ادامه

یاد آن روز ها بخیر

یاد آن روز ها بخیر واین روزها اول خرداد بازم بخیر

سلام دوستان

امیدوارم در هر کجایی این کره خاکی زندگی می کنید موفق و صحتمند شاد و فارغ از هرگونه ناخوشی باشید .

۱ – در عصر جدید آشنایی با پدیده های روز از ضرورات زندگی به حساب می آید یکی از این پدیده ها اینترنت و دنیای مجازی است که یکی از شگفتی های قرن حاضر می باشد. آشنایی با این پدیده و نیر ویلاگ نویسی را در سال ۱۳۸۵ بنام موج سوم شروع کردم . موج سوم را با ۱۹۲ مطلب تا سال ۱۳۸۸ ادامه دادم . همزمان با موج سوم مدیریت سایت بندامیر را نیز به عهده داشتم که به دلیل مشکلات فنی این سایت از ادامه کار با ان باز ماندیم. ازابتدای سال ۱۳۸۵ سفره ی دیگری را بنام جاغوری یک باز نمودیم از همان زمان تقریبا از موج سوم اساس کشی نموده و در جاغوری یک حاضر شدیم .

اینک با گذشت نزدیک به سه سال از عمر جاغوری یک ، این سایت با لطف همکاران نویسندگان و مراجعه کنندگان آن ، کما کان آبرومندانه به پبش می رود ، تا پله های ترقی را پیموده و به یک بستر همفکری برای همه ی هموطنان تیدیل گردد .

۲ – از قدیم گفته اند : نو که آمد به بازار – کهنه شود دل آزار . نمی دانم به این جمله تا چه اندازه می توان اعتنا کرد . با وجود اینکه محدودیت های زیاد در بلاگفا وجود دارد از انصاف نگذریم که خاطرات زیاد از آن جا داریم به هین دلیل از جناب اقای شیرازی مدیریت بلاگفا کمال تشکر را دارم و در عین حال در طول این زمان مشکلی جدی را احساس نکردم در حد یک سایت متوسط می توانستم با توجه با آشنای خودم نسبت کد های قالب از توانمندی های یک وبلاگ به خوبی استفاده کنم .