طالبان تهدید خود را عملی کرد یکی ازمسافرین را به شهادت رساند

taliboدر پی نا امنی های اخیر وتهدید طالبان بر عدم تردد در مسیر های جاغوری غزنی یک تن از مسافرین را که روز جمعه ( ۲۸ سنبله ۱۳۹۳ خورشید از مسیر لرگه عازیم جاغوری بود از موتر پاین نموده وباخود بردند . متاسفانه دیروز سه شنبه ۱ میزان ۱۳۹۳ جسدش از گاو مشک ولسوالی قره باغ ولایت غزنی یافت گردید .

مقتول سید حبیب الله فرزند سید مدیر باشنده اوتقول جاغوری است  که به  تازگی از کشور استرالیا به افغانستان باز گشته بود . این فرد هیچ  ربطی به دولت و نهاد های دولتی نداشته یک شهروند عادی بوده است .

در همین حال آقای ظفر شریف ولسوالی جاغوری ضمن تائید این واقعه می گوید  روز چهار شنبه ۲ میزان وارثین سید حبیب الله در منطقه قره باغ رفته و جسد وی را تسلیم شده است تا به زادگاه شان اوتقول انتقال بدهند.

این نخستین باری نیست با این روند قطعا اخرین بار نیز نخواهند بود که مسافرین بیگناه ولسوالی جاغوری توسط طالبان از خدا بی خبر  اینطور و با بی رحمی به شهاد میرسند.

 با این وضع چه باید کرد ؟ !!!

به هر حال در حال حاضر انتظار داریم  که مسافرین عزیز در رفت و آمد خویش جانب احتیاط را رعایت بیشتری نمایند تا بعد بیبینیم که دولت بعدی با این برادران ادم کش و راهزن ریس جمهور چه رویه را در پیش خواهند گرفت  .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*