ایزد یارعزیز، یاری تبسم و روشنایی به تبسم پیوست

10ایزد یارعزیز، یاری تبسم و روشنایی به تبسم پیوست
1- خبر شهادت تان درست مثل خبر شهادت یک پاره تنم مرا سخت تکان داد . یاری روز های تنهایی و یار عدالت خواه من .
می دانم که براستی ایزد منان ، یار تو بود و تو یار تبسم ، خوش به حالت .
دلهای بسیار  برای از دست دادن تو امروز خون شد و تو با خون خود درخت عدالت خواهی ابیاری کردی .
انروزی که تبسم نازدانه را با گلوی بریده اش بر دوش خود حمل می کردی ، سنگینی بار عدالت خواهی را در چشمان تو احساس می کردم . با عهدی که با تبسم بستی و بحق پیوستن ات را با خیلی از تبسم ها تبریک می گویم .
اینکه من عاجز مانده ایم با شرمندگی های فروان .
سختی های مهاجرت کم دردی است که درد دوری از یاران بخون خفته روشنایی و تبسم را هم باید تحمل کنیم . چه می توان کرد.
از راه دور شما را با آب ناقابل دیده های مان با اخبار مشایغت تان تا جایگاه ابدی همراهی می کنم . تا شاید گوشه از مسولیت خود نسبت با یاران عدالت خواه ادا کرده باشیم .
2- تیر که بسوی عدالت خواهان شکلیک شود با تیر که از طرف داعش بیاید هیچ فرق ندارد . ما خواهان محاکمه کسانی هستیم که دستور حمله را بر مردمان بیدفاع صادر کرده است .
3 – دولت خود رسم بد را گذاشت . همانند داعش و طالب مردم را نشانه گرفته است . وخود آغار گر این فتنه است . اگر فردا مردم با اسلحه آمد علیه یک مشت نفهمی بنام عسکر شلیک کرد آن وقت مسولیت همه آنها بدوش کسانی که امروز مردم ما را به گلوله بستند .
4 – پلیس باید این شعور را داشته باشد . وقتی مردم به حمایت از پلیس شعار می دهند حتی دستور هم داشته باشد نباید شلیک کنند . نباید اعتماد و مردم و پلیس از بین برود . پلیس با برخورد غیر انسانی خود بزرگترین سرمایه خود را ازدست می دهند .حتی مقام بالا تر دستور دهند در پاسخ بگویند من علیه مردمم شلیک نمی کنم . مگر آنها چه می خواهند که شلیک کنیم . پلیس اگر عرزه ای شلیک را دارد برود بر ترویست ها شلیک کند نه به مردم که به حمایت شان شعار می دهند .
5 – نکته اخر اینکه : همه عدالت خواهان عضو یگ پیکرند . ما باید وظیفه مان را نسبت به یاران عدالت خواه مان تک تک مان انجام دهیم . تا مشمول بندی های بعدی شعر سعدی نشویم . توکز … نشاید که نامت نهند ادمی .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*