بالخره پورکیلجی کد – پورکیلجی موقوف

بالخره پورکیلجی کد – پورکیلجی موقوفScreenshot_۲۰۱۸۱۱۱۸-۰۹۵۵۴۷_1

نیروی های شجاع دلیر مان ، با تمام توان ، نیروی های طالب را موفق شد که پور کیلجی کند . انها با انکه می توانستند انها را بدام انداخته وبا حملات هوای نابود سازد ولی با تمام تاکتیک و تمام قدرت تلاش کردند که پورکیلجی کند . جالب اینکه با وجود که چند روز فرصت دادن به انها ، این پور روها اصلا خم به ابرو نیاورده ، پور کیلجی نمی شد ، با همه این مشکلات نیروی شجاع ضمن مراعات کلیه قوانین جنگی ، انسانی ،بین المللی ،حقوق کودک ،حقوق نوجونان، حقوق پیر مردان ، ازهمه مهم تر حقوق مجردین ، حقوق برادر ،حقوق مخالف سیاسی وحقوق داعشی، کلیه حقوق موقوق جنبنده ها ، در این جنگ رعایت شده ، برای انها فرصت کافی برای پورکیلجی شدن داده شد . اینکه انها زیادی خواهی می کند پورکیلجی نمی شد، مشکل از انها است نه از ما .
هر چیز از خود قوانین داره بیادر .
خبر نگار پرسید تا کجا انها را پورکیلجی می کنید ?!
یک نیروی شجاع که نخواست نامش جهانی شود گفت : تا دم درگی شان . که به اصلاح نظامی می گویند لانه تروریست ها . خبر نگار پرسید این طوری که بهتره لانه تروریست ها با پورکیلجی می تواند کشف کنید .
ان نظامی بر اشفته گفت : ما این جا نیامده، می دانستم که کی در کجا است بدون پورکیلجی ، فکر کردی ما کی هستم . امی پاین ده نوشته این رفیقته بیبین میگه این جنگ نیست . کسی نیست بپرسد که ما این جا گل لغد می کنیم .

خبر نگار پرسید خوب وقتی می دانستید بجای امدن در جاغوری ، از اول بر لانه انها حمله کرده و کار را از بیخ فیصله می کردید .
نیروی شجاع گفت : ساکت . شما خبر نگار فقط نوشتن بلدید از قوانین جنگی سر در نمی اورید، اگر ما بر لانه ی انها حمله کنیم حکوک بشر چه می شود ? تازه اگر تروریست ها تمام شود ما با کی جنگ کنیم ?! سوال خوده نمی پامی .

ایشان اضافه کرده بجای حمله ممله ، روی پور کیلجی فکر کنید همه راز در پور کیلجی است .
خدا نگهدار
نوت
تازه بعد از پاکسازی کامل جاغوری تازه سر جای اول برگشتیم .
تهدید ها هنوز باقی است . سناریوی قندوز یادتان رفته چند بار دست بدست شد ?.
دلیل همه این بچارگی این است که دولت فاشیست اراده برای ازبین بردن طالب ندارد . منتظر شری است که خیری خود را دران جستجو کند .
مردم جاغوری نباید بگذارد عملیات نیمه کاره رها شود باید همسایه های نا اهل کثیف که طالب را جا داده وانها توانسته بر جاغوری حمله کند توان این کار کثیف شان را بپردازد ونباید کار همسایه ها بدون هزینه بماند .

جنگ جای شدن کشته دادن واواره شدن حد اقل ترین کاری است که باید صورت بیگیرد تا ادامه چنین کار سنگین ان را انها هم حس کند . اگر چنین نشود هر روز همین اش وهمین کاسه است . نتیجه نابودی مردم جاغوری .

بر لانه های تروریست ها در ولسوالی همجوار حمله زمینی هوای صورت گیرد تنها در این صورت جاغوری امنیت خواهند شد در غیر ان ، خاک زدن به چشم مردم است . شما دوست عزیز اگر کاری دست تان بر نمی اید لطفا با بیا احساساتی در این خاکبازی شرکت نکنید .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*