جاغوری باید ولایت شود اما چطوری ؟! (3)

جاغوری باید ولایت شود اما چطوری ؟! (۳)FB_IMG_1588620887034

۱- جاغوری باید ولایت بشود. این دفعه مردم شریف جاغوری مصمم است که تا اخرین مرحله ان را پیگیری کند. جناب ریس جمهور و استاد دانش متوجه هستند نمی تواند مردم فرهنگ دوست جاغوری را دست کم بگیرد. خوشبختانه ریس جمهور و بقیه دوستان، نقش بارز افراد تحصیل کرده ای جاغوری ها را در فضای مجازی وحقیقی به خوبی درک می کند. بعید می دانم چنین فرصتی را یک سیاست مدار از دست بدهند.

۲- هیچ گاه زمان و شرایط برای ولایت شدن جاغوری، به اندازه ای امروز مساعد نبوده است. البته اگر درگ درست از اوضاع و وضعیت کشور مخصوصا تیم دولت ساز، به ویژه دولتی های هزاره، داشته باشیم، والبته اگر انها هم از این فرصت غفلت نکند که مطمنا نخواهند کرد. با توجه به چنین شرایطی، ان وقت ساده تر می توانیم وضعیت را درک کنیم. به تعبیر دیگر، اخرین شانس تیم دولت ساز مخصوصا دولتی های هزاره عملی کردن وعده های استاد دانش به ملت شریف جاغوری است. ملت شریف جاغوری با همه محذورات که، داشتند با ان هم بیشترین رای را با توجه به وعده ای استاد دانش، به تیم دولت ساز دادند. حالا وقت ان است که استاد دانش و ریس حمهور نسبت به وعده ای خود، به ولایت شدن جاغوری وفا و اقدام کند. در این صورت ملت قدر شناس جاغوری، مطمنا این اقدام نیک را فراموش نخواهند کرد. استاد دانش وکلیه هزارهای دولتی حد اقل نسبت به این منطقه سرفراز بیرون خواهند امد و خدمات انها را در تاریخ کشور ثبت خواهند شد. این نکات مثبت در پرونده های انها، وضعیت را نسبتا تغییر خواهند داد.

۳- راه ولایت شدن جاغوری به کمیت افراد در گروه نیست، چه بسا کمیت افراد در گروه، به دلیل درک نکردن شرایط، کار را سخت تر کند. ما به کیفیت افراد درگروه فکر کنیم. افراد با نفوذ مثل نمایندگان مردم درمجلس و … را در جریان گذاشته انها را به میدان بیاوریم.

۴- در نوشته ای قبلی عرض کردم که ما به یک مجموعه ای موقت، سرپایی نیاز مندیم در نام گذاری ان مشکلی نیست، جنبش حامیان ولایت شدن شدن و یا هر نام دیگر. مهم این است که تعین تکلیف بشود. هرچه زود تر در کنار فعالیت تبلغاتی در شبکه های مجازی، فعالیت عملی کمیته ها نیز اغاز گردد.

۵ – راه کوتا ولایت شدن جاغوری به ترتیب، دفتر استاد دانش، ارگان های محل، بعد ریس جمهور توسط و فرمان تقنینی امکان پذیر است.

۶- بگذارید تقسیمات اداری را کمیته های که مخصوص این کار در نظر گرفته می شود به عهده گیرد و همه نتیجه ان را بپذیریم. با طرح مباحث خورد ریز جنجالی، گروه را به چالش نکشیم. همین امروز اقدام کنیم که فردا دیر است. والسلام.

#جاغوری باید ولایت شود.

#استاد دانش

#ریس جمهور

مدیریت سایت : جاغوری یک

Screenshot_۲۰۲۰۰۵۰۵-۰۳۳۱۳۴_1پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*