سرباز ساده وسردار دلها

سرباز ساده وسردار دلها IMG-20200103-WA0001

1- مردی که بساط داعش را از خاورمیانه برچید. داعش که ان را شیطان بزرگ بوجود اورده بود . مردی که همه برنامه های شیطان بزرگ را در منطقه بهم ریخت . عمق این کینه را نتوانست امریکای جنایت کار پنهان کند .
2- شهادت سردار نقطه عطف در چنین شرایط است . درخت تنومند مقاومت جنبش های مقاومت را در عراق ایران لبنان فلسطین و درهمه دنیا نیازمند ابیاری به خون سردار بود این درخت امروز تنو مندتر وقدرتمند تر از گذشته در حال رشد است .
3- فقط شرط اش این است که نه با احساس بلکه با تدبیر اقدام بعدی صورت بگیرد . که قطعا چنین خواهند شد .

جاغوری یک

***

چونان سپیدار سهی و تابناک،
که بر قله های بارآور جنگل های سترگ رسته باشد،به خاک افتاد!
از مرثیه‌ی”هومر”برای “آشیل”

هر چه باشد و هر چه بشود از مرگ سرداران خراسان به دست”یانکی ها”شادمان نمی‌شوم.
آن گاه که اهریمن ای از جنس و مثل”ترامپ” قاه قاه می‌خندد معنا و پیام اش این است که، در یک جایی از این جهان آزادی خواهی و عدالت طلبی زخمی و سوگوار شده است.
سردار سلیمانی، برای منطقه‌ی ما تهدید نبود؛ در برابر و در مقابل سلطه گری، افزون طلبی و استراتیژی های رذیلانه‌ی آمریکا، یکی از درخشان ترین و محکم ترین سپر های دفاعی و امنیتی بود.
لطیف پدرام
***
رژیم‌آمریکا منبع شرارت های بسیاری در جهان ومنطقه‌ی ما بوده است.حمله‌ی تروریستی به جان سردارقاسم سلیمانی علاوه بر این که بر خلاف قوانین بین المللی است نمونه‌ی آشکار تروریسم دولتی می‌باشد، که ترامپ در راس آن قرار دارد.مبارزه و مقاومت در برابر سلطه طلبی آمریکا حق مسلم دولت ها و کشورهای منطقه است.
سردار سلیمانی با فرمانده مسعود قهرمان ملی افغانستان روابط و شناسایی نزدیک داشت.

لطیف پدرام



پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*