ناخلف بقای خود را درنابودی دیگری می داند

ناخلف بقای خود را درنابودی دیگری می داندFB_IMG_1588093960542

پسران نا خلف ٤ پسر جاغوري بنام ارباب و اربابچه كه سنگ نمايندگي ٤ پسر جاغوري را به سينه ميكوبند و از طريق همين تفرقه اندازي و تقسيمات دستگي و نمايندگي از پسران جاغوري هر يك #آته_گري_باغچري_و_ايزدري كه پسران پر افتخار جاغوري بودند منفعت ميبرند و اولاد هاي حرامي شانرا را از همين راه نامشروع تفرقه تغذيه مينمايند و متاسفانه باعث گرديده اند كه قامت بابا كلان شان (جاغوري) خميده گردد و نام و آوازه پر افتخار جاغوري لگد مال هر خس و خاشاك گردد.
اگر در جاغوري موضوع دستگي پسران جاغوري نباشد و همه بنام أولاده جاغوري همديگر پذير باشند و شايسته سالاري را ملاك خدمتگذاري بدانند، احترام متقابل همديگر را داشته باشند و از زياده خواهي و برتري جويي قومي بپرهيزند بدانند كه با چنين ظرفيت عظيم نه تنها در سطح كشوري بلكه در سطح بين المللي موثر واقع ميگردند و افتخار آفرين باباي شان جاغوري و در سطح كل بنام هزاره افتخار آفرين ميشوند. اما متاسفانه ميبينيم كه چند پسر نا خلف پسران جاغوري با استفاده از سنگ نمايندگي پسران جاغوري باعث شقاق زبوني و سر افگندگي باباي شان جاغوري گرديده اند.

بزرگان خود گذر كه پسران با شرافت و با عزت جاغوري كه افتخار هزاره و افتخار كشور بودند رفتند و ماندگار شدند و متاسفانه كه بجاي آن خاكستر هاي كثيف گند بنام ارباب و اربابچه ظهور كردند كه منافع شانرا به تفرقه ميبينند و از راه تفرقه شكم گنده خويش و فاميل شانرا تغذيه ميكنند و باعث گرديده اند كه امروز جاغوري را سر شكسته بد نامي قضيه ناموسي ببينيم.
جاغوريان بدانند و از تاريخ پند بگيرند كه جاغوري تنها آته و يا تنها گري ويا تنها باغچري و يا تنها ايزدري نيست. جاغوري ٤ پسر داشت بنام #آته_گري_باغچري_ايزدري. با اتحاد اين چهار پسر باباي شان جاغوري زنده است و جاغوري جاغوري است، اگر خداي نا خواسته اين سلسه زنجيره گسست جاغوري ديگر جاغوري نيست و زنده نيست بلكه پيكره هاي جدا تافته شده خواهند بود و نام جاغوري را هيچ كدامي با خود نخواهند داشت و با تفرقه ايشان با چنين جغرافياي آسيب پذيري عبدالرحمان هاي جديد ظهور خواهند كرد و آنگاه نه جغرافياي بنام جاغوري وجود خواهد داشت و نه آته آته خواهد ماند و نه گري گري و به همين ترتيب باغچري و ايزدري.

نوت ! اگر تند و زننده نوشتم با معذرت ، درد دل امرا نوشتم و واقعيت عيني جامعه را ، هدفي خاصي ندارم و متن ام متوجه هيچ شخص و فرد خاصي نيست جز منافع علياي مردم ام ، در ضمن هر كه خواهان اتحاد جاغوري اند خويش را تگ كنند تا اين پيام به فرد فرد أولاده جاغوري در جهان برسد .

بدرود
رضا آگاه


دیدگاه برای “ناخلف بقای خود را درنابودی دیگری می داند
  1. سلام ادمین، شما در جریان هستند همین بزرگان و ریش سفیدان
    منطقه ما بودند سر این قضیه ناموسی سر پوش گذاشتند، قضیه را نادیده گرفتند . کار بجای رسید برادران ما زخمی و جان شان را از دست دادند. چرا بزرگان ما جلوی این لندغر ها و لچک ولگرد ها نه گرفتند ؟چیزی نه گفتند ؟ فقط سکوت . بسیار جای شرم است برای ما جاغوری ها یک چند تا لندغر و لچک بیگانه خارج از منطقه قوماندان و امر جنایی جاغوری است . کسی جلوی اینان را نه گرفتند عزت ما جاغوری ها را به زمین زدند. حالا من نه می دانم شما چرا به جوانان جاغوری دشنام می دهید و مقصر می دانید ؟ در حالی که همین جوانان جاغوری بودند قضیه را جدی گرفتند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*