تقاضای همکاری نسبت به معرفی و طرح مشکلات مناطق جاغوری

سلام دوستان

مناطق که اسم در سایت شان نیست ویا اگر هست خالی است به دلیل نبودن اطلاعات از آن مناطق است .

شما اگر دوست دارید اطلاعات جامع وعکس از مناطق تان برای آشنایی بیشتر دیگر هموطنان در پایکاه اطلاع رسانی جاغوری درج گردد، فرم ذیل را کامل نموده به این ادرس ارسال نماید . ms_r46@yahoo.com

پیش پیش از لطف وهمکاری شما سپاس گذارم .

برای دریافت توضیحات به این ادرس نیز می توانید مراجعه نماید.

www.jaghori1.com/?p=5185

در نوشته های تان موضوعات ذیل را دنبال کنید .

1 – موقعیت جغرافیای : توصح اینکه منطقه ی شما در کجایی جاغوری موقعیت دارد ؟ . فاصله شان تا مرکز سنگماشه چند کلومتر است است ؟ و …

2 – دارای چند ملابستی است ؟ هر ملابستی چند خانوار است ؟ هر خوار تخمینی چند جمعیت دارد ؟ دراین صورت جمعیت تقریبی کل را می توانی بدست بیاوری . در ضمن در این موارد طرح و پیشنهاد خاص اگر دارید می توانید اضافه نماید .

3 – مکاتب موجود در منطقه اعم ار دولتی یا مدارس دینی : در این جا شما می تواند ضمن بر شمردن مکاتب و مدارس دینی ، تناسب مکاتب موجود را با جمعیت همان منطقه بررسی کنید از این طریق می توانید مشکلات موجود در این زمینه طرح راه حل های موجود را ارائه نماید .

4 – شخصیت های مهم منطقه تان را اعم از موجود و یا مرحوم و نیز تعداد دانشجویان را ذکر نماید .

5 – تناسب مساحت جغرافیایی با جمعیت منطقه : راه حل های در این مورد در این می توانید ذکر نماید .

6 – جاهای دیدنی واثار باستانی . ویرگی خاص منطقه تان را ذکر نماید .

7 – مشکلات جدی منطقه تان در حال حاضر چیست ؟

8 – دیگر مسایل و مشکل که ممکین است در دیگر مناطق نباشد ولی منطقه ی شما داشته باشد . و نیز هر موضوع دیگر که شما ضرورت طرح آن را صلاح بدانید . و نیز طرح مباحث دیگر در موضوعات یادشده و یا موضوعات که ازقلم مانده باشد .

9 – از همکاری تان نسبت به معرفی منطقه زیبای جاغوری وطرح مشکلات شان سپاس گذارم در هر موضوع یادشده فقط عکس یاد تان نرود . چون عکس ، خود گویایی بسیار حقایق است در ضمن اگر دوست ندارید مطالب با اسم خود تان نشر نشود حتما تذکر بدهید.

   10 – در ضمن ابتدا خواهش می کنم  خود را نیز معرفی نماید  مثلا  متولد کجا فعلا ساکن کجا ؟ سطح تحصیلات تان  فعلا مشغول چه وظیفه هستید و . . .  مسایل دیگر که خود تان صلاح میدانید به همراه یکدانه عکس از خود ضمیمه گزارش ارسال نماید .

مدیریت جاغوری یک عزیزالله رحیمیپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*