هموطنم در غمت شریکم

10jozaهموطنم در غمت شریکم

1- حمله امروز کابل ، درست همانند حمله چند سال قبل در کویته بروی هزاره تاون بود . کامیون اب و فاضلاب با پر از مواد انفجاری .
در بروری گشت گذار چنین کامیون برای اوردن اب مرسوم است . و نیز رسیدن انها در هر نقطه و منطقه بروری کار ساده بود .  ولی رسیدن این کامیون غیر متعارف در بهترین نقطه دپلمات نشین شهر کابل دیوانه کننده است .
گرقرار است که مست گیرند . درشهر هرانچه هست گیرند .
این ممکین نیست مگر اینکه قاتلین در مهمترین نهاد امینتی فاشیستی ، قرار داشته باشد . یعنی اگر قرار است عاملین را بگیرند باید همه فاشیست های درون ارگ را بگیرند .
در این فغان اباد ، تا زمانیکه دولت در گرو سیاست های فاشیستی باشد همین اش است و همین کاسه . با این فرض ، دیگر اراده ای وجود ندارد .
تا زمانی که اراده نباشد ما باید هر روز ، زانوی غم در بغل گرفته و شاهد از دست دادن عزیزان مان باشیم .
وقتی درنهاد امنیتی و استخباراتی و امنیت ملی چنین افراد معلوم حال باشد . مردم در فکر کندن گور بیشتر باشد خلاص .
حیف بر عزیزان مان  وجان دادن انها در این خراب اباد.2asad

2 – در روز 2 اسد ما مظلومانه قتل عام شدیم و کسی به ناله های مان تره هم خورد نکرد . ان روز به یقین از این کشور و از مردمانش دست شستیم . از دولت که خود عامل این فاجعه ها است خیلی وقت دست شسته بودیم .
بگذار خیال تان را کنم تا زمانیکه سروکار مان باغنی کرزی راکتیار برادران ناراضی و سیاست های فاشیستی غیر انسانی انها باشد همین اش همین کاسه است .
باید درفکر چاره اساسی بود و ان حد اقل حکومت فدرالی است . و الا هر روز تکرار مکررات .
هیچ تفاوت میان حقانی ، طالب ، داعش افغانی وجود ندارد . همه اش بردران غنی کرزی راکتیار است .1

3 – ما بایک ملت شدن فرسنگ ها فاصله داریم . هیچ وجه مشترک با برادران ناراضی نداریم انها هر روز به هر بهانه ای ما را نابود می کند .و ما ان را نادیده می گیریم . باچشم پوشی از عامل و دلیل آنها ، نمی توان نابسامانی ها ، را مدیریت کرد . به همین دلیل اعتقاد داریم در این دولت دو سر وحشت ملی  و در این موش گربه بازی حیف به یک قطره خون عزیزان ما که ریخته شود . بگذارید این موش گربه بازی را به غنی کرزی راکتیار بردران ناراضی اش .10j

4 – شرم اور برای کسانی است که تاهنوز برای لقمه نان که به خون این مردم اغشته است هنوز دست در کاسه فاشیست ها دارند و شرم اور تر برای کسانی که ، صرفا به دلیل تعلقات ومفتکی از دولت و تیکه دازان و معامله کنندگان حمایت می کنند ، ولی امروز انها هم به غم شریکی روی اوردند این ها دیگه چه جانواران هستند جل الخاق .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*