#جنبش‌روشنایی‌‌در‌بستر‌مرگ! (۴)

#جنبش‌روشنایی‌‌در‌بستر‌مرگ! (۴)


#جنبش‌روشنایی‌‌در‌بستر‌مرگ! (۴)jr
………………………………
ما هم مقصریم؛
آقای رضا محبوب در یک پاراگراف از نبشته اش گفته است که در وضعیت موجود جنبش روشنایی ما هم مقصریم. من هم با تائید فرمایش آقای محبوب عرض کنم که آری، خیلی از دوستان که آگاهانه و ناآگاهانه رهبر سازی میکنند و آب در آسیاب تفریقه و نفاق می اندازند بدون شک مقصر اند.
چیزی که فعلاً در داخل شورای عالی مردمی و بیرون از آن جریان دارد با تشتت و چند دستگی حزب وحدت در چند سال قبل مصداق عینی پیدا می‌کند. آن زمان هم عده ای که می شود آنها را پیروان کور نامید دور و اطراف شیخ محقق، شیخ خلیلی، شیخ اکبری، شیخ عرفانی و اشخاص دیگر را گرفته بودند تا هرکدام برای خود رهبر فرزانه و خردمند و… شوند، اما گور پدر مردم و حزب وحدت و آرمانهای شهید مزاری و…
اگر آن زمان هم مردم دنبال افراد و اشخاص را بخاطر منافع شخصی آنها نمی‌گرفتند و منافع جمع و کل را ترجیح می دادند و خواهان برگزاری کنگره حزب وحدت می شدند مسلماً که حزب وحدت همچنان مقتدر و قدرتمند باقی می ماند.
جنبش روشنایی هم در چنان وضعیت قرار دارد، خیلی از دوستداران جنبش روشنایی بدون آنکه به سرنوشت و آینده جنبش و مردم بیاندیشند، برای افراد خاص مداحی و نوحه خوانی میکنند و سینه میزنند.
در حالیکه لازم است یکصدا بگوییم که ما به هیچ یک تان بصورت فردی وابستگی نداریم و تنها سلامت و صلابت جنبش روشنایی را میخواهیم، تا آنها بخود آیند و دست از خودخواهی بردارند.

علی حکیمی سلطانی

نوت :

وقتی افراد دیگر اندیش ما ، نابود کردن جنبش را به چند دسته ، پالایش فکری بداند ، معلوم نیست این اختلاف چند دستوی وتفرقه را چگونه تعریف کند .

فرصت طلب ها هم افراد را شناخته ، که چنین خیالهای در سر می پرورانند ،  واگر انها بداند که کسی حاضر نیست بسادگی از ارمان شهدا دست بر دارند، ان وقت انها نیز چنین هوای در سر نخواهند داشت . یقینا ما هم مقصریم .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*