده به جهان گشود؛ زندگی سخت و علاقه به تحصیل وی را مهاجر عراق و ایران کرد. آن مرحوم در تاریخ 10 /11/ 1389 در قم در عالم غربت دار فانی را وداع گفت . واین روز ها ششمین سالگرد آن عالم خدمت گذار است وبه نوبه خود به دوستداران آن عالم فرزانه بخصوص به هموطنان تسلیت می گویم .
۳. محقق سالها با بیماری درد پا دست و پنجه نرم کرد و سرانجام بر این بیماری فایق آمد. تلاشش برای بهتر زیستن به بار نشست و مدتی زندگی خوبی را برای خود تدارک دید.مسجید بازار بابه
۴. محقق همیشه برای مردمش دلسوز بود و اخلاق نیکش ستودنی.
۵. خداوند به حاجی محقق توفیق داد تا در سالهای پایانی عمرش به کمک‌سایر علما منطقه و آیت الله افتخاری مسجد امام صادق، حسینیه فاطمه زهرا و کتابخانه ایت الله فیاض را در بازار بابه احداث و راه اندازی کند.
۶. ترویج خواندن دعای توسل، ندبه و کمیل در مساجد منطقه، نماز جمعه و جماعت یکی دیگر از خدمات فرهنگی و دینی حاجی محقق مرحوم بود.
۷. مرحوم حاجی محقق با زحمات زیادی کتاب از ایران تهیه و در منطقه میفرستاد که اکنون کتابخانه عمومی بابه یکی از کتابخانه های مهم در غرب جاغوری است که بخش زیادی از مشکلات مردم آن ساحه را حل کرده است.
۸. بیش از هر چیز اخلاق همگرایانه و دلسوزی حجت الاسلام والمسلمین محقق وی را در منطقه محبوب ساخته بود.
۹. سخن پایانی: بی شک او یکی از خدمت گذاران شایسته ی منطقه است که بدین وسیله به روحش درود فرستاده و از خدمات ماندگارش قدردانی به عمل میاوریم.
نتیجه: مرحوم محقق نمونه ی شایسته از خدمتگذاری است پس بیاییم مثل او باشیم.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*