جاغوری باید ولایت شود اما چطوری ?! (4)

جاغوری باید ولایت شود اما چطوری ?! (4)FB_IMG_1588620887034
هیچ مردمی به اندازه ای مردم غزنی، بالخصوص جاغوری، به نمایندگانش خدمت نکرده است. فکر نکنم این ادعا نیاز به دلیل و برهان باشد. نفس اینکه این حضرات را درنمایندگی برای چندمین بار میبینیم گواه براین ادعا است.
با این وجود، متاسفانه خدمت که این نمایندگان به مردم کرده اصلا به چشم نمی اید. در صحت و سقم این موضوع، کافی است پرونده این نمایندگان را، در مورد ولایت شدن جاغوری جستجو کنیم . انگاه به خوبی به این نتیجه خواهی رسید. برای مثال، کاری ولایت شدن جاغوری که در زمان جناب کرزی همه مراحل قانونی را طی کرد، ولی به علت نامعلومی در ارگان های محل گیر کرد و تا امروز هم گیر مانده است. این نماینده گان هیچ گاه یک توضیح دلنشین از روند ولایت شدن و یا نشدن ان تا به امروز به مردم ارایه نکرد.
با وجود وعده های همه ای کاندیدها در جاغوری، برای ولایت شدن جاغوری به مردم ، مخصوص رفتن اقای دانش به جاغوری، بالاتر از یک وعده، گفت : که تیم دولت ساز به ولایت شدن جاغوری متعهد است، با ان هم باز از نمایندگان پیگیری این موضوع خبری نشد که نشد،. تا اینکه مردم فرهنگ دوست جاغوری خود طی فراخوان عمومی برای ولایت شدن جاغوریاستین بالازدند. ان وقت تازه یگان نماینده مثل یک شهروند عادی، اعلام حمایت فیسبوکی خود را از ولایت شدن جاغوری اعلام میدارد. بد بختانه حتی بسیاری شان درهمین کار ساده، از بسیاری مردم عادی عقب اند.
همه ای نمایندگان مردم بالخصوص نمایندگان هزارستان وبه ویژه نمایندگان مردم غزنی باید بداند، که ما خواهان حمایت عملی وجدی همه نمایندگان از ولایت شدن جاغوری درعمل، هستیم. وانتظار داریم که با اتفاق هم، صدای مردم را به عنوان نماینده مردم، به جناب استاد دانش وریس جمهور رسانیده وخواهان عملی شدن وعده های شان شوید. این خواسته از یک نماینده ابتدایی ترین خواسته است. وعمل کردن به ان از ابتدای ترین وظیفه یک نماینده است. این کار همین امروز باید صورت گیرد که فردا دیر است.
والسلامپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*