صحبت ها را کاملا شنیدم

صحبت ها را کاملا شنیدم . خوش بختانه مردم Screenshot_۲۰۲۰۰۴۲۹-۱۴۲۵۲۷_1هوشیارند از فرصت طلبی هم اگاه اند. بد بختانه هرکس که صحبت می کند سعی براین است که از فرصت بوجود امده، ازخود تعریف تمجید کنند. حرف های اقای یوسفی خوب بود ولی کافی نبود. او در این وقت حساس بجای اینکه صحبت های شان مدیریت شده وخواسته ها را دسته بندی کرده تحویل دهند، به کارنامه خود پرداختند. مردم از این حرف ها گوش شان پر است . او حتی به مشکلات عمومی مردم مثل راه ولایت شدن اشاره ای نکرد. باعث دلسردی ومایه نگرانی است که چرا افراد در موقع ازمایش درست از کار درنمی اید.

صحبت فرد نظامی که فکر کنم احسانی بود جالب بود ا به نکات مهم اشاره کرد. ایشان گفت :
وقتی پلیس، امر امنیت، امر جنایی را بر سری سفره تان راه دادید منتظر این گپ ها هم باشید منتظر این هم که بعضی شماره تلفن خود را پیش بیندازد هم باشید .

از همه مهمتر بحث ولایت شدن جاغوری را پیش کشید. او یک فرد نظامی است طرح چنین مسایل برایش هزینه دارد. ولی این وظیفه یوسفی بود که خواسته های مردم را جهت می داد. از فرصت بوجود امده، برای منافع جمعی وبزرگترین معضل جاغوری که همانا راه جاغوری ولایت شدن جاغوری باشد در دستور کار قرار می داد.  او نماینده مردم است باید درد های اساسی مردم را او بیان کند نه یک فرد نظامی.

درمیان مردم هم، ادم طراح ومدیر را، نیافتم که چند کلمه حرف حساب شده زده باشد.
جای افراد واطاق ومجموعه های فکری، که بتواند چنین اجتماعات را رهبری کند خالی است. جاغوری از مجموعه های فکری وطراح شدیدا رنج میبرد. اگر تا حالا کار بجایی باریک تر ازان کشانده نشده، بیشتر مدیون شعور جمعی است نه به مجموعه باتدبیر .

افراد و بشمول کفن کشهای قدیمی حاکم بر جاغوری باطرح دسته، قول، قریه، سعی می کند خود را بالا بکشند سودی ببرد. دراین وسط کثافتان که لباس روشن فکری دیگر اندیشی به تن کرده با این نقاب مطلب پراکنی دسیسه می کند حال ادم بهم می خورد. روزگاری بدی است. خدا وخون شهید عزت سربلندی اگر کمک کند.
دولت فاشیست نیز با استفاده از این ضعف سیاست فاشبستی خود را عمال کرده ومردم را بدون اطلاع رسانی از نتیجه، جاغوری را ترک کردند.

جای یک مجموعه فکری و مردمی خالی است . مجموعه های فکری هم در این روز ها، اگرچند قابل ستایش است، درفکر شکم مردم اند تا تغذیه فکری. کاری اساسی ما تغذیه فکری ومدیریت کارهای فکری است مردیریت اقتصادی در مرحله دوم است. ادم بیاد روز اعتلای جنبش روشنایی می افتد.  کسانی که جنبش روشنایی را با یاری گیری تکه تکه کردند انشالله در همین دنیا خوار ذلیل بیبینیم. نقش چنبن مجموعه ها در چنین مسایل تعیین کننده است .

مدیریت چنین مجموعه نیازمند به افراد مدبر با هوش کار کشته دارد
تا بتواند با همفکری باتوجه به مسالح عمومی گام های اساسی را بردارد . روح شهید عزت سر بلندی مدیر شاد.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*