توطئه جدید و آزمون بزرگ

پیشرفت هر کشور نشانه برجستگی و خردمندانه زمام داران و مدیران و رهبران آن کشور است و بالعکس پسماندگی و یا عقب مانده نگهداشتن یک ملت نشانه عقب ماندگی رهبران زمام داران آن کشور بحساب می اید .

روانشناسان امور تربیتی معتقد هستند که هیج پدیده بدون علت اتفاق نمی افتد پیشرفت دنیایی غزب مرهون زحمات اندیشمندانی است که سالها تحقیق کردند خون جگر خوردند تا به این مرحله از پیشرفت رسیده اند .

کشور فلک زده ای ما افغانستان تا آنجا که تاریخ آن را به یاد دارند فارغ از دخالت های بیگانگان و تا آنجای که به خود زمام داران این کشور  ارتباط دارند دستاورد جندین دهه جنگ های تحمیلی خارجی وجنگ خانمان سوز داخلی نتیجه سیاست های غلت این حکام فاسد در گذشته بوده است .

آن روز در قالب امیری خون آشام عبدالرحمانی تخم نفاق در بین ملیت های ساکن در افغانستان کاشته شد و روز دیگر همان سنارییو به عنوان طالب آغاز بکار کرد و امروز همان دست های فاشیزم در قالب آکادمی علوم افغانستان … آنهم در درون حکومت فاشستی دیگر برای براندازی نظام برادری در این کشور علم نفاق را برداشته است  .

آنها کسانی هستند که بهشت دوزخ و همه مقدسات آکادمی ، علوم  و همه  واژه ها را به سخره گرفته است و اگر روزی برای آنها عدیل بدیل فرض شود در هیچ قالب  مو جود ذیجود نمی گنجد . چون به قول سعدی نه  همین  لباس زیبا نشان ادمیت . از این که بگذریم در قالب  هیچ حیوان نیز نمی شود این  موجود کذایی را تفسیر کرد .

چون جنایت  های که این ها به هم نوعان شان حتی به هم تباران شان روا می دارد و مرتکب می شود هیچ حیوانی به هم نوع خود چنین جنایت را انجام نمی دهند .

موجود کذای با چنین شکل فرم کذایی  و همرا ه با واسکت کذایی  واحیانا  کروبات کذایی . این نوع از مردم که ساخته پرداخته ایادی خارجی است . حقیقتا جز برای واسکت انتحاری به درد چیزی دیگر نیز نمی خورد . واین ها هیچ گونه ارتباط به برادران پشتون نمی تواند داشته باشد . به همان دلایل که قبلا عرض شد .

حال در اینکه این جرسومه ای فساد که در هر دوره اسامی مختلف را به خود یدک کشیده تا چه اندازه در کابینه ریس جمهور صاحب نفود دارد ؟!!! سوال است که ذهن دیگر اندیشان را از چند سال به این طرف مشغول کرده است . باند طالبانیزم که نشر اکاذیب و افترا توهین سامان داده شده را برای نفاق جنگ دیگر خانمان سوز داخلی از درون یک نهاد دولتی  آنهم با بودیجه بیت تامال آنهم از طریق یک سازمان دولتی ،  نشان دهنده ای فاحعه ای بس عطیم و فراتر از انتظار همه  بوده است .

 باید برای ریس حمهور چنین کشور -که در حیطه دولتی شان چنین خیانت بزرک  وضربه ای سنگین به اتحاد مردم افغانستان زده است – تاسف خورد .

با این حال زیاد نمی توان قضایا را جدی گرفت چون ممکین است در هر نقطه ای و در هر کشوری برای برهم زدن و از پا در آوردن آن کشور چنین نقشه طراحی شود ولی آنجه که مهم است عکس العمل های است که زمام داران حاکم بر کشور نسبت به این واقعه از خود نشان می دهند .

براستی که در یک  آزمون بزرگ قرار گرفته ایم که اگر هر کس از این ازمون سر فراز بیرون آیند  می توان آینده آن را پیش بینی کرد .

ازمون بزرک برای حاکمان  و دولت مردان  این سر زمین که تا چه اندازه برای اتحاد همدلی این مردم  پایبند است و برای ان ارزش قایل است ؟!!!

آزمون برای تمام اقوام ساکن در افغانستان که فردا ممکین است با سناریو دیگر و با شکل شمایل دیگر با آن مواجه شود .

ازمون برای رهبران خود هزاره ها ، و رهبران آنها . رهبران که تا به حال از نظر مردم متهم به معامله بودند رهبران باید بخوبی بداند که مردم دیگر از هر چه بگزرند از این اهانت نمی گزرد . رهبران که خود در قالب معاوین این باند بودند و چه رهبران که روزی برای پیروزی این باند فاشیزم رای این مردم گرفتند تا این باند فاشیزم را به قدرت برساند و حال باید در مقابل مردم پاسخ گو باشند .

ازمون برای من و تو ،  من تو که خود را در قالب  مجموعه های  فرهنکی بحساب می اوریم  و با القاب کذای دکتر حجه الاسلام و …. بر جامعه به معرفی می گیرم و امروز شاهد چنین افترایی کذای احانت بزرک  هستیم . توی که حاصری تحت عنوان تحقیق برای یک مبلغ نا چیز یک کتاب را سر هم کنی ، آیا حاضری برای افترای و اهانت به این بزرگی که به خودت قومت به مملکت شده دو صفخه آچار را خط خطی کنی .

براستی که آزمون یزرگ است . دل کندن یک وزیر هزاره از سمت شان به دلیل احانت به قوم شان و یا وکیل از وکالت شان و یا وزیر از وزارت شان و معاوین از معاونت شان . یک محقق از تحقیق بدون پول شان . 

اما همه به یاد داشته باشید که اگر در هر پست مقام باشید تا اگر از ارزش تان دفاع نکنید دیگر ارزش برای هیچ کس  مخصوصا نزد آنها ندارید حال می خواهید این پست را رها کنید و یا می خواهید بمانید .

به یاد داشته باشید که اگر هیچ کس شما را با چنان القاب نگفت مردم خود تان به شما همان القاب را که دشمنان این خاک به شنما نسیت داده نسبت داده خواهند گفت و شما را نیز در لیست همان موجود زنده که در هیچ قالب نمی شود آن را تعریف کرد قرار خواهند داد .

خدا یا چنان کن سر انجام کار

تو خوشنود باشی و ما رستگار

+;نوشته شده در ;چهارشنبه سی و یکم خرداد 1391ساعت;1:48 توسط;رحیم یاری; |;


دیدگاه برای “توطئه جدید و آزمون بزرگ
  1. چهارشنبه 31 خرداد1391 ساعت: 18:57
    گرچه خوب شد آقای کرزی درباره کتاب اطلس انتوگرافی اقوام باقوه قضاییه تشکیل جلسه دادوچهارتن ازسران اکادمی علوم رابرکنارکردکه این دروغ وتهمت دست اندرکاران این کتاب رابرملاساخت.وروشن شدتاسیه روی شودهرکه دراوغش باشد. این آمارهای غیرواقعی واستنادهای واهی جه دردی رادوامی کندکه منتشرشد.بهتراست احصائیه ونفوس شماری واقعی کامپیوتری وکتابهای سه نقله دستی صورت بگیردوبه مردم تذکره تابعیت داده شود تااین ادعاهاخاتمه یابد.اینکه 10سالست چراصورت نمی گیردجای سوال است؟داوودخان دریک سال تمام اوراق شاهی راجمع وجمهوری راچاپ کردوبه مردم تذکره داد.تذکره های فتوکپی وپاسپورتهای کمونیستهاجای شرم است که دردست مردم می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*