دیدار حاج خداداد عرفانی وکیل مردم جاغوری در دفتر مجمع علماء و طلاب جاغوری با مردم در قم

http://jaghori2.persiangig.com/jaghori1/ashkhas/erfani.jpgبنام خدا

دیروز شنبه 20/12/ 91 ساعت سه عصر حاج خداداد عرفانی وکیل مردم جاغوری در دفتر مجمع علماء و طلاب جاغوری در قم حضور یافت. وی در این جلسه با علماء و طلاب مقیم قم که حضور بسیار خوبی داشتند دیدار نمودند.

آقای عرفانی در ابتدا یاد و خاطره شهدای غرب کابل را به ویژه شهید مزاری و همراهان ایشان از جمله شهید ابوذر و شهید اخلاصی و باقی شهدای این حادثه را به حضار تسلیت گفت. سپس گوشه ای از حوادث و مقاومت غرب کابل را که از مشاهدات وی می‌باشد و به عنوان راوی بی واسطه مسایلی را بیان نمودند. سپس به تحلیل مسایل جاری کشور پرداخت و در اخیر جلسه با پرسش و پاسخ ادامه یافت و مردم درد دل‌ها و نگرانی‌های خود را از اوضاع آینده پس از سال 2014ابراز نمودند و خواستار انتقال نظراتشان به مسئولین گردیدند.
برادران و خواهرانی که انتقادی، پیشنهادی، طرحی و درد دل دارند به تعقیب خبر دیدار از ایشان باشند قرار شد نشستی دیگری نیز صورت گیرد.

غفوری


5 دیدگاه برای “دیدار حاج خداداد عرفانی وکیل مردم جاغوری در دفتر مجمع علماء و طلاب جاغوری با مردم در قم
  1. از اقای عرفانی سوال کنید که طی این 5 سال گذشته شما وکیلان جاغوری چه دست اورد و خدمت برای جاغوری کردید لا بد هیج و بعضی خدمات سرک درجه سوم را که از بد بد تر ساخته از طرف مو ئسسه خارجی میباشد و دلال شان هم داخیلی ..

  2. آقای عرفانی ما که تا حالا کار خیری از شما ندیدیم آیا شما کدام مرحمی سودمندی رادر نظر دارید که بعد از 20 سال سواری این ملت روی زخم های شان بگذارید؟

  3. غفوری صاحب ! شما مستحق دریافت مژده گانی از مدیریت سایت میباشید زیرا یکی از یازده وکیل غزنی را یافتید . موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*