این گز این هم میدان اگر میدان شد .

mm

این گز این هم میدان ، اگر میدان شد .

معلوم نیست باز کدام فلک زده ای دیگر نوبت شان کی برسد ؟ که این میدان  سنگرک یا گدی پران را افتتاح گند . با این عمر من تا حالا چندین بار افتتاح شده ، هنوز که هنوز است هواپیمایی که افراد عادی را بیاورد سرخم نتوانسته است .

اگر منظور میدانی باشد که افراد دولتی بیایند بروند  این دیگر این قدر به به چه ندارد که مردم نادیده ما انجام می دهند . برای اینکه دولت مردان در فکر خود هستند تا هنوز با ماشین نیامدند . تا چرخبال است شما نمی خواهد به خود زحمت زیاد بدهید به فکر خود تان باشید .

معلوم می شود که این میدان نه تنها اخرش ن دارد ، بلکه وسط و اولش هم باید یک ن اضافه کرد . یک پروژهای ن دار . کجایی اسفالت راه قرباغ جاغوری  ن دارد .

اقای وفا می می نویسد :

کار پروژه 500 متر میدان هوایی ولسوالی جاغوری امروز باحضور آقای ظفر شریف ولسوال جاغوری مسولین ادارات ملکی وامنیتی مسولین شرکت قراردادی بستار افتتاح گردید
خط رنوی میدانی هوایی ولسوالی جاغوری که قبلن به طول 8500 متر ساخته شده است برای پروازها معیاری نبوده وپلان توسعه 500 متر طول وعرض 64 متر دگر که ازسوی وزارت هوا نوردی منظور شده است با هزینه 20 میلیون افغانی از بودجه همین وزارت تا 6 ماه دگر ساخته میشود.

احمدی وفا

فاطمه خانم هم می نویسد :

مژده و خوش خبری برای مردم شریف ولسوالی جاغوری
کار میدان هوائی ولسوالی جاغوری بزودی شروع میشود.
بتاریخ1395/ 3/199 اعتراضیه و درخواستی که به ریاست هوانوردی ملکی داشتم بعد از طی مراحل و تحصیل قناعت ریاست پلان ، هیئت بازنگری و سروی مجدد بتاریخ 9/4/1395 در منطقه آمده از کار سابقه و گنجایش وسعت میدان گزارش تهیه نموده به اداره مستقل هوا نوردی منتقل نمودند که با تعقیب و طی مراحل بعدی ساخت و وسعت میدان هوائی جاغوری منظور و به تاریخ 9/3/1396 با شرکت ساختمانی بیست استار عقد قرار داد گردید تا کار اعمار و وسعت میدان هوائی جاغوری شروع گردد. که انشاالله کار آن بزودی شروع میگردد.
فاطمه رحیمی نماینده مردم در شواری ولایتی غزنی

هنوز هیچ اتفاق نیافتاده سنگ این میدان سنگیرک را همه به سینه می زند . هر کس اگر ادعا دارد برود راه قرباغ جاغوری را پخته کند . زجز خوانی خلاصپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*