مهره های معامله گرِ خیانتکار!!!

مهره های معامله گرِ خیانتکار!!!Screenshot_۲۰۱۹۰۶۰۳-۲۳۳۳۳۸_1
___________و___________

در اینکه «سید حسن شیدایی» معروف به طاهر شاران مهره ی معامله گر شورای جهانی هزاره، برای هر منصب و مقامی که از سوی دولتِ فاشیست کابل مقرر شده باشد، ذره‌ای نباید شک، نفسي نباید مکس و لحظه ای نباید تردید داشت!!! چون، «فاشیست های پشتون»، از جامعه هزاره، یقیناً کسانی را به «نمایندگی هزاره» انتخاب می‌کنند که در «تخریب» حرکت‌های هزارگی و در «خیانت» به جریان های عدالتخواهی هزاره و بالاخره در «جاسوسی و خوش خدمتی» برای آنها امتحان خود را داده باشند یعنی «خر خیانتکار به قوم» ثابت شده باشند تا معجزه آمیز و یکشبه به منصب و مقامِ بلند و بالا برسند!!!

از بار و برکتِ رسانه ها، بر هیچ ذی روح و ذی شعور و بر هیچ صاحب عین و عقلی هزاره پوشیده و پنهان نیست که سيد حسن شیدایی، بمجردیکه در ۲۰۱۳ رئیس شورای جهانی هزاره چطور و چنان گردید، در اولین فرصت، پوت و پنهان و تک و تنها و بدون صلاح و مشوره با هيئت اجرای شورا، خود را در کابل، در پشتِ درِ «حامد کرزی» رساند تا بنمایندگی از «هزاره های فرنگ نشین» با ایشان به معامله بپردازد. اما شاغلی کرزی با آن شغال گرگ نما راه و رخ نداد و بالاخره سید حسن گشتگر با خلته ای خالی در فرنگ برگشت.

پس از آن، گشتگرِ معامله گر با صلاح و مشوره و با همکاری طرح ریزی های «آغا حسین ورسی» و با سو استفاده از نام و نوای شورای جهانی هزاره، خود را به درِ خانه و خیمه ی سیاه ی هر پشتون با اثر و رسوخ رساند و بالاخره، قبل از تظاهرات ۵ اکتوبر ۲۰۱۶ «خلیل زاد» درِ دار و دفترش را بروی سید حسن چولنگی کرد و در نتیجه، سید حسن در سال پار همراه با داکتر طالب خسته و خسی شده در ارگ رسید و با چندین بیکار و بی‌خبر دیگر افطاری غنی را نوش جان نمود و…….

من هم می‌گویم که نوش جان شاران!!! چون وقتی در شورای جهانی هزاره، تقریبا هر عضو آن مصلحت گرا باشند و همیشه ساکت، گشتگری خلته پشتی چون سید حسن شیدایی باید به معامله گری موفق شود و یک جریان عدالت خواهی نو پای هزارگی بد ترین ضربه را از دست او ببیند و در عوض برویش دروازه ارگ باز شود و بیبولغه بر مسند نشیند!!!

به آرزوی اینکه در شورا دیگر کسی سکوت نکنند تا «باندِ فرصت طلبِِ گشتگرِ معامله گر» موفق نشود که از شورای جهانی هزاره، «شورای معامله گری» بسازند.

رضا واثق

***

 

فرصت طلبی ، افراد پست در درون عدالت خواهی ،عدالت خواهی را به گند کشاند ، هر روز خبر این رسوای را گاهی از کابل گاهی از تاشکند وگاهی از کدام سوراخ دیگر ،خواهیم شنید . سکوت ما هم در این فرصت طلبی ،افراد موذی معامله گر خود خواه را جری تر ساخته ، هر روز شاهد به یغمابردن مجموعه های عدالت خواهی هستیم . دیروز شورایی جهانی هزاره ، وامروز چند فرصت طلب دیگر در تاشکتد، کابل .

چون جنبش عدالت برای دهن این فرصت طلب ها بزرگ بود ازقدیم گفته اند اگر می خواهی چیزی بزرگ را قورد بدهی یا به تعبیر دیگر اگر وظیفه گرفتی که قورد بدهی ،باید خورد کنی تا در گلوی تان گیر نکند .
اجلاس تاشکند ، کابل دقیقا برای خورد کردن جنبش عدالت خواهی وبعد تصمیم بر قورد کردن ان گرفتند . بی خبر از این که جنبش وشورایی عالی توسط چند فرصت طلب خورد نشده واین لقمه بی تردید در گلوی انها گیر خواهند کرد . این خط واین هم نشان . 86 تفر از عزیزان عدالت خواه تکه تکه شدن تا شما جمع بمانید حال اگر کسی برخلاف یاران شهید عدالت خواه مان گام بر دارد مطمنا رسوایی دو عالم خواهند شد .
منتها به شرط که دوستان عدالت خواه بقول واثق عزبز سکوت را پیشه نکرده واین فرصت طلبان را به مردم معرفی نمایند . البته خوشبختانه ، مردم ممکین است تحلیل من شما نداشته باشد ولی در شناختن افراد فرصت طلب ، تخصص دارد دراین یکی شک نکنید .پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*